Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Dny LEGO vol.2 Reklamace či vrácení?

Bezsáčkové vysavače

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ vysavače
Bezsáčkový
(447)
Sáčkový
(24)
Robotický
(204)
Tyčový
(337)
Ruční (samostatný)
(17)
Typ povrchu
Všechny druhy podlah
(564)
Koberce
(458)
Tvrdé podlahy
(433)
Měkké povrchy
(243)
Čalounění
(227)
Určení
Pro alergiky
(203)
Na zvířecí chlupy
(307)
Antibakteriální
(114)
Typ úklidu
Vysávání
(388)
Vytírání
(242)
Mokré čištění
(198)
Suché čištění
(362)
Typ napájení
Aku
(475)
S kabelem
(181)
Mechanický
(17)
Typ filtru
High Efficiency filter
(38)
Mikrofiltr
(34)
HEPA filtr
(373)
Vodní filtr
(14)
Omyvatelný filtr
(238)
Příkon
5,5 W
2400 W
-
Hlučnost
0 dB
96 dB
-
Objem
0,1 l
75 l
-
Hmotnost
0,45 kg
57 kg
-
Barva
Antracitová
(7)
Azurová
(2)
Béžová
(3)
Bílá
(199)
Bronzová
(2)
Černá
(276)
Červená
(60)
Fialová
(18)
Grafit
(1)
Hnědá
(5)
Champagne
(2)
Měděná
(3)
Modrá
(109)
Nerez
(2)
Oranžová
(15)
Petrolejová
(1)
Rose gold
(1)
Růžová
(5)
Stříbrná
(32)
Světle šedá
(3)
Šedá
(88)
Titanová
(1)
Tmavě šedá
(3)
Tyrkysová
(3)
Více barev
(2)
Vícebarevná
(1)
Vínová
(2)
Zelená
(25)
Zlatá
(13)
Žlutá
(24)
Nejnovější objednávky

Bezsáčkové vysavače nevyužívají ke sběru nečistot klasické sáčky, ale sběrnou nádobu, ve které rotující vzduch/voda pomocí odstředivé síly odděluje částice nečistot. Největší výhodou je tedy to, že nemusíte kupovat sáčky, a také stálý sací výkon. Jak vybrat bezsáčkový vysavač? Přečtěte si více.

Pokračovat

Jak funguje bezsáčkový vysavač a jaké jsou jeho (ne)výhody?

Bezsáčkový vysavač se hodí na úklid velkých nečistot, které jsou ukládány do speciální nádoby, kterou stačí po každém vysávání pouze vysypat – nádoba bývá většinou průhledná, a tak vidíte objem vysátých nečistot.

 • Nemusíte neustále dokupovat sáčky.
 • Vysavač bez sáčku se hodí i na mokré vysávání.
 • Okouzlí vás stálým sacím výkonem.
 • Kvalitní modely mají velmi účinnou filtraci.
 • Bezsáčkový vysavač je ekologičtější.
 • Vysavače bez sáčků bývají hlučnější.
 • Musíte myslet na vysypávání nádoby.
 • Je nutná pravidelná údržba filtru.

Na jaké podlahy se hodí tyto vysavače? Bezsáčkové modely využijete na všechny druhy povrchů, tedy na koberce, tvrdé podlahy (plovoucí či dřevěné podlahy), měkké povrchy, ale i čalounění.

Je libo klasický, robotický, ruční, nebo tyčový bezsáčkový vysavač?

Kromě klasické varianty na kolečkách se sací trubkou v nabídce naleznete i robotický, ruční, nebo tyčový bezsáčkový vysavač. Každý vysavač je svými vlastnostmi specifický, ovšem všechny mají společné to, že místo klasických sáčků jsou vybaveny nádobkou, do které jsou sbírány veškeré nečistoty.

Vodní versus cyklonové bezsáčkové vysavače – jaké jsou rozdíly?

Jakmile vybíráte bezsáčkové vysavače, měli byste se zaměřit i na typ filtrace.

