Select the item on the page that has the error

Our stores are open for pick up your orders. Shop safely from home or try our AlzaBoxes. Claims & returns accepted as usual.

Velkolepý výprodej Back in Shape

RECENZE: Dítě na vlastní pohon

Catalogue

Rodičovství není snadná role. Natož když jsou zavřené školy a k běžným povinnostem a práci z domova se přidává celodenní péče o děti a dohled nad jejich domácím vzděláváním. V pravou chvíli přichází záchrana od dvou profesionálů v psychologii a pedagogice. A jejich poselství zní: dopřejte svým potomkům více zodpovědnosti a samostatnosti, jen tak z nich vychováte samostatné a sebevědomé jedince. Protože stejně jako dospělí, i dítě musí cítit, že svůj život může ovlivňovat.

Praktická kniha s pochopením pro všechny chyby

Z výhod tohoto rodinného nastavení budete pochopitelně všichni čerpat i po skončení nouzového stavu. Není to však tak, že necháte děti dělat co chtějí a vzdáte se veškeré autority. Jen prostě v mnohém z toho, co považujeme ve výchově za nezbytné, vycházíme z mylných předpokladů a naši potomci toho zvládnou mnohem více, než se nám snaží vnutit trend úzkostného rodičovství. V této vlídné, praktické a s pochopením pro všechny chyby napsané knize se dozvíte, jak přestat být pouhým domácím kontrolorem a šéfem a naopak, jak se stát důvěryhodným konzultantem, u kterého děti vždy najdou milující oporu.

V každé kapitole se posunete o kus dál k lepšímu pochopení dětského i teenagerského vnímání světa, naučíte se pracovat s demotivací, budete jim schopni pomoci vybudovat odolnost proti stresu, zvládnete pracovat i s poruchami učení a soustředění a pochopíte, že i z digitálních her si lze odnést mnoho dobrého.

Na závěr každé kapitoly najdete navíc výčet konkrétních tipů, co můžete pro zlepšení vztahů změnit už dnes večer. Každý den malý posun, na jehož konci čeká rodinná pohoda a štěstí. Protože jak autoři nepřestávají zdůrazňovat: „…užívat si svých dětí je jednou z nejlepších věcí, co můžeme pro sebe i pro ně udělat…”

Dítě na vlastní pohon je k dispozici jako papírová kniha, e-kniha a audiokniha.

Self-propelled child
E-book - Learn how to stop being a boss and become a trustworthy consultant and loving support to your child in this parental-relief book, and build a strong internal motivation and stress-resistant psyche for your children. - by Ned Johnson, 376 pages

279,-
Buy
Available for reading
Order Code: EK29431
Dítě na vlastní pohon - Kniha
-11%
Dítě na vlastní pohon
Kniha

+ FREE Elektronický časopis Epocha - Půlroční předplatné v hodnotě 312 Kč

-11% 399,-
357,- excl.VAT 325,-
Buy
In stock > 10 pcs
Can be delivered: tomorrow from 8:15
Order Code: FKP0290294
Dítě na vlastní pohon
Audiokniha MP3 , 2hrs. 43min.

399,-
Buy
Available for download and listening
Order Code: AK1B298
0
Print
Try new Alza Premium My Alza Log In For organizations About Shopping
P-DC1-WEB28
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me