Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Free shipping EK Muž bez tváře

Zpravodajství

0

Zpravodajství (in the form of electronic licence) you can download directly to your computer or smartphone.

Continue

4 Reasons to Buy Zpravodajství on Zpravodajství

  • You can download Zpravodajství instantly.
  • We have a wide range of products and complementary services.
  • Do you need some advice? Our customer support is here to help you with your purchasing decisions.
  • You will find all the necessary product information. Some will include customer reviews, which can help ease your product selection
Hide description
10 Results
Právo
Newspapers Czech daily with a focus on serious and good news from home and abroad, from the economy, health, education and sport. Diary of Law offers in addition to an extensive review of the events also knowledgeable commentary and analysis, reports and information from the regions.

from 16,02 excl.VAT 13,24
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00691
Lidové noviny
Newspapers Celostátní deník Lidové noviny – to jsou komentáře, názory předních osobností, zpravodajství z různých koutů české republiky, informace z politiky, ekonomiky, kultury, vědy a vzdělávání. Čtenáři se mohou každý den těšit na specializovanou přílohu (Právo a justice, Sport, Index, Akademie, Medicína, Esprit, Ekonomický speciál, příloha Pátek, Orientace, Česká pozice, Relax).

from 9,80 excl.VAT 8,10
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00602
MF DNES
Newspapers MF Dnes je nezávislým zpravodajským deníkem, který vychází od pondělí do soboty. Mimo kvalitní žurnalistiky a zpravodajství z domova, ze světa, sportu, ekonomiky nebo kultury, se zaměřuje na informace z regionů. MF Dnes přináší i specializované přílohy - magazín ONA DNES, Auto DNES, TV program, časopis Rodina DNES nebo Víkend DNES.

from 9,80 excl.VAT 8,10
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00601
Hospodářské noviny
Newspapers Aktuální zpravodajství, komentáře, analýzy, informace z české i světové ekonomiky, kultura, sport, finanční trhy, servis pro podnikatele, to vše najdete v deníku Hospodářské noviny. A navíc pravidelnou pondělní rubriku Kariéra & Management, úterní rubriku Peníze, středeční Reality+Bydlení. Ve čtvrtek si v Hospodářských novinách můžete přečíst rubriku Technologie a v pátek Kultura plus a Fashion.

from 14,24 excl.VAT 11,77
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01100
Pražský deník
Elektronické noviny Regionální deník Středočeského kraje informuje nejen o důležitých událostech v jednotlivých regionech ale i o dění v celé České republice a ve světě. Pražský deník přináší informace a zprávy z hlavního města, nejdůležitější informace a události z jednotlivých městských částí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě.

from 9,30 excl.VAT 7,69
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02257
Brněnský deník
Elektronické noviny Regionální deník Jihomoravského kraje informuje nejen o důležitých událostech v kraji ale i o dění v celé republice a ve světě. Informace a zprávy z jihomoravské metropole, nejdůležitější informace a události z jednotlivých obcí, dění v politice, kultuře, sportu i v běžném životě. Brněnský deník Rovnost věnuje pravidelně celou jednu stranu informacím ze Slovenska a Rakouska.

from 9,30 excl.VAT 7,69
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02256
Haló noviny
Newspapers Český levicový, antikapitalistický, anifašistický, antimilitaristický, prosocialistický a promarxistický deník. Stranicky profilovaný deník spojovaný s Komunistickou stranou Čech a Moravy. V pravidelných rubrikách Haló novin (z domova, z kultury, názory, polemika, z ekonomiky, ze zahraničí, toulky a servis) jsou prezentovány názory KSČM a straně názorově blízkých organizací a osob.

from 6,40 excl.VAT 5,29
Buy
Available for reading
Order Code: MAG01038
E15
Elektronické noviny 15 minut pro ekonomiku a byznys. Aktuální zdroj zpráv z domácí i světové ekonomiky, politiky, byznysu a financí. Deník v každém čísle zabrousí i do témat životního stylu, cestování a zdraví. Dvakrát týdně se E15 rozrůstá o tématické speciály, které se věnují obchodním a exportním oblastem; jednou měsíčně pak o lifestylový magazín ZEN.

from 6,- excl.VAT 4,96
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00981
Katolický týdeník
Digital Magazine Týdeník České i Moravské církevní provincie o dění v řeco a římskokatolické církvi u nás a ve světě. Každý týden přináší Katolický týdeník liturgická čtení, krátkou homilii, duchovní zážitky čtenářů, pozvánky na církevní akce a mnoho dalšího ze života v Boží blízkosti.

from 15,- excl.VAT 12,40
Buy
Available for reading
Order Code: MAG00322
Katolícke noviny
Elektronické noviny

from 16,20 excl.VAT 13,39
Buy
Available for reading
Order Code: MAG02348

Zpravodajství

In the category Zpravodajství on Alza.cz, we currently have a total of 10 products.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB24
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me