 • Cyklonové bezsáčkové vysavače fungují na základě rychlé rotace vzduchu v nádobce, čímž se pomocí odstředivé síly uvolňují i ty nejmenší částečky – vzduch je následně očištěn sadou filtrů.
 • Vodní bezsáčkové vysavače fungují na základě rotace vody – vodní vír tak ze vzduchu vychytává veškeré nečistoty. Prach je tedy rozpuštěn ve vodě, kterou stačí po vysátí pouze vylít.

i

Cyklonové bezsáčkové vysavače nejsou příliš vhodné pro alergiky, jelikož při vysypávání nádoby dochází k rozptýlení prachu či ke kontaktu s ním. Tomu se dá zamezit právě vysavačem s vodním filtrem, kde k rozptýlení prachu nedochází.

Kvalitní filtry zajistí, že vám bezsáčkový vysavač předvede efektivní úklid

Nejlepší volbou jsou HEPA a EPA filtry, které dokážou velmi účinně zachytávat mikročástice. Pro vysavače se používají filtry EPA se stupni 10 až 12 a HEPA se stupni 13 a 14. Čím vyšší číslo, tím vyšší stupeň filtrace. V současnosti jsou tedy nejlepší filtry EPA 12 a HEPA 13, filtr HEPA 13 dokáže zachytit až 99,95 % nečistot.

Výhodou je, pokud má vysavač bez sáčků omyvatelný filtr. V tom případě jej totiž stačí opláchnout pod tekoucí vodou nebo profouknout proudem vzduchu, čímž se zbavíte největších nečistot.

Hledáte výkonný vysavač? Bezsáčkový model potřebuje vyšší sací výkon

Pokud hledáte výkonný vysavač, bezsáčkový model by měl mít vyšší sací výkon, aby cyklonový efekt fungoval správně a nezanášely se filtry. Sací výkon by tedy měl být minimálně 300 W. Příkon se pohybuje mezi 300 až 2 100 W. Vyšší výkon má sice vliv na lepší výkon, ale také znamená vyšší spotřebu energie.

Bezsáčkové vysavače a energetický štítek – tohle je 6 nejdůležitějších parametrů

Nejdůležitější parametry, které by měly splňovat bezsáčkové vysavače, naleznete na energetickém štítku.

 1. Energetická třída udává poměr spotřeby energie a účinnosti vysávání. Vysavače se dělí do tříd A až G s tím, že třídy A (A+, A++, A +++) patří mezi nejúspornější modely.
 2. Roční spotřeba energie se pohybuje kolem 20–30 kWh, což představuje přibližně 100–200 Kč. I přesto, že nejsou rozdíly nijak zásadní, doporučujeme úspornější model, který je i ekologičtější.
 3. Třída prachových emisí je důležitá zejména pro děti, alergiky či astmatiky. Tato třída totiž udává účinnost filtrace, tedy kolik prachu vypustí vysavač zpět do vzduchu. Jedná se opět o třídy A až G.
 4. Třída účinnosti vysávání koberců je opět rozdělena podle písmen A až G. Pokud máte doma převážně koberce, doporučujeme volit co nejvyšší třídu, která vám zajistí vynikající vyčištění koberců.
 5. Třída účinnosti vysávání tvrdých podlah udává, jak si naopak vysavač poradí s podlahami (v porovnání s koberci vždy o něco lépe). Nejlepší model naleznete opět ve třídě označené písmenem A.
 6. Hlučnost by pro pohodlné vysávání měla být co nejnižší. Nejtišší modely mívají okolo 60 dB, což představuje hlasitý hovor, nejhlasitější naopak sahají až k 90 dB, což je srovnatelné s křikem.

i

Účinnost vysávání (na koberci i tvrdých podlahách) je určována podle hodnoty DPU a udává, jaké množství prachu bezsáčkový vysavač dokáže vysát v pěti tazích tam a zpět.

Jaká je optimální kapacita nádobky pro bezsáčkový vysavač?

