Aktuální rychlost doručení Alza prodejny Alzaboxy AlzaExpres Expresní doručení Partnerská odběrná místa Doručení na adresu
0-1 den 0-1 den 1-3 dny 0-1 den 2-3 dny 2-3 dny
Mastercard Obchodník roku 2021 DR kategorie

Jak připravit auto nebo motocykl na STK: Pozor na novinky!

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Za poslední roky došlo ke dvěma velkým změnám prohlídek na stanicích technické kontroly. První přišla v roce 2016, druhá v říjnu 2018, proto až pojedete na „technickou“ příště, může být všechno jinak než při vaší poslední návštěvě. K jakým změnám došlo a jak tedy auto nebo motocykl na STK v roce 2019 správně připravit?

i Článek jsme pro vás aktualizovali. Pokud jste s STK dobře seznámení a chcete si jen přečíst něco o novinkách, které byly do technických kontrol zavedeny v minulém roce, hledejte kapitoly označené v závorce rokem 2018.

STK, prohlídka motoru

Jak připravit auto nebo motocykl na STK – OBSAH

 1. Na STK se nyní pořizuje fotodokumentace
 2. Stanice technické kontroly budou samy přísněji kontrolovány (2018)
 3. Problémy budou mít všechny nepovolené úpravy
 4. Všechny úpravy mějte zapsané v technickém průkazu
 5. Na „technickou“ vás nyní může poslat PČR při silniční kontrole (2018)
 6. Pneumatiky musí mít vzorek alespoň 1,6 mm
 7. Na STK nyní i bez úspěchu na emisích, s novými diesely ale pozor (2018)
 8. S motorkou na STK teď jednou za 4 roky, bez úprav to máte jednodušší (2018)
 9. Za nepovolené úpravy můžete přijít o technický průkaz
 10. Neoriginální kola musí mít homologační značku
 11. STK hlídají také poškození světel a jejich správný počet
 12. Před technickou kontrolou také pozor na vystupující části a ostré hrany
 13. Otázky před návštěvou auta nebo motocyklu na STK

Na STK se nyní pořizuje fotodokumentace

Toto platí již od roku 2016. Ministerstvo dopravy si od nových regulí při technických kontrolách slibuje nejen méně podvodů, ale i větší bezpečnost na silnicích. Aby se předešlo nepoctivému jednání, kontrolní technici na STK mají nyní povinnost pořizovat fotodokumentaci kontrolovaného vozidla, a to z několika úhlů a včetně VIN kódu a výrobního štítku. A podle nových pravidel z října 2018 musí každé auto strávit na prohlídce alespoň 42 minut namísto předchozích 27. Ruku v ruce s novými pravidly jdou také přísnější postihy pro techniky v případě nedodržení nebo obcházení stanovených postupů.

STK, fotodokumentace
Kontrolní technici mají nyní povinnost pořizovat kromě běžného zápisu i fotodokumentaci.

Stanice technické kontroly budou samy přísněji kontrolovány (2018)

Novela zákona z října 2018 počítá s řadou novinek, které se týkají samotného provozu stanic technické kontroly. Nově je umožněno propojení STK s autoservisem, nicméně s řadou omezení. Například kontrolní technik nesmí být zároveň technikem servisu, a to ani mimo svou pracovní dobu. Dle kritiků nového systému hrozí riziko, že by mohly stanice technické kontroly nacházet neexistující vady a uměle tak sesterským autoservisům vytvářet zakázky, případně přehlížet závady na vozidlech, která tyto servisy opravovaly.

Inspekce STK
Kontrola z Ministerstva dopravy nyní může na STK pořizovat obrazové i zvukové záznamy bez souhlasu majitele.

Jistou formou kompenzace této benevolentnosti vůči provozovatelům STK a autoservisů je zpřísnění jejich kontrol. Nyní může kontrola Ministerstva dopravy pořizovat zvukové a obrazové záznamy prohlídek i bez souhlasu provozovatele STK nebo soudního příkazu. Ani to se kritikům nelíbí, protože taková pravomoc dokonce přesahuje kompetence Policie ČR. Navíc je inspektor oprávněn bez dalšího souhlasu ministerstva uzavřít STK až na dobu 30 dnů. A k tomu všemu mohou být nyní ke kontrolám STK používána „nastrčená“ vozidla.

