Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Doručení zdarma Samsung výročí 50 let

Myčky Miele

0
MIELE logo
Myčky MIELE

Hlavní přednosti myček Miele

Dopřejte si nejlepší energetickou účinnost

Myčky značky Miele dosahují nejlepších výsledků mytí a sušení v kombinaci s extrémně nízkou spotřebou energií. Pro příklad uvádíme reálná čísla myčky spadající do energetické třídy A+++: roční spotřeba energie činí 237 kWh, roční spotřeba vody potom 2716 litrů, třída sušení A.

Miele se podílí na celosvětovém snížení spotřeby vody až o 85 %

Myčky Miele totiž myjí nádobí čistou vodou se spotřebou již od 6,5 litru vody při nastaveném programu Automatika, což je o dost méně vody, než je v napuštěném kuchyňském dřezu. Co vás jistě nepřekvapí je i snížená spotřeba energie, která při programu Eco dosahuje hodnoty 0,83 kWh.

I vaše myčka může být inteligentní

S pomocí funkce EcoStart a časovače FlexiTimer můžete využívat různé denní tarify a pokud jen trochu důvěřujete svojí myčce, necháte výběr vhodného tarifu na ní. Naprogramovat můžete tři různé tarify s tím, že jediné, co musíte definovat, je doba, kdy musí bezpodmínečně spuštěný program skončit. Myčka pak sama vyhodnotí, který z tarifů je v době jeho spuštění nejvýhodnější.

Zobrazit další důvody

Připojte svoji myčku k přívodu teplé vody a ušetřete až 50 % energie

Myčku můžete připojit k teplé vodě do 60 °C, čímž snížíte spotřebu elektřiny a snížíte dobu mytí až o 10 %. Spotřeba elektrické energie je při zvoleném programu Eco 0,45 kWh.

Automatické zjištění objemu špinavého nádobí u myček Miele

Myčka Miele dokáže automaticky rozpoznat, do jaké míry je naplněna a dle toho stanoví spotřebu vody i elektrické energie. Se spuštěním mycího programu už nemusíte nikdy otálet, objem myčky nemusí být pro spuštění zcela naplněn.

Pokročilá funkce Eko

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Informace o odhadované a reálné spotřebně před a po dokončení mycího cyklu

Myčky Miele s funkcí Eko umí na displeji zobrazit příslušné informace o zvoleném programu, jaká přibližně bude spotřeba vody a elektrické energie. Můžete se tak kdykoliv rozhodnout pro úspornější variantu. Po skončení programu můžete na displeji zobrazit informace o skutečné spotřebě.

Myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open

Perfektní designový doplněk v podobě myčky Miele bez madel s otevíracím systémem Knock2Open, díky kterému se dvířka otevírají téměř sama. Jemným dvojitým poklepáním na dvířka plně vestavné myčky se aktivuje automatické otevírání, při kterém se dvířka mírně otevřou.

LED osvětlení BrilliantLight

BrilliantLight, to je perfektní osvětlení vaší myčky. Dvířka myčky obsahují integrované LED diody, kterými kompletně nasvítí vnitřní prostor myčky. Pracovní odkládací prostor je perfektně nasvícen a vše je připraveno pro pohodlné vkládání a vyjímání nádobí z mycích košů.

Funkce AutoOpen pro automatické otevření dvířek myček Miele

Sušení s funkcí AutoOpen představuje automatické otevření dvířek myčky po dokončení mycího programu. Veškeré nádobí obsažené v mycím koši je dokonale suché. Speciální úprava vedení vzduchu chrání pracovní desku kuchyňské linky před vlhkostí.

Automatické zavírání dvířek AutoClose

Automatické zavírání dvířek AutoClose způsobí zcela jemné elegantní a pohodlné dovření dvířek myčky. Stačí mírný kontakt mezi dvířky a přístrojem a motorový pohon uzavře myčku zcela samočinně.