To, jakou bude mít bezsáčkový vysavač kapacitu nádobky, závisí na tom, jak velký prostor máte v plánu uklízet. Do běžného bytu či prostor do 200 m² vám postačí objem mezi 1–2 litry. Pokud se chystáte vysávat větší plochu, volte větší objem. U průmyslových vysavačů můžete dosahovat kapacita nádoby až 20 l.

Bezsáčkové vysavače s dlouhou přívodní šňůrou vám zajistí komfortní vysávání

Bezsáčkové vysavače s dlouhou přívodní šňůrou a vysokým akčním rádiusem vám zajistí komfortnější vysávání.

 • Délka přívodního kabelu se pohybuje kolem 2–9 metrů. Pokud máte k vysávání větší plochy, nebo příliš členitý prostor, vybírejte raději vždy delší, se kterým bude úklid pohodlnější.
 • Akční rádius zahrnuje nejen délku kabelu, ale i těla vysavače a sací hubice. Hodnota se pohybuje mezi 6 až 12 metry a je dobré volit co největší hodnotu, abyste nemuseli šňůru často přepojovat.

Jaké jsou názory zákazníků? Přečtěte, co říkají na bezsáčkový vysavač recenze. Pokud vás spíše zajímá, co spotřebitelé nejvíce nakupují, podívejte se na nejprodávanější bezsáčkový vysavač.

Jak získat multifunkční vysavač? Bezsáčkový model je k dostání s různými nástavci

Příslušenství k vysavačům vám nabízí řadu doplňkového vybavení pro perfektní úklid. Pokud hledáte skutečně multifunkční vysavač, bezsáčkový model nabízí také různorodé nástavce pro různé typy podlah.

 • Univerzální kartáčová hubice je dodávaná k většině vysavačů a je vhodná na podlahy i koberce.
 • Elektrický turbo kartáč má vlastní motor a díky vyšší přilnavosti vyvíjí vysokou sací sílu.
 • Štěrbinová hubice se dostane i do těžko přístupných míst a užších prostor, a tak zajišťuje dokonalý úklid.
 • Parketová hubice je šetrná vůči laku na parketách i plovoucích podlahách, takže nehrozí poškrábání.

Pro co nejdelší životnost a maximální efektivitu se o bezsáčkové vysavače starejte

Bezsáčkové vysavače vám mohou vydržet velmi dlouhou a zůstat také dlouho efektivní v případě, že se o ně staráte. To znamená, že musíte udržovat v čistotě filtr, který je zanesen prachem, vlasy a chlupy. Dále dbejte na vysypávání nádobky na prach, a to nejlépe po každém vysátí. Kontrolujte také vstupní hadici, zda není ucpaná.

i

Chcete-li něco málo ušetřit a sháníte bezsáčkový vysavač levně, seřaďte si u nás jednoduše zboží od nejlevnějšího. Jaké jsou další možností, jak získat levný bezsáčkový vysavač? Akce či bazar nabízí skvělé kousky za zlomek ceny.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 60 min, doba nabíjení 4,5 h, HEPA filtr, příkon 660 W, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,76 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení, LED displej a LED kontrolka nastaveného stupně výkonu, rozměry 126 × 25 × 27 cm (V׊×H), hmotnost 3,1 kg, fialová, šedá a zlatá barva
18 990,-

2.
Roborock S8 černý Skladem > 5 ks
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,4 l, sběrná nádoba o objemu 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, černá barva
13 590,-

3.
Bezsáčkový vysavač - příkon 750 W, hlučnost 77 dB, pěnový filtr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, délka kabelu 5 m, akční rádius 7,6 m, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah a na auto, flexibilní štěrbinová hubice XL, hubice na čalounění, parketová hubice, podlahová hubice, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, materiál trubice kov, šířka 25,5 cm, výška 30,4 cm, hloubka 37 cm, barva modrá, 15letá záruka opravitelnosti
2 199,-

