Stormred

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/sony-xperia-10-iii-nahled.jpg

Sony Xperia 10 III má potenciál zamíchat kartami ve střední třídě

Nová Sony Xperia 10 III je telefonem střední třídy, o kterém bude ještě slyšet. Nabídne totiž pohledný design, zajímavé fotoaparáty i výbavu, která uživatele nebude snad v žádném případě omezovat. Čím vším chce zaujmout?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/asus-rog-phone-5.jpg

ASUS ROG Phone 5: Nový titán mobilního hraní je tady! (PRVNÍ DOJMY)

ASUS ROG Phone 5 je tady! Jako: Taky nevíme, kam zmizel Phone 4, ale je tu prostě pětka - a tak jsme ji museli rozbalit a podívat se na ni. Vysoký výkon, velká dvojitá baterka, absurdně rychlé nabíjení, externí chlazení, volitelné joycony - co byste chtěli víc? Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-a32-nahled.jpg

Samsung Galaxy A32 a A32 5G (PREVIEW): dva fešáci s přívětivou cenou

Nové telefony z řady Samsung Galaxy A32 přináší 5G i zajímavé fotoaparáty. Prostě na pohled docela podařená střední třída za slušnou cenu. Korejský gigant si ale bohužel nachystal i nemálo nepříjemných překvapení.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galaxy-buds-pro-nahled.jpg

Sluchátka Samsung Galaxy Buds Pro nabídnou ANC, bleskové nabíjení i skvělý zvuk

Sluchátka Samsung Galaxy Buds nabídnou maličké rozměry, ale velkou zvukovou kvalitu. Svůj design opírají o to nejlepší z předchozích modelů, ale v mnoha ohledech jej aktualizují, přidávají mj. i odolnost proti vodě. 

Read more »
P-DC1-WEB17
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info