We are into Winter Sports Stormred

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/jak-vybrat-tv.jpg

How to Choose a TV (GUIDE)

TV functions are changing and expanding and modern TVs can do much more than just receive TV broadcasts. The advent of Smart TV features, 4K/8K resolution and other advanced technologies has made today's TV a real centre of home media entertainment.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/philips-smart-tv-telly-2-mesice-zdarma-nahled.jpg

Kupte si vybranou TV Philips a získejte internetovou televizi Telly na 2 měsíce zdarma

Pořiďte si vybranou Android TV od společnosti Philips a na dva měsíce získáte zdarma přístup k internetové televizi Telly. Vychutnat si tak budete moci širokou škálu televizních kanálů se všemi žánry. Jaké jsou podmínky akce?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-tv.jpg

Konec Android TV, začátek Google TV – vše, co potřebujete vědět

Google TV je nový systém pro chytré televize nahrazující pomalu dosluhující Android TV. Řada výrobců už novinku nabízí ve svých televizích pro rok 2021, nasazení do nových televizí nastane v roce 2022. Co Google TV přináší? A co můžete očekávat, máte-li starší Android TV? 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/tcl-zaruka-nahled.png

Celkem 5 let záruka na TCL QLED televize a rozšířený zákaznický servis

TCL, jeden z předních výrobců televizorů a vedoucí společnost pro spotřební elektroniku na světě, staví spokojenost zákazníků na první místo. Proto od září 2021 rozšiřuje péči o své zákazníky a nabízí prodlouženou záruku na 5 let u vybraných modelových řad QLED televizí ve všech úhlopříčkách. Jak si zajistit pět let záruky a klidu při sledování nové televize TCL?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/MHL-uvodni-obrazek-1.jpg

MHL: propojení telefonu s televizí přes standardní HDMI kabel

MHL neboli Mobile High-Definition Link pomáhá chytrému telefonu sdílet obraz a zvuk na televizi či monitor. Zapotřebí je pouze běžný HDMI, micro-usb, USB-C nebo lightning konektor a MHL adaptér. Jak to funguje a jaké telefony technologii MHL podporují?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/iptv-online-televize.jpg

IPTV: (ne)výhody a srovnání s běžnou TV

IPTV představuje zkratku pro „Internet Protocol Television“. Jinými slovy: televizní program je přenášen prostřednictvím internetového připojení. Nabízí řadu výhod, například možnost zpětného sledování či vyšší kvalitu obrazu. Daní je pak potřeba stabilního internetového připojení či nutnost předplatného u poskytovatele IPTV vysílání.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/micro-led-uvodni-1.jpg

Co je Micro LED?

Micro LED je technologie používaná na plochých zobrazovacích panelech, tedy především na luxusních televizních obrazovkách. Displeje Micro LED se skládají z jednotlivých pixelů, přičemž každý z nich je samostatným zdrojem světla. Takto vyrobené panely tím pádem nepotřebují podsvícení, jako je tomu u klasických LCD panelů. To umožňuje vyrábět tenké a lehké displeje s nízkou spotřebou.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-neo-qled.jpg

Samsung NEO QLED: 4K, 8K, neuroprocesory - to nejlepší mezi televizemi!

Nové televize Samsung NEO QLED jsou tak dobré, že pro ně vlastně není odpovídající obsah. 8K? Neuvěřitelný detail? Lokální stmívání obrazu? Televize Samsung naštěstí přinášejí inovativní umělou inteligenci v podobě šestnácti neuroprocesorů v čipu Samsung Neo Quantum Processor 8K! Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/mini-led-tcl.jpg

Televize TCL: Špičkové televize první ligy!

TCL je značka televizí, které rozhodně hrají první ligu! Nabízejí nejen rozumné ceny, ale také špičkové technologie, které od nich přebírají i ostatní výrobci. Jaké? To se dozvíte v našem videu! Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/panasonic-tv-2021-filmmaker-mode.jpg

Herní zábava i Hollywood u vás doma: Co všechno přináší nové TV Panasonic?

Známý výrobce Panasonic spolupracuje při vývoji televizí s předními hollywoodskými tvůrci. I proto jsou TV tohoto výrobce používány během výroby filmů jako referenční monitory. Dnes už tedy skutečně platí, že můžete mít Hollywood i u vás doma. Co dalšího nové TV Panasonic nabízí?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/philips-casback-nahled.jpg

Philips cashback: ušetřete až 15 000 Kč při nákupu nové televize a soundbaru

Nová Android OLED televize a soundbar Philips, to je skvělá kombinace, která umocní váš zážitek při sledování filmů. Využijete-li právě probíhající akce, můžete při nákupu této kombinace ušetřit až 15 000 Kč. Jak toho dosáhnout?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/konec-dvb-t.jpg

Are you ready for DVB-T2? DVB-T support ends in Prague this Wednesday

The great DVB-T2/HEVC switchover is here! On November 27th, the TV transmitters in Prague will start the gradual, country-wide process of phasing out the older DVB-T standard. When will the other regions follow? Will you have to buy a new TV or a set-top box? You can find answers to these and other questions in our article

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/panasonic-oled-nahled.jpg

Comparing QLED and OLED TVs

More and more users are interested in knowing the differences between QLED and OLED televisions. We did our research and highlight the main differences and the performance between these two types of TVs.

Read more »
P-DC1-WEB19
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info