Další nejprodávanější
733 položek
Lidovka
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO - Tyčový vysavač Varianty
4,5 193×
SENCOR SVC 8618GD CLEAN&GO
Tyčový vysavač - aku, na koberce, tvrdé podlahy, lino, dřevěné podlahy a plovoucí podlahy, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 50 min, doba nabíjení 6 h, HEPA filtr, příkon 100 W, hlučnost 78 dB, objem sběrné nádoby 0,5 l, ovládání na těle, LED osvětlení, rozměry 116 × 27,3 × 16,2 cm (V׊×H), hmotnost 2,4 kg, zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, zlatá barva
2 699,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENSV861
Zlatá střední cesta
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí - Robotický vysavač
Varianty Doprava
zdarma
4,5 53×
Rowenta RR8595WH X-PLORER S75s+ Animal & Allergy 4v1 Laser HEPA s automatickou stanicí
Robotický vysavač s elektronickým mopem a automatickou stanicí na vysypávání prachu a nečistot, pro úklid bez práce až na 60 dní, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, sací výkon až 2 700 Pa, senzor proti pádu ze schodů a senzor proti nárazu, způsob navigace laser + 3x TOF senzor, infračervené senzory, BLDC motor, 4 režimy úklidu, ovládání přes mobilní aplikaci včetně nastavení zakázaných zón, elektronický mop pro vytírání a vysávání zároveň, 4 úrovně nastavení tlaku vody, počet mopů v balení 3, objem nádoby na vodu 0,3 l, Animal Turbo kartáč na zvířecí chlupy, počet bočních kartáčů 1, přizpůsobení výkonu dle povrchu podlahy, objem nádoby na prach 0,26 l, objem prachového sáčku do automatické stanice 4,1 l, počet prachových sáčku v balení 3, hlučnost 65 dB, provozní doba 120 min, čas dobíjení 180 min, Lithium ion baterie, HEPA filtr, kompatibilita s hlasovými asistenty, Hi-tech navigační systém, překonání překážky do výšky 1,8 cm, barva černá, 15letá záruka opravitelnosti
Cenová bomba
10 990,- Ušetříte 2 509,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWRV268
Zlatá střední cesta
4,7 22×
KÄRCHER FC 7 Cordless
Podlahová myčka aku, 2v1, doba nabíjení 4 h, doba provozu 45 min, na vodu, Na tvrdé podlahy a Na čalounění, objem nádržky 0,4 l, čistič podlah , hubice na čalounění, mopovací modul s mopovací tkaninou, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a nádobka na vodu pro mokré čištění, barva žlutá
9 479,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: KARTV955
Pro náročné
Roborock S8 černý - Robotický vysavač Varianty
4,9 23×
Roborock S8 černý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,4 l, sběrná nádoba o objemu 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, černá barva
13 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV514
5,0
Dyson V15 Detect Absolute 2023
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 60 min, doba nabíjení 4,5 h, HEPA filtr, příkon 660 W, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,76 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení, LED displej a LED kontrolka nastaveného stupně výkonu, rozměry 126 × 25 × 27 cm (V׊×H), hmotnost 3,1 kg, fialová, šedá a zlatá barva
18 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSTV754
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car - Bezsáčkový vysavač
Varianty
4,7 190×
Rowenta RO2981EA Swift Power Cyclonic Home & Car
Bezsáčkový vysavač - příkon 750 W, hlučnost 77 dB, pěnový filtr, HEPA filtr a omyvatelný filtr, délka kabelu 5 m, akční rádius 7,6 m, na koberce, na sbírání nečistot, na všechny druhy podlah a na auto, flexibilní štěrbinová hubice XL, hubice na čalounění, parketová hubice, podlahová hubice, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, materiál trubice kov, šířka 25,5 cm, výška 30,4 cm, hloubka 37 cm, barva modrá, 15letá záruka opravitelnosti
Super cena
2 199,- Ušetříte 200,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROWBV425
