Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Doručení zdarma Sleva 20 % na BIKE guru a OUTDOOR guru

Časopisy military

0

Časopisy military (in the form of electronic licence) you can download directly to your computer or smartphone.

Continue

4 Reasons to Buy Časopisy military on Časopisy military

  • You can download Časopisy military instantly.
  • We have a wide range of products and complementary services.
  • Do you need some advice? Our customer support is here to help you with your purchasing decisions.
  • You will find all the necessary product information. Some will include customer reviews, which can help ease your product selection
Hide description
16 Results
CENTURION
Elektronický časopis CENTURION sběratelská edice je novým nadčasovým vojenskohistorickým titulem, který na svých stránkách přináší zajímavé materiály mapující vojenskou historii. Titul se zaměřuje na detailní, historicky přesné a ideologicky nezatížené informace od nejstaršího období lidstva až po současnost.

from 50,- excl.VAT 41,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02358
CENTURION sběratelská edice
Elektronický časopis CENTURION sběratelská edice je novým nadčasovým vojenskohistorickým titulem, který na svých stránkách přináší zajímavé materiály mapující vojenskou historii.Titul se zaměřuje na detailní, historicky přesné a ideologicky nezatížené informace od nejstaršího období lidstva až po současnost.

from 100,- excl.VAT 83,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02351
Historia Bellica - titul přestal vycházet
Elektronický časopis Časopis pro milovníky vojenské historie. Historia Bellica nás zavádí do bitev, které změnily svět a na válečná pole, na kterých se psala historie. Detailně, objektivně a bez ideologie nás seznamuje s milníky válek a vojenské techniky i s osobnostmi, které tvořily dějiny od starověku až do současnosti. Díky tomuto periodiku nahlédneme také do stratedie a taktiky válečnictví.

from 70,- excl.VAT 58,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02327
Přežít SPECIÁL
Elektronický časopis Speciál titulu pro muže produktivního věku, kteří se nebojí riskovat, zajímají se o zbraně, bojová umění, armádu, obranu, fyzickou kondici, sportovní a střelecké vybavení. Zimní speciál časopisu Přežít - Svět nožů přináší rozhovory na ostří nože, představí armádní nože i nůž gravitační, ukáže vývoj nože v historii, seznámí čtenáře s Bowie Cold Steel - tradičním americkým bovijákem, pomůže s výběrem nože nebo zavzpomíná na nůž chlapeckých dětských let - rybičku.

from 90,- excl.VAT 74,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02310
Přežít
Elektronický časopis Skvělý titul pro muže produktivního věku, kteří se nebojí riskovat, zajímají se o zbraně, bojová umění, armádu, obranu, fyzickou kondici, sportovní a střelecké vybavení. Časopis Přežít se věnuje i přežití v drsných podmínkách, adrenalinovým sportům a technologiím, které se vážou ke střelbě.

from 54,- excl.VAT 45,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02217
II. světová SPECIÁL
Digital Magazine Titul II. světová SPECIÁL rozebírá do detailů události, mezníky, údobí, bojovníky druhé světové války (Slovenský štát, Blitzkrieg, Stalingrad, Speciální jednotky 2. světové války, Rudá armáda, Evropa pod hákovým křížem, Východní fronta).

from 80,- excl.VAT 66,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02163
I. světová SPECIÁL
Digital Magazine Titul I. světová SPECIÁL rozebírá do detailů události, mezníky, údobí, bojovníky první světové války (Největší hrdinové, Českoslovenští legionáři, Carská armáda, Největší bitvy, Německá armáda, Slavné zbraně, Deník z velké války, Bojovali v c. a k. armádě a Vypuknutí Velké války).

from 80,- excl.VAT 66,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02158
II. světová
Digital Magazine II. světová rozebírá do detailů události druhé světové války (námořní operace, holocaust, protektorát), sleduje dění na frontě, nahlíží do zákulisních jednání diplomatů, sleduje aktivity odbojových hnutí i útrapy všedního života prostých frontových vojáků.

from 40,- excl.VAT 33,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01120
NV Military revue
Digital Magazine The magazine focuses on military history and military equipment from the early 20th century. For readers have gained popularity thanks to the diversity of topics, rich visual material, high quality design, imaginative graphic processing and favorable price.

from 39,- excl.VAT 32,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00951
Zbraně
Digital Magazine Magazín je věnován výhradně zbraním, jejich konstruktérům a nasazení v boji od 2. poloviny 19. století až do současnosti.

from 47,- excl.VAT 38,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00731
Vojska
Digital Magazine Historiei, výzbroj a slavné bitvy legendárních ozbojených složek: Luftwaffe, U.S. Air Force, Wehrmacht, U.S. Army, Kriegsmarine, Royal Navy, Rudá armáda a dalších.

from 47,- excl.VAT 38,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00730
I. světová
Digital Magazine Bitvy, zbraně, taktika a zákulisí Velké války.

from 47,- excl.VAT 38,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00729
Historické války
Digital Magazine Války všech historických epoch. Netradiční srovnání vojáků z různých epoch, představování aktérů a klubů vojenské historie.

from 47,- excl.VAT 38,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00728
Bitvy
Digital Magazine Zlomové a rozhodující okamžiky. Tématem časopisu je vždy jedna vybraná bitva s těžištěm zájmu v I. a především ve II. světové válce.

from 33,- excl.VAT 27,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00726
Válka REVUE
Digital Magazine Válka REVUE je časopisem zaměřeným na vojenské dějiny a vojenství. Rozebírá válečné konflikty, věnuje se význačným politickým a vojenským osobnostem, vojenským uniformám, vojenské technice (lodím, ponorkám, letadlům, vrtulníkům i palným zbraním), představuje československé jednotky, které se zapojily do válečných konfliktů, ukazuje kdo a jak ovlivnil jednotlivé bitvy a válečné operace.

from 40,- excl.VAT 33,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00406
Zbraně a náboje
Digital Magazine Měsíčník informuje o aktuálním dění ve světě zbraní (pistolí, revolverů, pušek) a představuje novinky na trhu. Jste milovník zbraní a chcete se dozvědět něco o tuningu, airsoftu, nábojích, o vojsku, letectvu, chcet znát výsledky testů nejrůznějších zbraní? Čtěte časopis Zbraně a náboje.

from 68,- excl.VAT 56,-
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00354

Časopisy military

In the category Časopisy military on Alza.cz, we currently have a total of 16 products.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB8
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me