We are into Winter Sports Stormred

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/msi-rtx-3080-suprim-x-12g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 12G (RECENZE A TESTY): Jak se 2 GB navíc projeví na výkonu?

V minulém týdnu společnost NVIDIA potichu představila nové grafické karty GeForce RTX 3080 se 12 GB grafické paměti. Jakým výkonem a provozními vlastnostmi tyto nové grafické karty disponují? O tom se můžete sami přesvědčit právě v této recenzi grafické karty MSI GeForce RTX 3080 SUPRIM X 12G!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-strix-rtx-3050-o8g-gaming-nahled.jpg

Asus STRIX GeForce RTX 3050 O8G Gaming (RECENZE A TESTY)

Chcete se dozvědět, jakým výkonem a provozními vlastnostmi disponují nejnovější grafické karty GeForce RTX 3050 společnosti NVIDIA? Pak tu pro vás máme recenzi grafické karty Asus STRIX GeForce RTX 3050 O8G, ve které jsme pro vás vše důkladně otestovali!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-gaming-trio-plus-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G (RECENZE A TESTY)

Jen velmi těžko dnes mezi hráči počítačových her naleznete někoho, kdo by neznal či dokonce nechtěl mít doma nějakou grafickou kartu z elitní herní řady Gaming TRIO společnosti MSI. Grafická karta MSI GeForce RTX 3070 Gaming TRIO Plus 8G spadá právě do této elitní edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-rtx-3050-recenze.jpg

Oficiální představení GeForce RTX 3050 na CES 2022 (VÝKON A DATUM PRODEJE)

Rok 2022 začíná technologickým veletrhem CES, na kterém ukázala zajímavé novinky i společnost NVIDIA. Kromě extrémní GeForce RTX 3090 Ti došlo i na oficiální představení dlouho očekávané GeForce RTX 3050. V dnešním článku si shrneme, co můžeme od nejnižší modelové řady GPU NVIDIA očekávat. Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/nvidia-ces-2022.jpg

CES 2022: NVIDIA uvádí nové grafiky pro PC i notebooky

Začátek CES 2022 opanovala NVIDIA velkolepým nášupem dlouho očekávaných hardwarových novinek. Už teď se můžete těšit na 160 herních notebooků, nové G-SYNC monitory, na levnou RTX 3050 i extrémní RTX 3090 Ti. Kdy se dostanou na náš trh? Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-dual-rtx-3060-ti-o8g-v2-nahled.jpg

Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti O8G V2 (RECENZE A TESTY)

Za normálních okolností patří grafické karty řady DUAL společnosti ASUS k těm, které se mohou pyšnit příznivějším poměrem ceny a výkonu. Ačkoliv to v dnešní době nedostatku grafických karet, a tudíž také jejich výrazně vyšších cen příliš moc neplatí, jednoho zástupce této edice jsme pro vás přeci jen otestovali. Jedná se o grafickou kartu Asus DUAL GeForce RTX 3060 Ti O8G V2 a my vám dnes ukážeme, jak dopadla v našich testech.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-tuf-rtx-3080-ti-o12g-gaming-nahled.jpg

Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming (RECENZE A TESTY)

Za jakousi dvojku v pořadí oblíbenosti bych v nabídce společnosti ASUS označil herní edici grafických karet TUF (The Ultimate Force). Grafické karty této herní řady se sice nemohou chlubit takovou výbavou jako grafické karty z edice ROG STRIX, svým výkonem a provozními vlastnostmi však za nimi nijak zvlášť nezaostávají. Grafická karta Asus TUF GeForce RTX 3080 Ti O12G Gaming spadá právě do této „Ultimátní“ edice a my jsme ji pro vás na Alza.cz dnes důkladně otestovali.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/REFLEX.jpg

Nejlepší e-sportové zážitky s NVIDIA GeForce RTX 30

Nejvýkonnější grafické karty NVIDIA GeForce RTX jsou ideálním řešením pro všechny hráče e-sportů. Díky dostatečné síle totiž zajistí vysokou snímkovou frekvenci v prakticky každé hře. Jaké technologie a příslušenství vás dotlačí k výhře možná už zrovna v příštím kole?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/geforce-ampere-rtx-laptops.jpg

Zahrajte si nejnovější pecky na noteboocích s RTX 30

S notebooky vybavenými grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX 30 nemusíte dělat žádné kompromisy. Jsou totiž postavené na oceňované architektuře Ampere, nových jádrech RT a Tensor a nových streaming multiprocesorech. Díky tomu přináší dosud nejrealističtější ray tracingovou grafiku a špičkové funkce umělé inteligence. V jakých hrách si ten boží výkon užijete?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-aorus-rtx-3090-xtreme-12g-nahled.jpg

Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G (RECENZE A TESTY)

Ta absolutně nejvýkonnější vzduchem chlazená grafická karta v současné nabídce společnosti GIGABYTE nese označení Gigabyte AORUS GeForce RTX 3090 XTREME 24G a může se pyšnit obrovským systémem chlazení a nadstandardně bohatou výbavou. Jak však tento špičkový AORUS dopadl v našich testech na Alza.cz? Jen posuďte sami. My jsme ho totiž pro vás na Alza.cz důkladně otestovali.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/Image-004.jpg

Proč herní PC s grafickými kartami NVIDIA GeForce RTX řady 30?