Rowenta RH2038WO X-Force Flex 9.60 3v1 Allergy Auto 100AW - Tyčový vysavač Varianty Doprava
zdarma
4,7 39×
Rowenta RH2038WO X-Force Flex 9.60 3v1 Allergy Auto 100AW
Tyčový vysavač 3v1, s automatickou detekcí povrchu a nečistot pro přizpůsobení výkonu, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot, sací výkon až 100 AW, digitální displej s ukazatelem nutnosti vyčištění filtru, flexibilní ohebná trubice, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 18 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu až 45 min, HEPA filtr, omyvatelný filtr, hlučnost 83 dB, objem nádržky 0,4 l, vyjímatelná dobíjecí baterie, napájecí stanice osazená na stěnu, motorizovaná hlavice s led osvětlením, hubice na čalounění, štěrbinová hubice, lehká konstrukce s hmotností vysavače pouze 2,2 kg, barva fialová a černá, 15letá garance opravitelnosti
Super cena
4 859,- Ušetříte 380,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV027
Dyson Gen5detect Absolute - Tyčový vysavač Doručení do
Alzaboxu zdarma
5,0
Dyson Gen5detect Absolute + zdarma Prodloužená záruka +1 rok
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na suché čištění, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 70 min, doba nabíjení 4,5 h, HEPA filtr, příkon 660 W, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,77 l, ovládání na těle, indikátor nabíjení, LED displej a LED kontrolka nastaveného stupně výkonu, rozměry 128 × 28 × 25 cm (V׊×H), hmotnost 3,5 kg, fialová a šedá barva
Novinka
21 690,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYStv23
Roborock S8 bílý - Robotický vysavač Varianty
4,9 23×
Roborock S8 bílý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,4 l, sběrná nádoba o objemu 0,4 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, bílá barva
13 590,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ROBRV521
4,9 19×
Xiaomi Robot Vacuum X10+
Robotický vysavač s mopem - pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na všechny druhy podlah, na vysávání, suché čištění, mokré čištění, bavlněný filtr, senzor proti nárazu, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, přizpůsobení povrchu podlahy, detekce znečištěných míst, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, dálkové ovládání, indikátor nabíjení, indikátor plného koše, LED displej, LED kontrolka nastaveného stupně výkonu, regulace výkonu, třístupňový čisticí systém a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 3,5 l, plastová sběrná nádoba o objemu 2 l, 3 boční kartáče, překoná překážky do výšky 5 cm, laserová a kamerová navigace, AC motor, Li-ion baterie, doba provozu 120 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 75 dB, automatický oklep, třída prašnosti L, kompatibilní s Bluetooth, Google Home, Wi-Fi, příkon 1000 W, rozměry 9,7 × 35 × 35 cm (V׊×H), hmotnost 8,3 kg, akumulátor a nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
17 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XIARV070
Roborock S8 Pro Ultra bílý - Robotický vysavač Varianty Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 20×
Roborock S8 Pro Ultra bílý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,35 l, sběrná nádoba o objemu 0,35 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, bílá barva
36 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV668
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 3v1 Aqua - Tyčový vysavač Doprava
zdarma
4,3 51×
Rowenta RH9690WO X-Force Flex 8.60 3v1 Aqua
Tyčový vysavač 3v1 na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání i vysávání v jednom kroku, flexibilní ohebná trubice, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 22 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu 35 min, High Efficiency filtr a omyvatelný filtr, hlučnost 82 dB, objem nádržky 0,55 l, dobíjecí vyjímatelná baterie, led osvětlení, hubice na čalounění, rotační turbokartáč a štěrbinová hubice, náhradní mopy v balení, barva modrá, 15letá záruka opravitelnosti