Problémy budou mít všechny nepovolené úpravy

Technické kontroly jsou tedy přísnější a mnoho řidičů bývá nemile překvapeno, i když se na první pohled zdá vše v pořádku. Nejčastěji se jedná o majitele upravených off-roadů nebo tuningových aut, kteří si na své čtyřkolové miláčky montují pevnostní nárazníky, světelné rampy nebo spoilery. Kontrolní technici nyní v obavách z neohlášených kontrol a přísných postihů vozidla s nelegálními úpravami na STK vůbec nevpustí. Přísnější pravidla dopadají také na snížené podvozky nebo jiné než povolené rozměry pneumatik a v pořádku nejsou ani sportovní sedadla s pětibodovým upínáním nebo dieselová auta bez filtru pevných částic.

i Problémy na STK ale mohou mít také auta s jinak umístěnou registrační značkou, například vozidla značky Alfa Romeo.

Osvědčení o technické způsobilosti rovněž nedostanou vozidla s neseřízenou geometrií, únikem provozních kapalin, nemluvě o nefunkčních brzdách nebo rozsáhlé korozi. A také malá prasklinka na čelním skle ve stírané ploše o velikosti větší než 20 mm bude představovat problém. Dříve se sice podobné „banality“ mnohdy obešly jen s domluvou, nyní ale budete muset nejprve zjednat nápravu.

STK, karoserie
Výrazné vady karoserie před technickou kontrolou raději vyřešte.

Všechny úpravy mějte zapsané v technickém průkazu

Veškeré závady, o kterých víte, odstraňte ještě dříve, než se vydáte na STK. I drobné technické úpravy, typicky snížený podvozek či jiné sportovní úpravy, pak mějte vždy zapsané v technickém průkazu. Učiňte tak na místním odboru dopravy. Pro kontrolní techniky je potom jednoznačným vodítkem velký technický průkaz.

STK, úpravy zapsané v technickém průkazu
Abyste se vyhnuli problémům s úpravami na vozidle, mějte je zanesené v technickém průkazu.

Naopak tmavé fólie v technickém průkazu zapsané mít nemusíte, vystačíte si jen s typovým listem s podrobnými údaji či atestem od výrobce. Ty vždy mějte s sebou v autě, vyhnete se tak potížím nejen při technické, ale i silniční kontrole. Dávejte si však pozor, aby čelní sklo nepropouštělo méně než 75 % a přední boční skla méně než 70 % světla. Další okna nejsou limitována, jen fólie nesmí zakrývat třetí brzdové světlo.

Na „technickou“ vás nyní může poslat PČR při silniční kontrole (2018)

Pokud vás Policie ČR podrobí silniční kontrole, při níž pojme podezření, že vaše vozidlo není v odpovídajícím technickém stavu, může vás nyní poslat na mimořádnou prohlídku na STK.

STK - silniční kontrola
Na STK vás může poslat i policie.

Pneumatiky musí mít vzorek alespoň 1,6 mm

U pneumatik věnujte pozornost zejména vzorku, jehož úkolem je odvádět vodu či jinou tekutinu pryč z prostoru pneumatiky. Limitní hodnota je 1,6 mm, ve svém zájmu je však měňte častěji. Kvůli nedostatečnému vzorku se totiž pneumatika nedostává na vodě nebo sněhu do kontaktu s vozovkou a vy ztrácíte kontrolu nad vozidlem.

STK, pneumatiky
Se sjetými pneumatikami na STK nejezděte.

Se světly narazíte, pokud přední světlomety oslňují nebo dálková světla nelze přepnout na potkávací. Problémem je pak i zjevný únik paliva, oleje či mazacích tuků nebo hrubá závada na řídicím ústrojí, která se projevuje nadměrnou vůlí.

Na STK nyní i bez úspěchu na emisích, s novými diesely ale pozor (2018)

Dříve platilo, že před samotnou technickou kontrolou muselo vaše vozidlo uspět v měření emisí. To je nyní minulostí, a i když se vám nepodaří získat aktuální protokol o měření emisí, můžete stále na technickou. Nevyhovující emise budou hodnoceny jako vážná závada, tedy závada s třicetidenní lhůtou na odstranění. Pokud je vaše auto jinak v pořádku, bude shledáno technicky způsobilým hned po dodání aktuálního protokolu o měření emisí.

STK - měření emisí
Změny se týkají i měření emisí.

S emisemi se pak pojí ještě jedna novinka: nyní se kontroluje kouřivost aut s filtrem pevných částic a srovnává se s plošným standardem. Končí tak vkládání víry do čísel udávaných výrobci a všechny vozy s filtrem pevných částic musí splňovat limitní hodnotu 0,025 g/km. To by neměl být pro moderní vozy problém, nicméně pokud bylo s DPF nějak nepatřičně manipulováno, vozidlo kontrolou neprojde.

