Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code ZAPLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 2000CZK without VAT.

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Nesem vám 15 000 Kč Do lesíčka na čekanou

Rybářské deštníky

0

Při dlouhém a napínavém lovu není nic horšího, než si nechat relax u rybníka pokazit rozmary počasí. Při takovém čekání na úlovky určitě oceníte pořádný rybářský deštník, který vás ochrání nejen před deštěm, ale i palčivým sluncem či poryvy větru. Poradíme vám, jak vybrat.

Continue

V čem se deštník na ryby liší od normálního?

Deštník na ryby má od toho klasického tyto výhody:

  • Správný deštník na ryby zaručí, že ani při náhlém dešti nebudete muset opouštět své oblíbené lovné místo.
  • Snadno jej připevníte do země a ruce vám tak zůstanou volné. Díky tomu vám neuplave žádný macek.
  • Využijete jej i jako rybářský slunečník v horkých letních dnech nebo při silném větru.

Rybářský deštník zpříjemní rybolov v dešti

Pořizujete-li si rybářský deštník v první řadě jako ochranu před prudkými dešti nebo vyrážíte na rybolov do oblastí s vyšší vlhkostí, důležitým kritériem je výška vodního sloupce. Nepromokavost rybářského deštníku se odvíjí také od použitého materiálu a jeho impregnace.

Rybářský slunečník pro ochranu před sluncem

Rybářský slunečník a rybářský deštník je prakticky totéž. Pokud si jej pořizujete primárně pro ochranu před sluncem a v případě, že začne pršet, tak balíte svá fidlíátka, nemusíte věnovat tolik pozornosti výšce vodního sloupce, materiálu a impregnaci. Navíc díky tomu ušetříte.

Rybářský deštník s bočnicemi pro vyšší komfort, i když neprší

Velmi oblíbenou volbou je rybářský deštník s bočnicemi, který vás kromě deště ochrání i před poryvy studeného větru, nebo naopak i před palčivým sluncem. K tomu se hodí i možnost náklonu například pomocí kloubu, díky němuž můžete rozmary počasí spolehlivě odklonit. 

Nic neumí pokazit relax u rybníka tolik, jako otravná havěť poletující u stojatých vod. Rybářské deštníky s moskytiérou tento problém spolehlivě vyřeší. 

Rybářský deštník
Rybářský deštník

Rybářský deštník s bočnicemi
Rybářský deštník s bočnicemi

Jaká velikost je pro rybářský deštník tak akorát?

Při výběru nepodceňte ani průměr. Pod deštník na ryby byste se měli pohodlně vejít i s celým vybavením ideálně jak v sedě, tak i v leže. Většina deštníků má průměr 2 m, což dostačuje většině rybářů. V naší nabídce ale najdete i nadmíru prostorný rybářský deštník s 3m, i lehce větším průměrem.

i

Vzrůstající průměr se samozřejmě projevuje na vyšších transportních rozměrech a hmotnosti. Myslete na to zejména tehdy, pokud chodíte k rybníku pěšky.


Hide description
Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.
10 Results
Mivardi Umbrella Green FG PVC
Fishing Umbrella - 100% waterproof green material

1 669,- excl.VAT 1 379,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR059643
NGT Green Brolly with Side Sheet 2,2m
Fishing Umbrella - with zipper side, reinforced positioning center bar for safe cornering of the required angle, supplied with anchor pins and two tensioning straps, diameter: 2,2m

989,- excl.VAT 817,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 4 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR069184
Zfish Royal Full Cover Umbrella 2,5m
Fishing Umbrella - High quality and waterproof PVC material, 3000 mm water column, transparent mica window, reinforced positioning rod, detachable side panels including anchor pins and shipping container, diameter: 2.5m

2 299,- excl.VAT 1 900,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 2 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR068636
NGT Green Brolly 2.5m
Fishing Umbrella - lightweight and sturdy, nylon, with high quality adjustable pole, comfortably fits into a 3-piece case pocket

799,- excl.VAT 660,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 2 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR000846
NGT Camo Brolly with Side Sheet 2.2m
Fishing Umbrella - new, very sophisticated, camo pattern, adjustable hinge, side windows and removable zipper

1 149,- excl.VAT 950,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR000523
NGT Green Brolly 2.2m
Fishing Umbrella - lightweight and compact, nylon, high-quality adjustable pole, comfortably fits into a case intented for 3 fishing rods

669,- excl.VAT 553,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 2 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR065489
Delphin PVC umbrella with extended sideboard Green
Fishing Umbrella - with sidewall, fastened by zip around the dome, to the ground with locking pins, colour: green, diameter: 250cm, nylon with PVC

1 339,- excl.VAT 1 107,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 2 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR058819
NGT Camo Umbrella 2.2m
Fishing Umbrella - lightweight and sturdy, nylon, with a high-quality adjustable shaft, comfortably fits into a 3-piece pocket case.

