Select the item on the page that has the error
Due to the public holiday on 28 October, our branches in Děčín, Kladno, Liberec, Příbram and Frýdek-Místek are closed. All other braches remain open for order collection.

From October 22, our stores are open only for order pick-up. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

vega Watch Dogs Legion - Hidden empty P

Fall Guys obsahovalo ostrov vytvořen speciálně pro cheatery (NOVINKA)

Catalogue

• Autor: Filip Němec

Fall Guys: Ultimate Knockout si během prvních dvou týdnů od vydání zahrálo jen na PlayStation téměř 16 milionů hráčů, a protože hra kromě konzole od Sony vyšla také na PC, bylo jen otázkou času, kdy lobby zaplaví jedinci využívající cheaty. Poctiví hráči tak byli častokrát ochuzeni o zábavu právě vinou cheaterů. Vývojáři se však namísto obyčejného zabanování těchto jedinců zpočátku rozhodli, že jim dají okusit jejich vlastní medicínu. Více v našem článku.

Fall Guys: Ultimate Knockout; wallpaper: Cheater Island
Alza Magazín

Fall Guys: Ultimate Knockout (hra)

Battle royale hru Fall Guys: Ultimate Knockout vyvíjí studio Mediatonic a vydává společnost Devolver Digital. Hra vychází 4. 8. 2020 na PS4 a PC. Hra obsahuje multiplayer. Informace o české lokalizaci dosud nejsou známy. | Homepage


Články: | Recenze 

V Mediatonic zvolili pro boj s cheatery originální způsob, nefungoval však tak, jak si představovali

Zástupci britského studia na twitteru povyprávěli strhující příběh nesoucí název „Vzestup a pád ostrova cheaterů“. Přiblížili v něm, jakým způsobem řešili problém s nepoctivými hráči, kteří se objevil krátce po uvedení Fall Guys na platformu PC, a je třeba uznat, že jde o cestu opravdu jedinečnou. Na počátku stál program detekující aktivitu cheaterů na serverech. Ve chvíli, kdy si tvůrci byli jisti jeho funkčností, začali postupně shromažďovat informace o cheaterech ve hře.

Jakmile byla nepoctivá aktivita hráče odhalena, nebyl ihned zabanován a mohl bez problémů dokončit zápas. Před další hrou (během matchmakingu) však byl bez svého vědomí připojován výlučně k dalším cheaterům, kteří všichni mířili na tzv. Cheater Island. Na internetu se následně začaly objevovat různá videa zachycující extrémně rychlé jedince, kteří ve vteřině dokázali uchmatnout vítěznou korunku na konci dráhy.

Servery dedikované cheaterům se zpočátku zdály jako skvělý nápad. Nakonec však tvůrcům výrazně zkomplikovaly rozpoznání skutečných problémových hráčů.

Samotní vývojáři však podle svých slov nevědí, zda je na videích opravdu vidět Cheater Island. Postupně také ztratili přehled o tom, zda jsou nahlašované zápasy skutečně problémové, nebo na ně upozorňují samotní cheateři netušíce, že se na ostrově ocitli.  

Tvůrci připustili, že jejich anti-cheat systém byl dobrý, avšak na druhé straně neočekávali, že se do jejich hry dostane takové množství hráčů, kteří se budou na cheaty spoléhat. Rozhodli se proto oslovit herního vývojáře a vydavatele v jednom – Epic Games, jehož systém proti cheaterům funguje v battle royale hitu Fortnite. Fall Guys by tak po jeho implementaci mělo hráčům přinést mnohem příjemnější zážitek.

• Zdroje: Twitter

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Fortnite: The Last Laugh Bundle - PS4
Gaming Accessory /DLC - PS4/PS4 Pro, PS5 (with disc drive), boxed version, key for PS Store, English subtitles and voice-over, genre: Action, base game required, PlayStation Plus subscription required for online play, - The package contains 1,000 V-Bucks, three outfits (The Joker, Poison Ivy, Midas Rex), three backpacks (Laugh Riot, Back Bloom, Midas Crest), four pickaxes (Bad Joke, The Joker's Revenge, Ivy Ax, Kingmaker) and "Pick a Card Contrail"

Predicted Price
799,- excl.VAT 660,-
Reserve
Date of release: November 17, 2020
Order Code: MSX898
Fortnite: The Last Laugh Bundle - Nintendo Switch
Gaming Accessory /DLC - Nintendo Switch, boxed version, English subtitles and voice-over, genre: Action, base game required, - The package contains 1,000 V-Bucks, three outfits (The Joker, Poison Ivy, Midas Rex), three backpacks (Laugh Riot, Back Bloom, Midas Crest), four pickaxes (Bad Joke, The Joker's Revenge, Ivy Axe, Kingmaker) and "Pick a Card Contrail"

Predicted Price
799,- excl.VAT 660,-
Reserve
Date of release: November 17, 2020
Order Code: NSW709
0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
WEB4
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me