S motorkou na STK teď jednou za 4 roky, bez úprav to máte jednodušší

Technické prohlídky musí samozřejmě dodržovat nejen majitelé aut, ale i motocyklů. Zatímco dříve jste museli s jednostopým vozidlem na STK jednou za dva roky, v říjnu 2018 se interval prodloužil na roky čtyři. Zasažena byla i pauza před první technickou prohlídkou po nákupu nového motocyklu, která se ze zvedla ze 4 na 6 let.

Při technické kontrole můžete být nejklidnější, pokud vaše motorka není nijak upravovaná a je ve stavu, v jakém jste s ní odjeli z prodejny. V tom případě před odjezdem na STK pouze ověřte správnou funkčnost brzd, světel, dostatečnou viditelnost VIN čísla a změřte vzorek na pneumatikách. Hloubka dezénu pneumatiky u hlavních dezénových drážek nesmí být u motocyklů menší než 1,6 mm a u mopedů 1 mm. Také ověřte, zda někde nedochází k úniku provozních kapalin.

i V AlzaMagazínu pro vás máme i další články:

Za nepovolené úpravy můžete přijít o technický průkaz

Problém ale může nastat u upraveného motocyklu, ať už se jedná o sériové, či radikální přestavby. Úpravy se nejčastěji týkají padacích rámů, laděných výfuků, ale i přídavných světel, kufrů či dalších doplňků. Neschválené změny na motorce totiž mohou vést k problémům nejen na STK, ale i v běžném provozu při kontrole policií. Ta vám může udělit pokutu nebo v krajních případech odebrat technický průkaz, a tím znemožnit další provoz motocyklu. V případě nehod pak pojišťovny často krátí či vůbec nevyplácí plnění z pojistné smlouvy a dalším vyústěním sporu bývá vaše označení jako viníka dopravní nehody.

i Abyste se vyhnuli situaci, kdy musíte prohlídku opakovat, dodržujte veškeré technologické požadavky či homologační předpisy pro všechny části motocyklu, doplňky i příslušenství.

Neoriginální kola musí mít homologační značku

Rozměry kol i pneumatik motocyklu jsou pevně dané a najdete je v technickém průkazu. Neoriginální kola pak musí být opatřena homologační značkou. Chcete-li si na motocykl dát kola s odlišným průměrem nebo šíří ráfku, v technickém průkazu to musí být uvedeno jako povolená změna. Od výrobce či dovozce motocyklu si vyžádejte vyjádření a na příslušném úřadě s dopravní agendou požádejte o zápis změn do technického průkazu. Předmětem kontrol na STK bývá také rychlostní index, tedy maximální konstrukční rychlost pneumatik. Problém může nastat například u enduro a crossových pneumatik. Samozřejmostí pneumatik by měla být homologace pro provoz na pozemních komunikacích. Dále by pak v technickém průkazu měly být uvedeny jejich rozměry, nosnost i rychlostní kategorie.

STK, TP
I úpravy na motocyklech musí být v technickém průkazu, jinak hrozí postih.

Podmínkou pro způsobilost k jízdě je samozřejmě také dobrý technický stav pneumatik. Kromě povinné hloubky dezénu 1,6 (resp. 1 mm) se za závadu považuje trhlina v plášti či jiné poškození, které obnažuje kostru pneumatiky. Toto vše je pro motocykl vážnou překážkou pro běžný provoz a zákon v takovém případě připouští pouze nouzové dojetí.

STK hlídají také poškození světel a jejich správný počet

Motocykl musí mít pouze předepsaný a povolený typ a počet těchto světel:

 • dálkový světlomet,
 • potkávací světlomet,
 • brzdové světlo,
 • blinkry,
 • přední a zadní obrysové světlo,
 • osvětlení zadní poznávací značky,
 • zadní odrazka jiného než trojúhelníkového tvaru.

Základní podmínkou je homologace, což poznáte podle písmena E s číslicí v kroužku nebo obdélníku, umístěného na skle či těle světlometu. Světla ve dvojicích musí být namontována symetricky a vnější krycí skla světel nesmí být poškozena tak, aby ovlivnila správnou funkci světla. A kromě blinkrů a dálkových světel nesmí na motorce být žádné blikající světlo.