779,- excl.VAT 644,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 1 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR065494
1 139,- excl.VAT 941,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 4 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: RYB146
Mivardi Umbrella Camou PVC
Fishing Umbrella - a camber with a tilting system

1 609,- excl.VAT 1 330,-
Buy
Sale relay
Arriving Soon 2 pcs
Expected 23/10/2019
Order Code: JVR059642
fishingJak rybařit? (NÁVOD) Chystáte se na ryby, ale hlavou vám koluje řada otázek? Nejste si jistí svou výbavou, jak ji připravit...
Rybaření vyžaduje určité vybavení. Bez prutu, vlasce a háčků prostě rybu neulovíte. Pro kvalitní požitek z...
Plánujete dovolenou na rybách? Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co potřebujete vědět...

Rybářské deštníky

Už se vám někdy stalo, že jste chtěli zůstat u vody déle a když jste si užívali klid a zdálo se, že jej nemůže nic zkazit, přišel déšť a buď vás vyhnal, nebo jste pořádně zmokli? Máme tu rybářské deštníky, které tento problém řeší. Přečtěte si více o předních výrobcích a jejich modelech.

Pořiďte si rybářský deštník od předních výrobců

Rybářský deštník vám pomůže přečkat nepříjemné počasí, jako je déšť nebo silné slunce. V naší široké nabídce naleznete zejména kvalitní rybářské deštníky Mivardi, NGT a Suretti.

Rybářský deštník Mivardi – to je kvalita od českého výrobce

Rybářské deštníky Mivardi jsou české výrobky světové jedničky na trhu, která prodává i další rybářské potřeby. Mívají možnost náklonu, která zajistí více sucha za deště nebo stínu za slunečna. Rybářský deštník Mivardi vás tak nezklame, ať už prší nebo praží slunce.

Rybářské deštníky NGT

Rybářské deštníky NGT jsou produkty anglického výrobce. NGT nabízí jak rybářské deštníky s bočnicemi, tak ty obyčejné. Jejich rychloschnoucí materiály navíc usnadní převoz po lovu v dešti.

Rybářské deštníky Suretti

Rybářské deštníky Suretti jsou tu pro vás, ať už hledáte rybářský deštník pro ochranu před deštěm či větrem, nebo jen rybářský slunečník, abyste se schovali před sluncem. Určitě vás nezklame kamuflovaný ani rybářský deštník s bočnicemi, ani ten klasický se zpevněnou konstrukcí.

Rybářský deštník Fox

Rybářský deštník Fox od firmy, jejíž produkty vyvíjí profesionální rybáři, je určitě skvělou volbou. Disponuje například funkcí pevného zafixování tyče do požadovaného úhlu. Potěší rovněž kamuflážovým designem.

U nás pořídíte kvalitní rybářský deštník levně. Modely se vším všudy nabízíme za pár set korun.

Cenově nejdostupnější rybářský deštník – bazar to jistí

Přijde vám zbytečné kupovat zcela nové zboží a utrácet další peníze navíc? V kategorii rybářský deštník bazar najdete použité či jen rozbalené zboží v záruce za ty nejlepší ceny.

Rybářský deštník 3m – když jdete lovit s parťákem

Rybářský deštník 3m je vhodnou volbou, pokud cestujete na ryby ve větších partách. Pod takhle velkého obra se vás schová před deštěm více. Bohužel musíte počítat s jeho větší přepravní hmotností.

V čem jsou brolly jiné než deštníky?

Brolly sice v hovorové angličtině znamená deštník, ale od toho rybářského se v mnohém liší. Má s deštníkem velmi podobnou konstrukci střechy, ale má stěny a podobá se spíše bivaku. Jeho výhodou je možnost připojení podlážky a stěn. Nevýhodou zase větší přepravní hmotnost a složitější skládání.

Kdy je lepší pořídit rybářský bivak?

Rybářský bivak je vyšší stan s otevřenou stěnou. Je daleko rozměrnější a má bytelnější konstrukci než deštník či brolly, hodí se tak do krutého počasí nebo pro nocování. S oblibou jej používají pohodlnější kapraři a sumcaři.

Nechybí vám i jiné důležité rybářské potřeby?

Nezapomeňte ani na ostatní nepostradatelné rybářské potřeby. Mimo základní rybářské vybavení je dobré pamatovat také na křesla pro pohodlné sezení, přepravní zavazadla nebo kvalitní oblečení do každého počasí.

Was this information useful?
This form is for collecting Feedback Only. If you have any other inquiries, please our Customer Care team here.
Is something missing or displayed incorrectly? Let us know your suggestions so we can improve the website and customer experience.

Enter product name

Note (link, Part number etc.):

Check out products sorted by price starting with the lowest price in the category cheap rybářské deštníky Check out products sorted by price starting with the highest price in the category best sellers, best rybářské deštníky You’ll find products sorted by reviews starting from the highest ranked in rybářské deštníky reviews

Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB24
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me