Select the item on the page that has the error

Take advantage of free shipping! Add the code PLATIMONLINE in your shopping cart for orders over 1000CZK without VAT.

Masakr cen Kafe na Alzáka!

STIEBEL ELTRON

0
Elektrické ohřívače vody Stiebel Eltron

Stiebel Eltron: Ohřev vody patentovaný německou kvalitou

Stiebel Eltron je mezinárodní společnost, která vyrábí přístroje pro ohřev vody. Veškeré výrobky Stiebel Eltron se vyznačují použitím kvalitních odolných materiálů a využitím nejmodernějších technologií pro ekologický a úsporný provoz. Společnost klade důraz také na snadný a dostupný servis svých produktů, ať už se jedná o zásobníky teplé vody, průtokové ohřívače, tepelná čerpadla, akumulační kamna, přímotopy či osoušeče rukou.

Elektrický bojler Stiebel Eltron

Bojlery Stiebel Eltron

Ohřev vody v domácnostech i provozovnách zajistí elektrické bojlery Stiebel Eltron v tlakovém nebo beztlakém provedení. Zatímco menší zásobu teplé vody obstará malý bojler Stiebel Eltron s objemem 5 až 15 litrů, vyšší spotřebu vody zase pokryjí nástěnné modely s objemem až 200 litrů. Větším domům a provozovnám pak poslouží až tisícilitrový stacionární bojler. Většinu bojlerů Stiebel Eltron je možné kombinovat s alternativními zdroji energie a řídit elektronicky i dálkově.

Průtokové ohřívače Stiebel Eltron

Elektrické průtokové ohřívače umožňují rychlý a ekonomický ohřev vody. Spotřeba energie je nižší díky kvalitní elektronické regulaci a funkci ECO. Kompaktní průtokový ohřívač Stiebel Eltron lze navíc umístit pod nebo nad umyvadlo a snížit tak tepelné ztráty vedením. Všechny průtokové ohřívače Stiebel Eltron zvládnou ohřev měkké i tvrdé vody na teplotu 30 až 60 stupňů a lze je kombinovat s jinými zdroji ohřevu. Ovládání usnadňuje intuitivní barevný displej s řadou funkcí.

Průtokový ohřívač Stiebel Eltron
1 item
STIEBEL ELTRON DHE 18 SLi 25 A - Water heater
-14%
STIEBEL ELTRON DHE 18 SLi 25 A
Water heater 18000W power consumption, temperature range 20-60 ° C, technology 4i (3 sensors and auxiliary motor), multifunction display, ECO mode, memory function, protection 25A, 400V, IP 25, water connection G 1/2 A

-14% 19 490,-
16 731,- excl.VAT 13 827,-
Buy
Price Massacre
Unsealed
Can be delivered: today from 9:40
Order Code: SBEBO038

STIEBEL ELTRON

Enter product name

Note (link, Part number etc.):


Try new Alza Premium My Alza Log In About Shopping
WEB18
We will call you and advise you professionally
+420 225 340 120
Order inquiry
Question about the product
Please enter your telephone:
Call me