Jednou z nejčastějších závad na motocyklu při STK nebo policejních kontrolách jsou chybějící nebo nefunkční blinkry, jejich odlišná barva nebo chybějící homologace. Pokud se jedná o LED světlo, mělo by nést označení MD. Dávejte si také pozor, aby přední světlomet neozařoval protijedoucí vozidla.

STK, světla
Kontrole na STK neuniknou světla automobilů ani motorek.

Před technickou kontrolou také pozor na vystupující části a ostré hrany

Problematika přídavných částí motorky, jako jsou například padací rámy, hrany plexiskla či blatníků, vyvolávají četné konflikty mezi majiteli motocyklů a techniky STK. Do značné míry pomůže, když se budete řídit selským rozumem. Například směrem ven z motocyklu nesmí vyčnívat žádné špičaté, ostré či jinak nebezpečné konstrukční části, které by mohly způsobit zranění při nehodě.

Hrany plexiskla mějte zaoblené a konce brzdových pák kulaté. Klíčky od zapalování by pak správně měly mít ochranné návleky. Kufry, které si připevňujete na motocykl, byste měli být schopni ručně sejmout bez nutnosti použití nářadí. V opačném případě se kufr považuje za nedílnou součást motocyklu, která vyžaduje homologaci a označení.

Otázky před návštěvou auta nebo motocyklu na STK

Které doklady je nutné předložit na pravidelné technické prohlídce?

Jak často je nutné jezdit na technickou kontrolu?

Technická kontrola se opakuje každé dva roky, pokud ale máte nový vůz, první čtyři roky s ním na TK nemusíte. S motocykly stačí nyní na STK jednou za čtyři roky, s novou motorkou se můžete dostavit až za 6 let.

Jaký druh závad se může při STK vyskytnout na vašem vozidle?

A – lehká závada – nemá vliv na bezpečnost provozu vozidla na pozemních komunikacích. Dostanete osvědčení o technické způsobilosti svého vozidla, a tedy červenou nálepku. Závada se pouze zapíše do protokolu o technické prohlídce.

B – vážná závada – ovlivňuje provozní vlastnosti vozidla nebo má neblahý vliv na životní prostředí. Bezprostředně však neohrožuje bezpečnost jízdy vozidla na pozemních komunikacích. Technik odebere kontrolní nálepku ze zadní registrační značky a dá vám dočasnou 30denní. Pokud se v této lhůtě dostavíte k opakované kontrole, kontroluje se pouze daná závada. Dostavíte-li se po jejím uplynutí, vaše vozidlo musí znovu absolvovat celou technickou prohlídku.

C – nebezpečná závada – bezprostředně ohrožuje bezpečnost jízdy vozidla na pozemních komunikacích. Vozidlo je zbaveno kontrolní nálepky a do velkého technického průkazu se zapíše nezpůsobilost k provozu. Vozidlo od této chvíle nesmí na pozemní komunikace a z místa STK musí být odtaženo. Pro odstranění všech závad rovněž běží lhůta 30 dní.

Na které STK je nutné provádět kontrolu?

Na kterékoli na území ČR, nezávisle na místě registrace vašeho vozidla.

Na známce na SPZ je vyznačen jen měsíc. Mohu jít na technickou kontrolu poslední den v měsíci?

Nikoli. Ačkoli by se mohlo zdát, že stačí jít na konci měsíce, závazné datum je uvedeno ve velkém technickém průkazu. Termín raději dodržujte, protože při nehodě byť jen jeden den po platnosti „technické“ na vás bude nahlíženo jako na řidiče s vozidlem nezpůsobilým k provozu. Tím pádem můžete být prohlášeni za viníka nehody nebo pojišťovna přistoupí ke krácení či nevyplacení pojistného z pojistné smlouvy.

Jak probíhá prohlídka technické kontroly?

 • Jdete nejprve na emise.
 • Poté odevzdáte doklady na příslušné přepážce STK.
 • Následně vás kontrolní technik po chvíli vyzve, abyste s vozem najeli do prostor kontrolní linky.
 • Jednotlivá stanoviště na kontrolní lince (identifikace a celkový pohled; podvozek, řízení a výfuk; brzdy; okna; světla a povinná výbava) projíždí s vaším vozem výhradně technik, nikoli vy.
 • Vy jste celou dobu přítomni a dbáte pokynů kontrolního technika.

Mám své vozidlo před STK připravit?

Auto absolvující kontrolní prohlídku by mělo být čisté a nezatížené. Pneumatiky by měly být nahuštěné na výrobcem předepsaný tlak. Z řízené nápravy, tedy zpravidla přední nápravy, případně sundejte poklice.