Funkce ComfortClose

Funkce ComfortClose představuje pohodlné a lehké otevírání a zavírání dvířek myčky, přičemž při pohybu zůstanou v libovolné požadované poloze.

Patentovaný zásobník soli exkluzivně u myček Miele

Exkluzivně u modelů myček značky Miele naleznete patentovaný zásobník soli integrovaný do dvířek myčky, který lze pohodlně doplnit vestoje při pootevřených dvířkách.

Funkce TimeControl pro aktuální informace o stavu mytí

Mějte aktuální stav programu mytí vždy pod kontrolou. S funkcí TimeControl to bude hračka. Přehledný LED displej vás informuje o konci programu. Jednotlivé diody v průběhu programu hodinu před ukončením postupně v intervalu 20 minut směrem zleva doprava zhasínají. Po skončení programu funkce AutoOpen automaticky pootevře dvířka. Myčky se systémem TimeControl se hodí pro všechny typy vestavby, na výšku i se zarovnanou soklovou lištou.

Vysoký komfort je u myček Miele samozřejmostí

Komfort v extra třídě spojuje vysoce přesvědčivý design s intuitivním a snadným ovládáním zleva doprava pomocí ovládacích políček na nerezovém panelu. Zvolené nastavení lze kontrolovat pomocí LED indikátorů. Snadné čištění je podpořeno hladkým povrchem panelu.

I mytí nádobí lze předem naplánovat

Za pomoci funkce předvolba startu si můžete až s 24hodinovým předstihem naplánovat, kdy má začít mytí. Této výhody využijete nejen v případě čerpání nočního proudu, ale také například když chcete přijít z práce a mít vše čisté. Na přehledném displeji uvidíte, v kolik hodin má aktuálně spuštěný program končit.

Aplikace Miele@mobile pro váš smartphone u všech myček Miele s funkcí MobileControl

Propojte svůj chytrý telefon s myčkou pomocí funkce MobileControl a aplikace Miele@mobile pomocí připojení přístroje do systému Miele@home. Pomocí tabletu či mobilního zařízení získáte okamžitý přehled o myčce či aktuálním programu. Můžete pohodlně vybírat a aktivovat programy, i když nejste doma.

Flexibilní patentovaná příborová zásuvka 3D-MultiFlex

Příborová zásuvka 3D-MultiFlex vám dopřeje místo na vaše oblíbené skleničky na víno nebo drobné nádobí jako například šálky na espresso.

Košové uspořádání Comfort

U základní varianty umožňuje košové uspořádání Comfort výškově nastavit horní koš, který disponuje pevnou hřebenovou řadou. Spodní koš je typu MultiComfort a má dvě hřebenové řady.

Košové uspořádání ExtraComfort

Košové uspořádání ExtraComfort disponuje rukojeťmi a sklopnou hřebenovou řadou ve spodním koši vpravo dole. Vzadu zboku ve spodním koši naleznete výškově nastavitelné držáky na sklenice.

Košové uspořádání MaxiComfort

Košové uspořádání MaxiComfort disponuje nerezovými rukojeťmi u spodních košů MultiComfort, které jsou vyjímatelné. Spodní koš také disponuje čtyřmi výškově nastavitelnými držáky na sklenice, sklopným držákem na láhve a sklopným držákem na sklenice.

Výškově nastavitelný horní koš u všech myček Miele

Všechny myčky značky Miele jsou vybaveny výškově nastavitelným horním košem, a to dokonce i v šikmé poloze. Celkem si můžete vybrat z 9 poloh, abyste optimálně využili celý vnitřní prostor myčky.

Výškově nastavitelný držák na sklenice

Slavili jste narozeniny, přišlo hodně hostů, pili jste víno a máte hodně špinavých sklenic od vína? Výborně. To není pro myčky Miele žádný problém. Horní mycí koš umožňuje výškově nastavit držák na sklenice na levé straně tak, aby se do něj vlezlo maximální množství nádobí.