Cenová bomba
4 999,- Ušetříte 900,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV988
Samsung Jet 90 complete - Tyčový vysavač
Doprava
zdarma
4,4 28×
Samsung Jet 90 complete
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky, na zvířecí chlupy a antibakteriální, na suché čištění, na Li-ion baterie, doba provozu 60 min, doba nabíjení 3,5 h, high Efficiency filter, mikrofiltr, omyvatelný filtr a pěnový filtr, příkon 550 W, hlučnost 86 dB, objem sběrné nádoby 1 l, indikátor nabíjení a indikátor plného koše, s teleskopickou trubicí, s hadicí, rozměry 113,6 × 25 × 21,5 cm (V׊×H), hmotnost 2,3 kg, šedá barva
10 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SAMTV356
4,8
ETA Zero 2227 90000
Robotický vysavač s mopem - na koberce, tvrdé podlahy a plovoucí podlahy, na vysávání, suché čištění, mokré čištění, HEPA filtr, automatické dobíjení, senzor proti pádu ze schodů, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, dálkové ovládání a indikátor nabíjení, ovládání dálkovým ovladačem, na těle, objem nádoby na prach 0,6 l, 2 boční kartáče, překoná překážky do výšky 0,15 cm, základní navigace, BLDC motor, Li-ion baterie, doba provozu 120 min, doba nabíjení 6 h, hlučnost 72 dB, rozměry 8 × 32 × 31,5 cm (V׊×H), hmotnost 2,8 kg, nabíjecí stanice součástí balení, bílá barva
3 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ETARV344
4,7 83×
SENCOR SVC 7814VT 2 v 1 CLEAN&GO
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na suché čištění, na Li-ion baterie, doba provozu 35 min, doba nabíjení 4,5 h, HEPA filtr a omyvatelný filtr, hlučnost 76 dB, objem sběrné nádoby 1 l, LED osvětlení, rozměry 114 × 28,6 × 23,6 cm (V׊×H), hmotnost 2,8 kg, bílá barva
1 999,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENTV804
SENCOR SVC 8621TI CLEAN&GO - Tyčový vysavač Varianty
4,5 193×
SENCOR SVC 8621TI CLEAN&GO
Tyčový vysavač - aku, na koberce, tvrdé podlahy, lino, dřevěné podlahy a plovoucí podlahy, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 50 min, doba nabíjení 6 h, HEPA filtr, příkon 100 W, hlučnost 78 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,5 l, ovládání na těle, LED osvětlení, rozměry 116 × 27,3 × 16,2 cm (V׊×H), hmotnost 2,4 kg, zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, šedá barva
2 899,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENSV862
iRobot Roomba Combo j7+ (c7558) - Robotický vysavač
Doručení do
Alzaboxu zdarma
3,2
iRobot Roomba Combo j7+ (c7558)
Robotický vysavač s mopem - na zvířecí chlupy, na všechny druhy podlah, na vysávání, suché čištění, mokré čištění, automatické dobíjení, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, přizpůsobení povrchu podlahy, funkce proti zamotání kabelů, detekce znečištěných míst a funkce odloženého úklidu, dálkové ovládání, ovládání mobilní aplikací, objem nádoby na prach 0,4 l, plastová sběrná nádoba, 1 boční kartáč, vSLAM navigace, Li-ion baterie, doba provozu 75 min, doba nabíjení 3 h, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, výška 8,7 cm, hmotnost 3,4 kg, akumulátor součástí balení, černá barva
24 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: IRORV884
Rowenta RH99A1 X-Force Flex 15.60 4v1 Aqua Auto 230AW - Tyčový vysavač
Doprava
zdarma
4,4 36×
Rowenta RH99A1 X-Force Flex 15.60 4v1 Aqua Auto 230AW
Tyčový vysavač 4v1, s automatickou detekcí povrchu a nečistot pro přizpůsobení výkonu, na všechny typy podlah, na koberce, na sbírání nečistot a zvířecích chlupů, hlavice Aqua na vytírání i vysávání v jednom kroku, sací výkon až 230 AW, digitální displej s ukazatelem nutnosti vyčištění filtru, flexibilní ohebná trubice, doba nabíjení 3 h, typ baterie Li-ion, kapacita baterie 32,4 V, funkce intenzivního výkonu Boost, doba provozu až 80 min, hepa filtr, omyvatelný filtr, hlučnost 84 dB, objem nádržky 0,9 l, vyjímatelná dobíjecí baterie, napájecí dokovací stanice, Deep Power hlavice s led osvětlením, hubice na čalounění, rotační turbokartáč, štěrbinová hubice a ohebná hadice, barva černá a měděná, 15letá záruka opravitelnosti
