Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Velký soutěžní úlet Knihozem

Lékařské časopisy

0

Lékařské časopisy (in the form of electronic licence) you can download directly to your computer or smartphone.

Continue

4 Reasons to Buy Lékařské časopisy on Lékařské časopisy

  • You can download Lékařské časopisy instantly.
  • We have a wide range of products and complementary services.
  • Do you need some advice? Our customer support is here to help you with your purchasing decisions.
  • You will find all the necessary product information. Some will include customer reviews, which can help ease your product selection
Hide description
30 Results
Zdravotnictví a medicína
Digital Magazine Měsíčník pro odborníky ve zrdavotnictví, farmacii a ošetřovatelství (lékaře, sestry, farmaceuty, pro nelékařské zdravotnické profese a manažery ve zdravotnictví). Zdravotnické noviny jsou členěny do 3 sekcí - zdravotnictví, ošetřovatelství a medicína. Časopis poskytuje přehled událostí ve zdravotnictví, zkušenosti českých zdravotníků s prací v zahraničí, novinky v medicíně, vědě a výzkumu, odborné články, zprávy z lékařských a sesterských kongresů, rozhovory s osobnostmi české medicíny a ošetřovatelství, kalendář vzdělávacích akcí, články o historii medicínských oborů, léčebných a ošetřovatelských postupů, články o etice, komunikaci s pacientem, o psychologii, recenze odborných publikací i nabídku práce pro pracovníky ve zdravotnictví.

from 23,- excl.VAT 19,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00988
Praktické lékárenství
Digital Magazine Časopis Praktické lékařství. Časopiso slovuje lékárníky a ostatní farmaceuty a přispívá k jejich rozhledu a zdokonalení jejich každodenní praxe. Rubriky: aktuální farmakoterapie, klinická farmacie, nemocniční lékařství, fytoterapie, sociální farmacie, klinická fyziologie, farmaceutická technologie, farmaceutický průmysl, lékárník a internet, vzdělávání ve farmacii pro farmaceutické asistenty, IPVZ a SUKL, odborné akce, z historie.

from 70,- excl.VAT 58,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01050
Česká a slovenská neurologie a neurochirurgie
Digital Magazine Odborný časopis České neurologické společnosti ČSL JEP Česká a Slovenská neurologie a neurochirurgie předkládá čtenářům odborné články, přehledové články, komentáře, diagnostické a léčebné standardy. Rubriky: minimonografie, přehledný referát, původní práce, krátké sdělení, kauzistika.

from 92,- excl.VAT 76,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00681
enioPsychologie.cz - Elektronický časopis
New
enioPsychologie.cz
Elektronický časopis

from 25,- excl.VAT 21,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02391
Konopí
Elektronický časopis Magazín Konopí je první české tištěné periodikum zabývající se takřka výhradně konopnou léčbou. Přináší aktuální zpravodajství o vědeckých výzkumech a lékařských studiích z domova i zahraničí, informuje o léčbě konkrétních nemocí na základě poznatků z praxe i výzkumu, zveřejňuje autentická svědectví

from 35,- excl.VAT 29,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02376
Eniologie člověka
Elektronický časopis Časopis o nepoznané vědě - o hmotné, energetické, informační, PSI-fenomenální a duchovní podstatě člověka. Populárně-vědecké, odborné, laické, inovativní a poutavé články, recenze, názory, rozhovory, rubriky. Pro lékaře, psychology, pedagogy, odborníky a zvídavé laiky.

from 75,- excl.VAT 62,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02375
Management rizik ve zdravotnictví - vydávání ukončeno
Elektronický časopis zabývající se problematikou řízení rizik ve zdravotnictví. Čtenářům nabízí podrobné zkušenosti z praxe a seznamuje s řízením rizik v těchto oblastech zdravotnictví: klinická péče, IT a kyber-bezpečnost, ochrana osobních údajů (GDPR), BOZP a PO, zdravotní právo, personalistika a marketing.

from 1,21 excl.VAT 1,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02372
Gynekolog
Elektronický časopis Interdisciplinární a prakticky zaměřený časopis ženských lékařů. Titul Gynekolog se zabývá celoživotním vzděláváním i gynekologickou praxí; zveřejňuje odborné články, aktuální informace, praktické rady, diskusní příspěvky a excerpta pro gynekology a porodníky pracující v nemocnicích, privátní gynekology, sexuology, endokrinology, urogynekology, všeobecné lékaře a lékaře v přípravě ke specializačním atestacím.

from 99,- excl.VAT 82,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02237
Internal Propedeutics
Digital Magazine Lékařský časopis Internal Propedeutics. Podrobnosti o časopise nenalezeny.

from 312,- excl.VAT 258,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02111
Terapie (AM Review)
Digital Magazine Terapie (dříve AM Review). Časopis aktuálních informací z medicíny a systému zdravotní péče. Periodikum pro manažery zdravotních zařízení a odborníky ve zdravotnictví a farmacii. Přináší přehled a zpravodajství z oblasti klinické mediciny a lékařské vědy doma i ve světě a zprávy z kongresů.

from 30,- excl.VAT 25,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02078
Postgraduální gastroenterologie a hepatologie
Digital Magazine Postgraduální gastroenterologie a hepatologie je interdisciplinární periodikum pro postgraduální a kontinuální vzdělávání v gastroenterologii a hepatologii.

from 70,- excl.VAT 58,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01411
DentalCare magazín
Digital Magazine Stomatologický časopis DentalCare magazín řeší otázky ekonomiky, managemenu a právní otázky související se stomatologickou péčí a praxí, zveřejňuje odborné příspěvky, zabývá se technologickými novinkami ve stomatologii a zubním lékařství.