Intuitivní značení jednotlivých oblastí mycího koše FlexAssist

Jednotlivé značící prvky zobrazují, kterými částmi koše můžete pohnout, aby došlo k optimálnímu přizpůsobení koše dle vašich aktuálních požadavků. Malé barevné vlaječky s malými symboly značí, k čemu je která oblast koše v rámci nejlepšího uspořádání nejlépe využitelná a zároveň je lze využít i jako rukojeti.

Systém Waterproof Miele pro maximální záruku při poškození vodou

Systém Waterproof Miele poskytuje maximální záruku na všechny myčky k ochraně proti poškození vodou. Pokud by se náhodou nějaká taková závada vyskytla, jste s reklamací zaručeně v právu! Předpokladem pro uplatnění reklamace je však předchozí instalace spotřebiče odborníkem. Na tyto závady poskytuje Miele doživotní záruku.

Mimořádná kvalita a nízká úroveň hluku je pro myčky Miele standard

Mimořádně tiché a mimořádně kvalitní, to jsou myčky Miele. Dokážou totiž umýt nádobí, i když vás maličký potomek spí. S hlučností od 41 dB se řadí mezi mimořádně tiché a vždy podají ty nejlepší výsledky. Myčky mají dokonce nižší hlučnost, než je běžný hovor.

Dokonalý mycí efekt v kombinaci s programem QuickPowerWash a tabletami UltraTabsMulti

Neporazitelné myčky Miele opět obstály v souboji svých kolegyň. Proti novému mycímu programu QuickPowerWash v kombinaci s mycími tabletami UltraTabsMulti není soupeře. Běžně špinavé nádobí zvládne myčka Miele umýt a usušit za pouhých 58 minut. Speciálně vyvinuté tablety se rozpouští za 2-3 minuty, a proto myčky dosahují třídy mytí A.

Prvotřídní péče o sklenice díky technologii Perfect GlassCare

Máte rádi svoje sklenice? A víte, že měkká voda na ně působí agresivně? Proto jsou myčky Miele vybaveny technologií Perfect GlassCare, které o sklenice šetrně pečují.

Mytí nádobí v noci bez hlubu s extra tichým programem

Extra tichý program dosahuje hlučnosti pouhých 38 dB a je tak tichý, že můžete nádobí klidně mýt i v noci, zároveň využívat noční proud a nikoho nevzbudíte.

Bez bakterií a bez obav

Hygienická čistota potvrzená institutem pro aplikovaný výzkum. Kojenecké lahve, nádobí, prkénka od masa a jiné nádobí zůstane dokonale čisté a bez jakýchkoliv zárodků nebezpečných bakterií.

Moderní extra úsporný program

Extra úsporný program využijete pro šetrné zacházení nejen s obnovitelnými zdroji, ale i s vaší peněženkou. Tento program lze individuálně nastavit tak, aby došlo k úspoře elektrické energie úpravou teploty vody, nebo dobou mytí.

Vysoká úroveň sušení u myček Miele

Extra suché? Ano, veškeré nádobí v koši. Díky delšímu sušení a vyšší teplotě oplachování zůstane vaše nádobí dokonale suché. Dokonce i sklenice a plastové dózy.

Chytrá funkce SensorDry pro optimální výsledek sušení

Víte, že nejen okolní teplota a množství nádobí v myčce mohou ovlivňovat proces sušení? Program Automatika obsahuje funkci SensorDry, která zjistí veškeré okolnosti a dle nich upraví program tak, aby došlo k optimálnímu výsledku sušení.

Funkce automatického dávkování AutoDos s PowerDiskem

Řekněte sbohem neustálému doplňování mycího prostředku. Funkce AutoDos s integrovaným PowerDiskem vydrží až 20 mycích cyklů v programu ECO 50 °C. V případě, že bude mycí prostředek docházet, myčka vás pomocí aplikace sama upozorní. Budete mít tedy dost času na zakoupení nového PowerDisku.


Vybavení se může lišit v závislosti na modelu.

Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
41 Results
MIELE G 6925 SCi XXL stainless steel / clst
Dishwasher Built-in 14 sets of dishes, A +++, Drying class A, 3D + Cutlery socket, Perfect GlassCare, AutoClose, AutoOpen, FlexiTimer with EcoStart, QuickPowerWash, Hot water connection, Waterproof system, Child lock, Shutdown, Salt in Door, WiFiConnect , noise level 41dB, 13 programs, leakage, pre-wash, delayed start, water consumption 9.9lv in ECO program and 6.5lv program Automation, power 670Wh in ECO program and 490Wh in ECO with hot water connection, HxWxD 84.5x59.8x57cm

69 990,- excl.VAT 57 843,-
Buy
In stock 3 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie377
MIELE G 6060 SCVi ED Jubilee A +++ - Dishwasher
A+++
MIELE G 6060 SCVi ED Jubilee A +++
Dishwasher capacity of 14 sets of dishes, energy class A +++, 6 programs, noise level 44dB, cutlery socket 3D +, ComfortClose, AutoOpen, hot water connection, Waterproof system HxWxD 80.5x59.8x57cm

32 990,- excl.VAT 27 264,-
Buy
In stock 1 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie364
MIELE G 4620 Active SCi stainless steel / clst
Dishwasher 9 sets of dishes, A +, Drying class A, Cutlery socket, Perfect GlassCare, Waterproof system, Child lock, Noise level 46dB, 6 programs, delayed start, Water consumption 10.5lv in ECO program and 6.5lv program Automation, power 790Wh in ECO program, HxWxD 84.5x44.8x57cm

25 990,- excl.VAT 21 479,-
Buy
In stock 2 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie389
MIELE G 4930 Jubilee SCi stainless steel / clst
Dishwasher built-in, 14 sets of dishes, A ++, Drying class A, 3D cutlery socket, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, child lock, 45dB noise, 5 programs delayed start, water consumption 9.9lv in ECO program and 6.5lv in Automation, consumption of el. energy 940Wh in ECO program and 590Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

27 990,- excl.VAT 23 132,-
Buy
In stock 1 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie392
MIELE G 4820 SCi stainless steel / clst
Dishwasher Built-in 9 sets of dishes, A +++, Drying class A, Cutlery socket, Perfect GlassCare, AutoOpen, ComfortClose, FlexiTimer with EcoStart, QuickPowerWash, Hot water connection, Waterproof system, Child lock, 45dB, 9 programs, water 8.7l in ECO program and 6l in program Automation, consumption of el. energy 620Wh in ECO program and 390Wh in ECO program and hot water connection, HxWxD 84.5x44.8x57cm

39 990,- excl.VAT 33 050,-
Buy
In stock 1 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie379
MIELE G 4203 SCi Active
Dishwasher Built-in, A +, 14 sets, Noise level 46dB, 6 programs (Fine, Short), Cutlery socket, Height adjustable upper basket, AutoSensor, Waterproof system, ComfortClose door closing, Hot water supply (up to 60 ° C) 24h, panel colour white

22 990,- excl.VAT 19 000,-
Buy
In stock 1 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie146
MIELE G 4980 Jubilee SCVi
Dishwasher 14 sets of dishes, A ++, drying class A, 3D cutlery socket, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, noise level 45dB, 5 programs, delayed start, water consumption 9.9lv in ECO program and 6.5lv program Automation, energy 940Wh in ECO program and 590Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

27 990,- excl.VAT 23 132,-
Buy
In stock 1 pcs
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie398
Miele G 4910 and stainless steel / clst - Dishwasher
-14%
Miele G 4910 and stainless steel / clst
Dishwasher recessed, A ++, 14sad, 46 db, 9.9-liter, ComfortClose, Tracks turbothermic drying agent detergents basket fe table, AutoSensor, HxWxD 80,5x59,8x57cm

