Obnova a instalace operačních systémů a ovladače pro notebooky a počítače

K notebookům a počítačovým sestavám již nejsou výrobci dodávána instalační média operačních systémů ani média s ovladači. Toto opatření snižující náklady ale v některých případech komplikuje situaci při případné obnově systému. V následujícím přehledu jsou popsány metody, které nabízejí jednotliví výrobci.

1) Instalace operačních systému do modelů bez dodaného operačního systému.


U některých nových modelů notebooků i počítačových sestav může vzniknout problém s instalací staršího operačního systému Microsoft Windows XP - v některých případech nemusí být tato instalace vůbec možná. Kompatibilitu se staršími operačními systémy je třeba ověřit na stránkách výrobce daného notebooku. Vzhledem k velikosti našeho sortimentu a jeho stálého rozšiřování nejsme schopni tuto informaci dohledávat, ani možnost instalace garantovat.

Výrobci totiž preferují modernější operační systém Microsoft Windows 7, který je nasazován do drtivé většiny nových počítačů a podpora staršího operačního systému tak není vždy plně garantována. Přesto pro většinu modelů existuje řešení. Nejjednodušší variantou je využití naších služeb instalace: Instalace operačního systému.
 

ACER
HP


29% (385/1316)
Pomohla vám tato informace?

Přihlášení přes sociální sítě
toplist
WWW12