Ať to sviští!

Catalogue
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/lgthumb/project-cambria-oculus-nahled.jpg

Project Cambria – Namísto Questu 3 oznámil Facebook úplně nový VR headset

Nově přejmenovaná společnost Meta stojící za Facebookem i VR headsety Oculus oznámila novou helmu pro virtuální realitu. Nese kódové označení Project Cambria a slibuje výrazné zlepšení zážitku z virtuální i rozšířené reality. Facebook se totiž již delší dobu zaměřuje na tvorbu tzv. metavesmíru, tedy komplexního virtuálního světa zahrnující nejenom hry, ale také setkávání s přáteli či další sociální a pracovní aktivity.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/google-cardboard-nahled.jpg

Google Cardboard: levná možnost, jak proniknout do VR

Google Cardboard jsou levné a jednoduché brýle pro virtuální realitu. Hlavním prvkem je váš mobilní telefon usazený do konstrukce brýlí. I přes jednoduchý princip slibuje Google Cardboard hodiny zábavy.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/htc-vive-focus-3-nahled.jpg

HTC Vive Focus 3 Business Edition (PREVIEW): VR brýle pro profesionální použití

Brýle pro virtuální realitu plní nejen funkci gadgetu pro zábavu, ale mohou také napomoci v práci. S novými HTC Vive Focus 3 Business Edition své virtuální kolegy a jejich prezentace uvidíte ještě detailněji.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/samsung-galasy-s21fe-novinky.jpg

Virtuální budoucnost podle Sony a Microsoftu, závodní dron DJI FPV - a další! (NOVINKY )

Microsoft představil svou představu AR budoucnosti Microsoft Mesh, která vám dovolí spolupracovat ve stylu Star Wars - a ani Sony to s podporou virtuální reality nevzdává a přináší nové hry pro PS VR. Představíme si i nové telefony a taky závodní dron DJI FPV, který vám dovolí zažít let z vlastního pohledu! Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/htc-vive-pro-nahled.jpg

HTC Vive Pro - New Generation VR Headset

This year's CES Fair has introduced countless technological innovations to the world. One of the most interesting is the new HTC Vive Pro VR headset, which continues the legacy of the award-winning original. What improvements can we look forward to and how will the Vive Pro stand out in direct comparison with its predecessor? You will learn in our article!

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/acer-wmr-mini.jpg

Acer Windows Mixed Reality je nejdostupnější headset pro WMR

S nástupem nové virtuální reality od značky Microsoft přichází i kompatibilní náhlavní souprava. Headset Acer Windows Mixed Reality je prozatím nejdostupnější zařízení pro WMR a utká se s konkurencí v neobvykle vyrovnaném segmentu. Pomůže mu nízká cena?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Daydream nahled.jpg

Finally a Good VR Headset for Mobiles?

Google has released the Daydream virtual reality headset, with which elegance and performance are important. The main objective is its exclusive content. Which apps are currently available and which mobile phones are supported by the Google Daydream?

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/Article/vr-bryle-nahledy.jpg

How to choose virtual reality glasses

Want to experience the world of virtual reality but unsure what equipment you need? Whether for a smartphone, computer, or game console, this handy guide will help you choose the perfect VR glasses for your needs.

Read more »
https://cdn.alza.cz/Foto/ImgGalery/Image/NVIDIA_TITAN_X_nahled.jpg

NVIDIA představila Titan X, nejvýkonnější grafickou kartu současnosti

Po nedávno uskutečněném představení grafických karet GeForce GTX 1080, 1070 a 1060 přichází NVIDIA s dalším kouskem. Tentokrát se jedná o nástupce úspěšného modelu Titan X. Více v našem článku.

Read more »
P-DC1-WEB04
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
We care about your privacy Alza.cz a. s., Company identification number 27082440, uses cookies to ensure the functionality of the website and with your consent also to personalisage the content of our website. By clicking on the “I understand“ button, you agree to the use of cookies and the transfer of data regarding the behavior on the website for displaying targeted advertising on social networks and advertising networks on other websites.
More information Less info