Špičkové grafické karty pro herní nadšence i kreativce, to je řada NVIDIA GeForce RTX 30. Nejnovější architektura Ampere nabízí vylepšená ray-tracingová jádra, ale i nová jádra Tensor vyhrazená pro umělou inteligenci. Jaké najdou grafiky uplatnění v nejnovějších hrách?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gainward-rtx-3080-ti-phantom-gs-12g-nahled.jpg

Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom GS 12G (RECENZE A TESTY)

Herní edice PHANTOM je v nabídce společnosti GAINWARD považována za jakousi honosnější řadu grafických karet. Gainward GeForce RTX 3080 Ti Phantom GS 12G spadá právě do této elitní edice grafických karet a my jsme ji pro vás na Alza.cz také řádně otestovali. Jak tedy dopadla v našich testech?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3060-ti-ftw3-ultra-gaming-8g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA Gaming 8G (RECENZE A TESTY)

Jste středně náročným až náročnějším hráčem počítačových her a u grafických karet preferujete výkonnější systémy chlazení osazené třemi ventilátory? Pak byste měli zbystřit, protože dnes si otestujeme grafickou kartu EVGA GeForce RTX 3060 Ti FTW3 ULTRA Gaming 8G, která by měla splnit všechny vaše nároky.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/graficke-karty-amd-vs-nvidia.jpg

AMD vs. NVIDIA Graphics Cards (GAME BENCHMARKING)

AMD vs. NVIDIA. The eternal hot topic giving keyboard warriors an excuse to spend long nights and a significant part of their lives fighting about the technical minutiae of both manufacturers' product output, leaving many hurt feelings and sometimes even dead bodies in its wake. In today's article, and we will look at the whole issue from a broader and significantly less emotionally charged perspective, giving you a chance to form a better picture and then devote your precious time to something more meaningful and hopefully without any casualties. Strap in and join us as we compare AMD and NVIDIA graphics cards in terms of technology and performance.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/evga-rtx-3080-ti-ftw3-ultra-gaming-12g-nahled.jpg

EVGA GeForce RTX 3080 Ti FTW3 ULTRA Gaming 12G (RECENZE A TESTY)

Jedním z předních výrobců grafických karet, který má své portfolio založeno výhradně na grafických čipech společnosti NVIDIA, je společnost EVGA. K tomu nejvýkonnějšímu v její nabídce pak rozhodně patří také grafická karta EVGA GeForce RTX 3080 FTW3 ULTRA Gaming 12G, kterou jsme pro vás dnes na Alza.cz také důkladně otestovali. 

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3070-ti-gaming-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G (RECENZE A TESTY)

Jedním z nejnovějších přírůstků velmi populární herní řady grafických karet GAMING společnosti GIGABYTE je grafická karta GeForce RTX 3070 Ti GAMING OC 8G, kterou jsme pro vás na Alza.cz samozřejmě nezapomněli také důkladně otestovat! Jak tedy tato grafická karta dopadla v našich testech?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/rtx-on.jpg

Co je ray tracing?

Máme pro vás nachystané představení technologie ray tracing, která ohromným způsobem pozvedla grafické detaily v moderních hrách. Jak to vlastně celé funguje? A jaký budete potřebovat hardware?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/gigabyte-rtx-3070-ti-vision-oc-8g-nahled.jpg

Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8G (RECENZE A TESTY)

Další bílou „dizajnovkou“, která by se mohla šiknout všem těm, kdo si svůj počítač rádi halí do světlých barev, a kterou jsme pro vás na Alza.cz také důkladně otestovali, je grafická karta Gigabyte GeForce RTX 3070 Ti VISION OC 8G. Jak tedy tento VISION dopadl v našich testech? Však posuďte sami.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/back-to-school-nvidia-nahled.jpg

NVIDIA Back To School: Pořiďte si nový notebook se slevou

Blíží se nový školní rok a je nejvyšší čas se na něj důkladně připravit. A teď zrovna nemáme na mysli osvěžení znalostí nebo nákup učebnic. V rámci srpnové akce Back To School se společností NVIDIA si totiž můžete vybrat ze zlevněných notebooků napříč výrobci, které NVIDIA vybavila svými špičkovými grafickými kartami GeForce RTX. Více informací v článku.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/msi-rtx-3070-suprim-x-8g-nahled.jpg

MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G (RECENZE A TESTY)

Obří rozměry, Dual BIOS a ventilátory chlazení se znakem draka ve svém středu, to vše jsou neklamná znamení, že se dnes na Alza.cz podíváme na grafickou kartu ze série SUPRIM společnosti MSI. Tou grafickou kartou je MSI GeForce RTX 3070 SUPRIM X 8G a my se jí dnes pěkně podíváme na zoubek.

Read more »
P-DC1-WEB23
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info