-14% 27 990,-
24 072,- excl.VAT 19 894,-
Buy
Price Massacre
Slightly used
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie033
MIELE G 4203 SCi Active - Dishwasher
-14%
MIELE G 4203 SCi Active
Dishwasher Built-in, A +, 14 sets, Noise level 46dB, 6 programs (Soft, Short), Cutlery socket, Height adjustable upper basket, AutoSensor technology, Waterproof system, ComfortClose door closing, Hot water supply (up to 60 ° C) 24h, CleanSteel panel surface

-14% 24 990,-
21 491,- excl.VAT 17 761,-
Buy
Price Massacre
Slightly used
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie145
MIELE G 4930 SC Jubilee stainless steel - Dishwasher
-14%
MIELE G 4930 SC Jubilee stainless steel
Dishwasher capacity of 14 sets of dishes, energy class A ++, 5 programs, cutlery socket 3D, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, delayed start

-14% 24 990,-
21 491,- excl.VAT 17 761,-
Buy
Price Massacre
Slightly used
Can be delivered: tomorrow from 9:00
Order Code: Mie151
MIELE G 6760 SCVi
Dishwasher Built-in 14 sets of dishes, A +++, Drying class A, 3D + Cutlery socket, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, FlexiTimer with EcoStart, QuickPowerWash, hot water connection, Waterproof system, 44dB noise, 9 programs, lv in ECO prog. and 6.5lv in program Automation, consumption of el. power 670Wh in ECO program and 490Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

-5% 42 990,-
40 840,- excl.VAT 33 752,-
Buy
Price Massacre
Unsealed
Can be delivered: on Monday 22/7 from 11:15
Order Code: Mie381
MIELE G 4930 SC Jubilee stainless steel
Dishwasher capacity of 14 sets of dishes, energy class A ++, 5 programs, cutlery socket 3D, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, delayed start

24 990,- excl.VAT 20 653,-
Buy
Special Offer
Arriving Soon 1 pcs
Expected 22/07/2019
Order Code: Mie151
MIELE G 4930 SC Jubilee white
Dishwasher capacity of 14 sets of dishes, energy class A ++, 5 programs, cutlery socket 3D, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, delayed start

20 990,- excl.VAT 17 347,-
Buy
Arriving Soon 1 pcs
Expected 22/07/2019
Order Code: Mie150
MIELE G 6000 Jubilee A +++ SCi stainless steel / en
Dishwasher 14 sets of dishes, A +++, Drying class A, 3D cutlery socket, Perfect GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, hot water connection, Waterproof system, child safety, 44dB noise, 6 programs, delayed start, water consumption 9.7lv ECO prog. 6.5l in Automation, consumption of el. power 840Wh in ECO program and 490Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

30 990,- excl.VAT 25 612,-
Buy
Arriving Soon 1 pcs
Expected 22/07/2019
Order Code: Mie393
MIELE G7310 SCi ED
Vestavná myčka A+++, 14sad, hlučnost 43dB, automatické dávkování s PowerDiskem, zásuvka 3D MultiFlex, držák na sklenice FlexCare, košové uspořádání ExtraComfort, Brilliant GlassCare, ComfortClose, AutoOpen, SensorDry, připojení na teplou vodu, Waterproof systém, dětská pojistka, 10 programů, WiFiConn@ct, funkce AutoStart, spotřeba vody 8.9l v programu ECO a 6l v programu Automatika, spotřeba energie 0.73kWh v programu ECO, rozměry ŠxVxH 59.8x80.5x57cm

40 990,- excl.VAT 33 876,-
Buy
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/07/2019
Order Code: Mie451
MIELE G 4263 Active SCVi
Dishwasher 14 sets of dishes, A +, drying class A, cutlery socket, ComfortClose, hot water connection, waterproof system, noise level 46dB, 5 programs, delayed start, water consumption 13.5lv ECM program and 13.5lv program Automation, energy 1050Wh in ECO program and 590Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