Cenová bomba
13 590,- Ušetříte 2 409,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROWTV132
Roborock S8 Pro Ultra černý - Robotický vysavač Varianty Doručení do
Alzaboxu zdarma
4,9 20×
Roborock S8 Pro Ultra černý
Robotický vysavač s mopem - na všechny druhy podlah, na vysávání, omyvatelný filtr a EPA E11 filtr, automatické dobíjení, senzor proti nárazu, pokračování úklidu po samostatném dobití, automatické vysypání, vysátí více místností, senzor proti pádu ze schodů, předvolba místností k úklidu, funkce odloženého úklidu a časový rozvrh úklidu, měkčená kolečka a odolnost kartáčů proti namotávání vlasů, ovládání hlasem, mobilní aplikací, na těle, objem nádoby na prach 0,35 l, sběrná nádoba o objemu 0,35 l, 1 boční kartáč, překoná překážky do výšky 2 cm, LiDAR navigace, Li-ion baterie, doba provozu 180 min, hlučnost 68,5 dB, kompatibilní s Amazon Alexa, Google Assistant, Wi-Fi, příkon 69 W, rozměry 9,5 × 35 × 35,3 cm (V׊×H), hmotnost 4,8 kg, akumulátor, nabíjecí adaptér, nabíjecí stanice a napájecí kabel součástí balení, černá barva
36 990,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ROBRV675
4,6 17×
Dyson V10 Absolute 2022
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky a na zvířecí chlupy, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 60 min, doba nabíjení 3,5 h, HEPA filtr, příkon 1600 W, plastová sběrná nádoba o obejmu 0,77 l, ovládání na těle, regulace výkonu, rozměry 125 × 25 × 26 cm (V׊×H), hmotnost 2,67 kg, držák na zeď součástí balení, měděná barva
14 490,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSTV295
4,8 28×
KÄRCHER SE 4002
Víceúčelový vysavač - na koberce, tvrdé podlahy a čalounění, na zvířecí chlupy, na vysávání a mokré čištění, bezsáčkový, sáčkový, bezsáčkový s kabelem a tepovač, objem sběrné nádoby 4 l, pěnový filtr, ovládání na těle, délka kabelu 7,5 m, akční rádius 9,5 m, prodlužovací trubice, nádobka na vodu a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, bez oklepu, s kabelem, hlučnost 60 dB, žlutá barva
6 079,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: KASK007j
4,7 32×
SENCOR SVC 7811WH 2v1
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, na zvířecí chlupy, na suché čištění, na Li-ion baterie, doba provozu 25 min, doba nabíjení 4,5 h, HEPA filtr a omyvatelný filtr, hlučnost 76 dB, plastová sběrná nádoba o obejmu 1 l, ovládání na těle, LED osvětlení, se sacím štětcem, rozměry 113,5 × 28,6 × 23,6 cm (V׊×H), hmotnost 2,8 kg, zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, bílá barva
1 699,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SENTV781
4,9 27×
Dyson V12 Detect Slim Absolute
Tyčový vysavač - aku, na všechny druhy podlah, pro alergiky a na zvířecí chlupy, na vysávání, na Li-ion baterie, doba provozu 60 min, doba nabíjení 3,5 h, HEPA filtr, příkon 150 W, plastová sběrná nádoba, ovládání na těle, regulace výkonu, rozměry 126,4 × 25 × 25 cm (V׊×H), hmotnost 2,2 kg, držák na zeď a zásobník na nečistoty pro vysávání součástí balení, šedá barva
16 790,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: DYSTV233
4,3 17×
ETA Moneto 7449 90000, černý/zlatý
Tyčový vysavač aku, 2v1, 25,2V Li-ion akumulátor, doba provozu 60 min, doba nabíjení 6 h na všechny druhy podlah, HEPA filtr, hlučnost 80 dB, objem nádržky 0,55 l, kartáček s jemnými štětinkami, LED osvětlení prostoru před hubicí, nabíjecí základna, ruční jednotka, elektrický rotační kartáč, sklopná rukojeť a štěrbinová hubice, barva černá a zlatá
Cenová bomba
3 139,- Ušetříte 460,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: ETATV762