Jaké existují druhy technických prohlídek?

 • Pravidelná technická prohlídka – provádí se v pravidelných lhůtách stanovených zákonem.
 • Opakovaná technická prohlídka – prohlídka následující pro pravidelné technické prohlídce, při níž byla na vozidle zjištěna závada B nebo C. Tato prohlídka se provádí do 30 dnů od pravidelné technické prohlídky.
 • Evidenční kontrola – provádí se při registraci vozidla na novou osobu či subjekt.
 • Technická prohlídka ADR – technická prohlídka vozidla určeného k přepravě nebezpečných věcí z hlediska plnění požadavků stanovených zvláštním právním předpisem. Tuto technickou prohlídku provádí jen ministerstvem prověřené STK.
 • Technická prohlídka před schválením technické způsobilosti vozidla – platí pro vozidla zakoupená v zahraničí a dovezená do Česka.
 • Technická prohlídka na žádost zákazníka – provádí se v plném nebo částečném rozsahu podle požadavků zákazníka.
 • Mimořádná technická prohlídka – provádí se na pokyn PČR v podezření na nevyhovující stav vozidla při silniční kontrole.

Jaká je cena STK?

Ceny technické kontroly se mohou lišit staici od stanice. Každá STK má vlastní ceník, nicméně orientačně můžete počítat, že za samotnou technickou prohlídku zaplatíte 800 až 1000 Kč, za emise potom minimálně 600 Kč.

Nyní už snad víte o STK vše, co byste mohli před jejím absolvováním potřebovat. Než na kontrolu vyrazíte, buďte si dobře vědomi stavu svého vozidla, domů můžete jet kvůli banalitě, případně můžete o technický průkaz přijít úplně.


COMPASS Vesta výstražná oranžová EN 20471:2013 XL
Reflexní vesta do auta, unisex, materiál polyester, barva oranžová, zapínání na suchý zip, velikost XL

od 44,- bez DPH 37,-
Koupit
Můžete mít ihned na 28 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR273
COMPASS Lékárnička I. textilní brašna - 216/2010 sb. MD (expirace 4 roky)
Autolékárnička velikost I., uzavíratelná textilní brašna, rozměry 26 × 16 × 5 cm

265,- bez DPH 219,-
Koupit
Můžete mít ihned na 30 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR262
COMPASS Tažné lano 5000 kg s karabinami
Tažné lano 3,4 m, do 5000 kg, háky z kovu,červený praporek

237,- bez DPH 196,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR269
COMPASS Vesta výstražná žlutá dětská S.O.R.
Reflexní vesta do auta, dětská, materiál polyester, barva žlutá

od 72,- bez DPH 60,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR285
COMPASS Trojúhelník výstražný EU E8
Výstražný trojúhelník skládací, kovová konstrukce stojanu, plastové pouzdro

121,- bez DPH 100,-
Koupit
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR278
COMPASS Lékárnička I. plastová velká - 216/2010 sb. MD (expirace 4 roky)
Autolékárnička velikost I., uzavíratelná plastová krabička, rozměry 26 × 17 × 7 cm

225,- bez DPH 186,-
Koupit
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR261
COMPASS Klíč na kola 17-19/21-23 mm TÜV, GS
Klíč teleskopický, vetvaru písmene L, výsuvná délka 35-50cm, pro šrouby a matice velikosti 17/19/21/23 mm, homologace TÜV/GS

305,- bez DPH 252,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR1883
COMPASS Nouzové výstražné světlo LED 9 funkcí
LED svítilna robustní konstrukcí a vysokou voděodolností, jde jednoduše přichytit pomocí magnetu, 16x červená LED, 9 režimů

od 341,- bez DPH 282,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR810a1
ČERVINKA Hasicí spray 500ml
Hasicí přístroj pěnový, použití od 0°C do 50°C

od 199,- bez DPH 165,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR097
Compass Tažná tyč 2500kg TÜV/GS
Tažná tyč 1,8 m, do 2,5 t

829,- bez DPH 685,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AUPR1959x
459,- bez DPH 379,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:30
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AUPR283
COMPASS Hasicí přístroj práškový 6 kg ABC (43A)
Hasicí přístroj práškový, 6kg hasiva, třídy požáru a a b, účinnost 233B,C a 43A, použití od -30°C do 60°C, rozměry 17cm × 49cm, držák, manometr

