Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Rosefield XXL weeks Beauty

Vyzkoušeli jsme pro vás: oční krém EVELINE COSMETICS Lift Hybrid Eye Cream

Catalogue

Víte, co je strašákem skoro každé ženy? Osobně si myslím, že stárnutí. A to hlavně ve chvíli, kdy se věk začíná podepisovat na naší tváři. Naštěstí je na trhu ale několik pomocníků, kteří sice nedokáží zastavit čas, ale mohou nám pomoci udržet mladistvý vzhled. Dnes jsem pro vás vyzkoušela krém proti vráskám a kruhům pod očima Eveline Cosmetics Lift Hybrid Eye Cream 15 ml. 

Co mě nadchlo u očního krému EVELINE COSMETICS Lift Hybrid Eye Cream

Tento krém je určen pro zralou a citlivou pleť. Je v příjemném malém balení, ze kterého se dobře aplikuje. Má krémovou konzistenci, která se po rozetření rychle vstřebává. Pod očima zůstane nepatrný mastný film, který je u krémů tohoto typu vítán. Není nijak parfémovaný a nedráždí oči. Krém obsahuje mnoho aktivních látek, které vyhladí a rozzáří oční okolí a zesvětlí kruhy pod očima. Další výhodou je, že krém obsahuje ochranný faktor 8 proti sluníčku.

Oční krém Eveline Cosmetics
Krém na oči Eveline Cosmetics

Výsledný efekt po používání očního krému EVELINE COSMETICS Lift Hybrid Eye Cream

Krém jsem používala přes 2 týdny. Aplikovala jsem ho 2x denně – ráno i večer. Po celodenních aktivitách a večerním odlíčení, které je ne vždy úplně šetrné k pokožce, byl tento krém velmi příjemný a oční okolí hydratoval. Ráno pak oči vypadaly takové „veselejší“ a i tmavé kruhy pod očima byly světlejší. Ráno mi zase sloužil jako dobrý podklad pod korektor a mohl alespoň pokožku přes den vyživovat. Dokonce i mé okolí si všimlo – „Vypadáš jinak, tak nějak svěže!“, říkali. Nezbývá nic jiného, než doporučit.

 

Koláž fotek

Hodnocení:

0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
P-DC1-WEB19
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me
This website uses cookies to provide services. By continuing to browse the website, you agree to our use of cookies. More information I understand