Bezsáčkové vysavače

vysavačVysavače Dreame pro pokrokový a precizní úklid Dreame je poměrně mladá značka vysavačů i další elektroniky, která za dobu svého krátkého působení dosáhla překvapivých výsledků a má rozhodně co nabídnout. My vám dnes představíme její dva klíčové produkty – robotický vysavač Dreame L10 Pro a tyčový vysavač Dreame...
Pod značkou Xiaomi nalezneme širokou nabídku domácích spotřebičů zaměřených na úklid, vaření i trávení volného času. K současným novinkám, které bychom vám rádi prostřednictvím článku představili, patří víceúčelový vysavač s mopem Xiaomi Truclean W10 Pro Wet Dry,...
Tyčový vysavač a elektronický mop v jednom Rowenta GZ3039WO X-Combo 3v1 Cordless Vacuum & Mop Allergy+ slibuje vysávání a vytírání v jednom kroku. Disponuje dvěma rotačními mopy, které se hodí na všechny druhy tvrdých podlah. Tohoto praktického pomocníka jsme pro vás...
Tyčový vysavačNový AKU vysavač Hoover s hřebenem proti namotávání vlasů a nečistot Značka Hoover přichází na trh s novým tyčovým vysavačem HF500 HF522 STPE 011 - kompaktním akumulátorovým vysavačem navrženým tak, aby dokázal díky Direct impulse motoru perfektně vysát prach a nečistoty ze všech povrchů a zároveň umožňoval bezproblémovou, rychlou a...
Stojíte zrovna před výběrem nového vysavače? V tom případě zaměřte svoji pozornost na sáčkové, bezsáčkové nebo tyčové vysavače Philips, které kromě všeobecně uznávané kvality mají i jeden trumf v rukávu. Jde o rozšířenou záruku 5 let na motor. Jak takovou záruku...
Společnost Miele inovovala svoji první řadu tyčových aku vysavačů Triflex HX1 3v1 a nyní přichází s nejnovějšími modely Triflex HX2, které jsou obdařeny vylepšeným motorem i celkově lepší výbavou. Poznejte jejich přednosti a výhody pohodlného vysávání.
Více článků Všechny články

Bezsáčkové vysavače

Bezsáčkový vysavač se stal moderním pomocníkem při úklidu domácností po celém světě. Jedna z výhod vysavačů bez sáčků je, že nemusíte neustále dokupovat příslušenství v podobě sáčků.

Snadné odstranění prachu

Víření prachu v domácnosti je problém starý jako bydlení samé. Naštěstí jsme v boji s ním dosáhli značných pokroků v podobě nepřeberné nabídky vysavačů prověřených výrobců. Pokud chcete vsadit na jistotu, sáhněte po bezsáčkových vysavačích ETA či Philips.

I na hrubou nečistotu

Sáčkové vysavače se hodí pro běžný provoz, naopak bezsáčkové vysavače využijete také k odstranění hrubé špíny. Při takovém úklidu přinášejí vysavače bez sáčků znatelnou úsporu. Bez ohledu na typ vašeho pomocníka lze výkon zvýšit příslušenstvím k vysavačům. Například turbokartáč zvýší účinnost vysávání až o několik desítek procent!
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné bezsáčkové vysavače Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší bezsáčkové vysavače Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší bezsáčkové vysavače Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v bezsáčkové vysavače recenze
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací