Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Doručení zdarma Kafe na Alzáka!

MAFRA Print, a.s.

0

MAFRA Print, a.s. products we will dispatch within 24 hours. Discover why shop on Alza.cz.

Continue

5 Reasons to Buy MAFRA Print, a.s. products on Alza.cz

  • MAFRA Print, a.s. products in stock with quick purchasing made online!
  • We have a wide range of products and complementary services.
  • Do you need some advice? Our customer support is here to help you with your purchasing decisions.
  • You can view other questions or reviews made by other reliable customers!
  • You will find all the necessary product information. Some will include customer reviews, which can help ease your product selection

MAFRA Print, a.s. brand names you'll find in our offering

Hide description
12 Results
Esquire
Digital Magazine Esquire - nepostradatelný průvodce moderního muže světem kariéry, módy, techniky, sportu a světem ženského myšlení a vztahů. Kombinuje kvalitní žurnalistiku, významné celebrity na titulce i fotografie krásných žen. Jeden ze světově nejznámějších a nejoblíbenějších pánských měsíčníků

from 50,- excl.VAT 41,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02183
Cosmopolitan
Digital Magazine Cosmopolitan - nejčtenější časopis pro mladou ženu. Chcete skvělého partnera, zábavnou práci, sebevědomí a ještě úžasně vypadat? Varujeme vás, po přečtení tohoto časopisu se vám to může přihodit. Cosmopolitan nejlépe ví, po čem touží mladá žena, co jí vyhovuje, co považuje za dobré a čemu věří.

from 32,- excl.VAT 27,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02182
Žena a život
Digital Magazine Žena a život je oblíbený časopis pro ženy, který jako jeden z mála na české trhu dokáže kombinovat prvky světových trendů s českou realitou, a to v módě, kosmetice, vaření, dekoru apod. Část časopisu rovněž tvoří rozhovory se známými osobnostmi, ale i odborníky na různá aktuální témata.

from 16,81 excl.VAT 13,89
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02177
Harper's Bazaar
Digital Magazine Monthly Housing full of practical advice and helpful tips designed a wide range of readers. The focus of the magazine is flat. Each issue guides the reader through the living room, dining room, kitchen, children's room, bedroom, bathroom and hallway.

from 32,- excl.VAT 27,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02176
Cosmopolitan - Cosmo BODY
Elektronický časopis Letní časopis o pohybu, péči o tělo, kráse, módě, zdraví, jídelníčku, cvičení, cestování a přístupu k sobě.

from 59,- excl.VAT 49,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02345
Motor
Elektronický časopis Čtrnáctideník Motor je určený všem motoristům. Přináší novinky ze světa aut, testy vozů, servisní rady a rady při výběru nového nebo ojetého auta. Pro Motor a jeho čtenáře je klíčový především poměr užitné hodnoty a ceny a přehled o tom, jak si jednotlivé modely stojí mezi konkurencí.

from 15,- excl.VAT 12,40
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02334
Prima vychytávky
Elektronický časopis Měsíčník Prima vychytávky přináší hodně inspirace pro vášnivé kutily, zahrádkáře, milovníky zvířat, kuchaře i výletníky. Svými cennými radami přispějí i odborníci z pestré škály odvětví. Ale především Láďa Hruška představí své jednoduché, ale o to vychytanější nápady a poctivé domácí recepty.

from 19,- excl.VAT 15,70
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02315
Speed
Digital Magazine The speed at which you can afford fastest journal of the fastest cars. Monthly Speed ??is dedicated to exceptional cars with passion, love and to the same extent as any other magazine. Brings its readers a quick, timely and accurate information and adrenalin experiences!

from 55,- excl.VAT 45,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02178
Kuchařka Rytmus života
Elektronický časopis Speciál Rytmu života přišel s Kuchařskou knihou, do které zařadil 253 oblíbených receptů týdeníku Rytmus života pro každou příležitost. Nechte se inspirovat a uvařte poctivou a sytou polévku, lákavý a chutný dezert nebo hostinu jako od profesionála. Recepty jsou doprovázeny fotografiemi pokrmů i přesnými kuchařskými postupy.

from 59,- excl.VAT 49,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02339
Dolce Vita
Digital Magazine Dolce Vita - luxusní průvodce pro váš sladký život. Designová bible, která vás se samozřejmostí hříšníka provede světem luxusní módy, kosmetiky, designu, architektury a cestování. Nevšední snímky prestižních fotografů vás zaujmou stejně jako kvalitní články profesionálních redaktorů.

from 65,- excl.VAT 54,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02185
Tina bydlíme
Digital Magazine Tina bydlíme - měsíčník o bydlení plný praktických rad a tipů jak upravit každou místnost ve vašem bytě bez většího zásahu. Novinky z trhu, inspirace pro šikovné ruce, chalupáře i chovatele. Nechybí ani finanční poradenství. Tina Bydlíme je inspirativním, rádcem pro všechny, kteří chtějí hezky bydlet.

from 24,- excl.VAT 19,83
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02179
Ano, šéfe! - časopis přestal vycházet
Elektronický časopis Ano, šéfe! přináší emoce a kulinární zážitky pro příznivce Zdeňka Pohlreicha, dobrého jídla a pití. Reportáže z restaurací, které prošly pořadem Ano, šéfe!. Čerpáme z pořadů FTV Prima Ano, šéfe!, Teď vaří šéf, Rozpal to, šéfe, Šéf na grilu, z časopisu PRIMA FRESH a kuchařek Zdeňka Pohlreicha.

from 30,- excl.VAT 25,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02318

MAFRA Print, a.s.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB3
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me