from 1,21 excl.VAT 1,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01167
Psychiatrie pro praxi
Digital Magazine Diagnostika a léčba psychiatrických onemocnění je předmětem zájmu časopisu Psychiatrie v praxi. Rubriky: přehledové články, ambulantní psychiatrie, psychofarmakologie, sdělení z praxe, ve zkratce, psychoterapie, informace a komentáře.

from 74,- excl.VAT 61,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01080
Urologie pro praxi
Digital Magazine Nejnovější poznatky z diagnostiky a léčby urologických onemocnění, ale i nemocí s urologií souvisejících, najdete v časopise Urologie v praxi. Rubriky: přehledové články, sdělení z praxe, urologie ve zkratce, pro sestry, informace a komentáře, informace pro pacienty, právo v medicíně.

from 98,- excl.VAT 81,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01054
Onkologie
Digital Magazine Odborný časopis pro onkologii a příbuzné obory (urologii, geriatrii, nukleární medicínu. Časopis uveřejňuje články s onkologickou problematikou, původní práce, kazuistiky, upozorňuje na nové trendy ve farmakoterapii a diagnostice. Recenzuje nový publikace a informuje o odborných akcíích.

from 98,- excl.VAT 81,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01052
Neurologie pro praxi
Digital Magazine Nejnovější poznatky z oblasti diagnostiky a léčby neurologických onemocnění. Neurologie v praxi, to jsou i mezioborové přehledy, pohledy odborníků z jiných oblastí medicíny, zkušenosti z neurologických pracovišť a ambulancí, zprávy z kongresů, informace ze zahraniční literatury, právní poradna, farmakoterapie a další informace, které pomáhají neurologům v jejich práci.

from 136,- excl.VAT 112,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01051
Klinická farmakologie a farmacie - Bohužel vydávání titulu bylo ukončeno.
Digital Magazine Klinická farmakologie a farmacie. Lékaři interních oborů, nemocniční lékárníci a farmaceuti se z této odborné publikace dozví informace z oboru farmatoterapie a klinické farmakologie. Najdou zde původní práce, přehledové práce, kauzistiky, hot-lines, zprávy z kongresů.

from 90,- excl.VAT 74,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01049
Dermatologie pro praxi
Digital Magazine Informace o ambulantní dermatologii přináší Dermatologie pro praxi. Pro pediatry a praktické lékaře uveřejňuje prakticky zaměřené přehledové články s důrazem na diagnostiku zrovna tak, jako zajímavé kauzistiky i obrazové. Rubriky: přehledové články, mezioborové přehledy, sdělení z praxe, dermatologie ve zkratce, receptář magistraliter, pro sestry, volně prodejné léky, hotline, informace a komentáře.

from 98,- excl.VAT 81,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01048
Postgraduální medicína
Digital Magazine Postgraduální medicína je časopis koncipovaný jako zdroj informací pro kontinuální celoživotní vzdělávání lékařů. Zprostředkovává ambulantním i nemocničním lékařům a studentům lékařství a farmakologie pravidelný přístup k současným medicínským poznatkům. Monotematická část časopisu Postgraduální medicína - Focus je věnována vždy jednomu lékařskému oboru. Speciální přílohy se věnují vybranému aktuálnímu medicínskému problému. Součástí časopisu je test zahrnutý do systému kontinuálního vzdělávání ČLK.

from 59,- excl.VAT 49,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00983
Medicína pro praxi
Digital Magazine Medicína pro praxi - časopis pro internisty a praktické lékaře. Seznamuje je s novinkami v oboru vnitřního lékařství, ukazuje širší pohled na pacienta, snaží se lékařům usnadnit orientaci v oboru a přinést prospěch v medicínské praxi.

from 41,- excl.VAT 34,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00943
Interní medicína pro praxi
Digital Magazine Interní medicína pro praxi - odborný časopis pro internisty a praktické lékaře. Přináší informace a novinky z oboru vnitřního lékařství, pomáhá v orientaci v oboru interního lékařství a snaží se poznatky aplikovat v praxi.

from 41,- excl.VAT 34,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00942
Intervenční a akutní kardiologie
Digital Magazine V časopise Intervenční a akutní kardiologie jsou uveřejňována původní sdělení, přehledové články, kazuistiky, obrazové kazuistiky s krátkým popisem, trendy ve farmatoterapii a recenze tuzemských i zahraničních publikací z oboru intervenční a akutní kardiologie.

from 105,- excl.VAT 87,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00940
Pediatrie pro praxi
Digital Magazine Z Pediatrie pro praxi čerpají pediatři odborné informace a nejnovější poznatky o diagnostice a léčbě nemocí dětského věku. Časopis se věnuje i klinicko-radiologickým diagnózám, pediatrickým sestrám, přednemocniční péči a pravidelně přináší interaktivní seriál "Jaká je Vaše diagnóza".

from 136,- excl.VAT 112,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00937
Kardiologická revue - Interní medicína
Digital Magazine Kardiologická revue – Interní medicína je určena odborným a praktickým kardiologům. Přináši orginální a přehledové články z kardiovaskulární oblasti, komentáře, kazuistiky, dopisy redakci, zprávy ze sjezdů a sympozií, zprávy z regionů.

from 115,- excl.VAT 95,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00776

New Arrivals

Lékařské časopisy

In the category Lékařské časopisy on Alza.cz, we currently have a total of 30 products.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB14
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me