Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code ZAPLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 2000CZK without VAT.

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Všechny dárky String Trimmer

Aku excentrické brusky

0

Aku excentrické brusky využijete při práci v omezených prostorách či místech bez elektrické zásuvky. Skvěle zvládnou broušení nejrůznějších povrchů od průběžných úprav až ke konečnému leštění. Díky excentrickému zdvihu dokáží po broušení zanechat dokonale rovný a hladký povrch.

Continue

Výhody a nevýhody aku excentrické brusky

Aku excentrická bruska neboli aku orbitální bruska svým vzhledem připomíná kruh. Její hlavní předností je bezdrátové provedení – lze ji tedy považovat za akumulátorovou alternativu elektrické excentrické brusky.

 • Vhodná pro práci v terénu.
 • Absence nepraktického kabelu.
 • Vhodné do míst bez elektrické zásuvky.
 • Nutnost častého dobíjení baterie.
 • Vyšší pořizovací cena než u elektrické excentrické brusky.

Na co se zaměřit při výběru aku excentrické brusky?

Kapacita akumulátoru

Aku excentrická bruska nejčastěji využívá akumulátor typu Li-Ion, který se vyznačuje vysokou kapacitou a nízkou hmotností. Čím vyšší je jeho kapacita, tím déle vydrží bruska v provozu. Obvykle se pohybuje od 1,5 do 5 Ah

i

Aku excentrická bruska se často dodává bez baterie a nabíječky, příslušenství lze však objednat samostatně. Vyberte si z nabídky baterií a nabíječek pro aku brusky.

Typ úchopu

 • Jednoruční brusky bývají méně výkonné a lehčí, hodí se zpravidla k broušení menších ploch jak ve vodorovné, tak ve svislé poloze.
 • Obouruční brusky jsou výkonnější a těžší, využívají se většinou k práci v horizontální poloze.

Hmotnost

Aku excentrické brusky váží od 1 do 3 kg. Výhodou lehčích modelů je snadnější manipulace (obzvláště ve svislé poloze). Naopak předností těžších brusek je větší tlak na broušený povrch, díky čemuž nebudete muset při broušení vynaložit tolik úsilí.

Brusné kotouče

Průměr brusných kotoučů pro aku excentrické brusky se pohybuje v rozmezí od 75 do 230 mm. Kotouče menšího průměru využijete především v rozích a záhybech, s většími pak dobře vybrousíte rozsáhlejší plochy.

i

Brusné kotouče či papíry se upevňují pomocí suchého zipu, svorek či samolepicího systému.

Užitečné vlastnosti

 • Suchý zip usnadní a urychlí upevnění brusného kotouče či papíru na brusnou desku.
 • Možnost výměny kotoučů za brusné, nebo lešticí, čímž je bruska variabilnější.
 • Možnost regulace otáček a kmitů pomůže dosáhnout optimálních výsledků broušení.
 • Odsávání prachu udržuje neustále čisté pracovní prostředí.
Hide description
Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
1 item
POWERPLUS POWEB4010
Orbital Sander battery, 18V, Li-Ion, 0-10,000rpm, size of grinding area 125mm, Velcro clamp, softened handle, dust tray, weight 1,3kg, battery or charger not included (can be ordered separately) the ONE FITS ALL system

1 299,- excl.VAT 1 074,-
Buy
In stock 5 pcs
Can be delivered: now in store Ostrava
Order Code: PWP148a9
BoschNářadí Bosch Professional uspokojí nejen řemeslníky Značka Bosch Professional zahrnuje nářadí a příslušenství pro profesionály a řemeslníky. Po všech...

Aku excentrické brusky

In the category Aku excentrické brusky on Alza.cz, we currently have a total of 1 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.

Aku excentrické brusky – proved brands

Enter product name

Note (link, Part number etc.):

Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap aku excentrické brusky Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best aku excentrické brusky You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in aku excentrické brusky reviews

Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB13
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me