1 199,- bez DPH 991,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AUPR2513
COMPASS Žárovka 12V H7 55W PX26d blister 2ks
Autožárovka - výkon 55W, napětí 12 V, světelný tok 1500lm, barevná teplota 3200K - teplá bílá, patice PX26d, životnost 250h (12500km), 2 ks v balení

-17% 119,-
99,- bez DPH 82,-
Koupit
Můžete mít ihned na 20 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR366
COMPASS Hasicí přístroj práškový 2 kg ABC
Hasicí přístroj práškový, 2kg hasiva, třídy požáru a a b, účinnost 13A a 89B,C, použití od -30°C do 60°C, rozměry 11cm × 37cm, držák, manometr

512,- bez DPH 423,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR095
COMPASS Vesta výstražná oranžová EN 20471:2013 XXL
Reflexní vesta do auta, unisex, materiál polyester, barva oranžová, zapínání na suchý zip, velikost XXL

-28% 109,-
od 79,- bez DPH 65,-
Koupit
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR274
-57% 29,-
od 12,45 bez DPH 10,29
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR276
COMPASS Brašna s povinnou výbavou 216/2010 sb. MD
uzavíratelná na zip, obsahuje: tažné lano, výstražný trojúhelník, autolékárničku vel. I.

449,- bez DPH 371,-
Koupit
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR260
COMPASS Žárovka 12V H7 55W PX26d WHITE LASER 2ks
Autožárovka - výkon 55W, napětí 12 V, světelný tok 1500lm, barevná teplota 3500K - teplá bílá, patice PX26d (12500km), 2 ks v balení

od 107,- bez DPH 89,-
Koupit
Můžete mít ihned na 17 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR368
Samolepící páska reflexní 1m x 5cm bílá
- reflexní šířky 5cm, barevné provedení bílá

od 66,- bez DPH 54,-
Koupit
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR2444
COMPASS 1 LED 12V T10 bílá 2ks
LED autožárovka - výkon 0,29W, napětí 12 V, světelný tok 10lm, barevná teplota 5000K - neutrální, patice W2.1x9.5d, životnost 30000h (1650000km), 2 ks v balení

od 39,- bez DPH 32,-
Koupit
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR382
COMPASS Motolékárnička - 216/2018 sb.
Lékárnička pro motocykly, obsah podle vyhlášky MDS ČR č. 216/2010 Sb. příloha 14, provedení textilní brašna, součást povinné výbavy motocyklů a skútrů

145,- bez DPH 120,-
Koupit
Můžete mít ihned na 18 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR263
COMPASS Klíč na kola křížový 17-19-21-23
Klíč vhodný k snadnému utahování a povolování matic kol o rozměrech 17, 19, 21 a 23 mm.

176,- bez DPH 145,-
Koupit
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR110
COMPASS Tažné lano 3000 kg s karabinami
Tažné lano 3,4 m, do 3000 kg, háky z kovu,červený praporek

179,- bez DPH 148,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR268
COMPASS Hasicí přístroj práškový 6 kg ABC (34A)
Hasicí přístroj práškový, 6kg hasiva, třídy požáru a, b a c, účinnost 183B,C a 34A, použití od -30°C do 60°C, rozměry 16cm × 53cm, držák, manometr

999,- bez DPH 826,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: AUPR096
COMPASS Žárovka 12V H7 PREMIUM 55W PX26d box
Autožárovka - výkon 55W, napětí 12 V, světelný tok 1500lm, barevná teplota 3100K - teplá bílá, patice PX26d, životnost 250h (12500km)

od 47,- bez DPH 39,-
Koupit
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR375
COMPASS Žárovka 12V H4 60/55W P43t blister 2ks
Autožárovka - výkon 55W, napětí 12 V, světelný tok 1650lm, barevná teplota 3100K - teplá bílá, patice P43t, životnost 400h (20000km), 2 ks v balení

-29% 139,-
99,- bez DPH 82,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR367
COMPASS Lano vyprošťovací 5000kg s karabinami
Tažné lano 4 m, do 5000 kg, háky z kovu, ocelové

226,- bez DPH 187,-
Koupit
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: AUPR272
COMPASS 4 LED 12V suf.11X39 SV8.5 bílá 2ks
LED autožárovka - výkon 0,49W, napětí 12 V, světelný tok 28lm, barevná teplota 5000K - neutrální, patice SV8.5-8, životnost 30000h (1650000km), 2 ks v balení

-25% 119,-
89,- bez DPH 74,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 20 ks
Objednací kód: AUPR390
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Alza pro Firmy Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi