Ať to sviští! Stormred

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/walking-pad.jpg

Cvičte doma: tipy na výbavu pro domácí posilovnu

Už vás nebaví sklapovačky? Vyzkoušejte cvičební pomůcky od naší privátní značky StormRed. Jde o detailně prověřené výrobky vysoké kvality za super cenu!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nahled_8.jpg

Efektivní cvičení s klouzavou podložkou SKLZ Court Slidez

Už vás nebaví sklapovačky? Vyzkoušejte klouzavou podložku SKLZ Slidez, která je navržena na cvičení s vlastní vahou a trénování horní poloviny těla. Budete překvapeni, ke kolika cvikům jsou klouzavé podložky vhodné. Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/cvičení doma.jpg

Zpět do formy aneb Jak na domácí cvičení

Přinášíme vám skvělé tipy na domácí cvičení, jako je jóga, strečink i posilování, se kterými si protáhnete celé tělo. Díky domácímu cvičení se dostanete rychle a pohodlně zpět do formy a zlepšíte si jak vaši fyzickou, tak psychickou kondici. Se cvičením vám pomohou dostupné kanály na YouTube či Online fitness streamy.

Read more »
P-DC1-WEB13
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info