24 990,- excl.VAT 20 653,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie394
MIELE G 4203 Active SC
Dishwasher A +, 14 sets, noise level 46dB, 5 programs, Autosensor, Waterproof system, cutlery drawer, folding attachments in bottom basket, ComfortClose, possibility of hot water connection, HxWxD 85,4x59,8x60cm

16 990,- excl.VAT 14 041,-
Buy
Ordered on request within 4 days
Order Code: Mie139
MIELE G 6000 SC Jubilee A +++
Dishwasher Capacity 14 sets of dishes, Energy class A +++, 6 programs, 1/2 refill, 3D cutlery socket, AutoSensor, Detergent Agent, SensorDry, ComfortClose, Waterproof system, hot water connection, delayed start up to 24 hours, 84.5x59.8x60cm

24 990,- excl.VAT 20 653,-
Buy
Ordered on request within 4 days
Order Code: Mie153
MIELE G 4203 Active
Dishwasher capacity of 13 sets of dishes, energy class A +, 5 programs, cutlery basket, AutoSensor, ComfortClose, waterproof system, hot water connection, delayed start up to 24h, 84.5x59.8x60cm

16 990,- excl.VAT 14 041,-
Buy
Ordered on request within 4 days
Order Code: Mie152
MIELE G 4203 SCi Active
Dishwasher Built-in, A +, 14 sets, Noise level 46dB, 6 programs (Soft, Short), Cutlery socket, Height adjustable upper basket, AutoSensor technology, Waterproof system, ComfortClose door closing, Hot water supply (up to 60 ° C) 24h, CleanSteel panel surface

24 990,- excl.VAT 20 653,-
Buy
Ordered on request within 6 days
Order Code: Mie145
MIELE G 4930 Jubilee SCi white
Dishwasher built-in, 14 sets of dishes, A ++, Drying class A, 3D cutlery socket, ComfortClose, hot water connection, Waterproof system, child lock, 45dB noise, 5 programs delayed start, water consumption 9.9lv in ECO program and 6.5lv in Automation, consumption of el. energy 940Wh in ECO program and 590Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 80.5x59.8x57cm

25 990,- excl.VAT 21 479,-
Buy
Ordered on request within 4 days
Order Code: Mie390
MIELE G 4722 Stainless steel / clst
Dishwasher Built-in 9 sets of dishes, A ++, drying class A, cutlery socket, Perfect GlassCare, AutoOpen, ComfortClose, FlexiTimer with EcoStart, QuickPowerWash, hot water connection, Waterproof system, child lock, 46dB noise, 6 programs, water 8.7l in ECO program and 6l in program Automation, consumption of el. energy 700Wh in ECO program, HxWxD 84.5x44.8x57cm

31 990,- excl.VAT 26 438,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie378
MIELE G 4620 Active SCi white
Dishwasher 9 sets of dishes, A +, Drying class A, Cutlery socket, Perfect GlassCare, Waterproof system, Child lock, Noise level 46dB, 6 programs, delayed start, Water consumption 10.5lv in ECO program and 6.5lv program Automation, power 790Wh in ECO program, HxWxD 84.5x44.8x57cm

23 990,- excl.VAT 19 826,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie388
MIELE G 4782 SCVi
Dishwasher Built-in 14 sets of dishes, A +++, Drying class A, Cutlery socket, Perfect GlassCare, PerfectClose, QuickPowerWash, Hot water connection, Waterproof system, 46dB noise, 6 programs delayed start, Water consumption 8.7lv ECO and 6l in Automation , consumption of el. power 780Wh in ECO program and 520Wh in ECO program with hot water connection, HxWxD 84.5x44.8x57cm

33 990,- excl.VAT 28 091,-
Buy
Ordered on request within 5 days
Order Code: Mie387

Myčky Miele

In the category Myčky Miele on Alza.cz, we currently have a total of 41 products, which you can easily buy online and get quickly delivered. See all of your purchases and make orders on our easy-to-use app.

Myčky Miele – proved brands

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB18
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me