Brýle

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Typ
Sluneční
(1053)
Dioptrické
(412)
Proti modrému světlu
(470)
UV ochrana
UV400
(1051)
UVA
(61)
UVB
(477)
UVC
(32)
Barva obrouček
Černá
(973)
Modrá
(214)
Červená
(152)
Hnědá
(124)
Zlatá
(115)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

V dnešní moderní době stále přibývá osob, které potřebují brýle. Éra, kdy se za jejich nošení lidé styděli, je pryč, navíc je někteří mají jako módní doplněk. Můžete je vybírat podle materiálu, tvaru obrouček a vlastností skel – při volbě berte v úvahu i typ obličeje. Podívejte se, jak vybrat brýle, aby vám sedly co nejlépe.

Pokračovat

Jak vybrat brýle, aby splnily svůj účel? Poraďte se!

Pro někoho jsou brýle módním doplňkem, kdežto pro jiného jsou každodenním pomocníkem. Proto vybírejte pečlivě, a to právě tehdy, kdy je potřebujete na celodenní nošení kvůli korekci zraku. Někteří lidé párkrát denně sáhnou do pouzdra pro brýle na čtení, ale i jejich občasné užívání si zaslouží pozornost při výběru. A to samé platí i pro sluneční brýle. Proto doporučujeme mít předem připravené údaje od očního lékaře, nebo optika.

Na jakých 5 věcí si dát pozor, když vybíráte dioptrické brýle

Přehlížení faktu, že potřebujete dioptrické brýle, může vést k únavě, bolestem hlavy, anebo ke zhoršování zraku. Nejčastějšími očními vadami jsou krátkozrakost, dalekozrakost, astigmatismus, šedý zákal a zelený zákal. Děti se potýkají nejčastěji s tupozrakostí, na kterou pomáhají dětské brýle a okluzor. Jak při výběru nechybovat?

 1. Šířka brýlí by neměla přesahovat lícní kosti.
 2. Obruba (rám, obroučka) by měla být nejlépe těsně pod úrovní obočí.
 3. Oko je na středu očnice (část brýlí s čočkou).
 4. Spodní část skla se nedotýká tváře.
 5. U silných dioptrií volte ztenčené čočky, aby oko v brýlích vypadalo přirozeně.

Kdo již brýle nosí a potřebuje nové, může při jejich výběru vycházet z údajů, které nalezne na vnitřních nožičkách (stranicích).

Brýle na dálku

Brýle na dálku pomáhají při korekci krátkozrakosti. Čočky mají mínusovou hodnotu dioptrií a posouvají obraz na sítnici tak, aby se zaostřil. Jedná se o nejčastější oční vadu.

Brýle na blízko

Při dalekozrakosti vám pomohou brýle na blízko. V oku dochází k nedostatečné lomivosti čočky a světlo se sbíhá až za místem ostrého vidění, proto se na sítnici promítne rozostřený obraz. Čočky mající plusovou hodnotu korigují tuto vadu. Do půl dioptrie dokáže oko samo doostřovat, ale pro vyšší dioptrie už je potřeba nosit brýle.

i

Pozor na astigmatismus

Asigmatismus je přidružená oční vada vznikající z nerovnoměrného zakřivení oka. Lidé vnímají hůře hloubky, kontrast, prostor, detaily, anebo zaměňují znaky. Pro korekci se užívají speciální cylindrická skla – ve variantě pro dámské brýle i pánské brýle.

Multifokální brýle

Multifokální brýle mají v čočce zabudováno více optických zón. Jsou vhodné jak pro krátkozrakost, tak i pro dalekozrakost. Zóny jsou umístěny do kruhu – v centru leží dioptrie na blízko, v okrajích na dálku. Člověk musí otáčet celou hlavu směrem kam se dívá. Jde o vhodné brýle na čtení i na pozorování všech vzdáleností.

Bifokální brýle aneb zastaralé brýle na čtení

Jako brýle na čtení slouží spodní část čočky, zbytek je zaměřený na dálku – v minulosti byly oblíbené, protože místo dvou najednou stačily jedny. Dnes se nahrazují multifokální variantou, která umožňuje vidět do všech vzdáleností. Bifokální brýle jsou pouze na dálku, nebo na čtení, jiné vzdálenosti jsou rozmazané.

K čemu jsou dobré nedioptrické brýle?

Nedioptrické brýle, brýle bez dioptrií neboli fenomén falešných brýlí nejvíce zpopularizovaly známé osobnosti ze sociálních sítí. Chtěly zvýraznit rysy tváře, anebo psychologicky zapůsobit na obdivovatele. Ať už jde o doplněk vašeho módního stylu, chcete vypadat více sofistikovaně či vyvolat respekt, mohou vám brýle bez dioptrií také chránit zrak – na trhu jsou s UV filtrem, antireflexní úpravou nebo ochranou před modrým světlem.

Dámské brýle bez dioptrií

Dámské brýle jako módní doplněk.

Sluneční brýle nejen do parného léta

Kvůli ochraně očí si řada z nás pořizuje sluneční brýle. Můžete je koupit zvlášť, nebo vybrat dioptrická skla s různými vychytávkami. Spousta čoček má samozabarvovací úpravu s UV filtry. Říká vám něco sluneční magnetický klip? Nacvaknete ho zepředu a máte dioptrické sluneční brýle, které drží díky malým magnetkám. Oblíbené jsou polarizační skla, která odrážejí oslňující odlesky hladkých ploch.

i

Pilotky, nebo kulaté brýle lenonky?

 • Pilotky představují oblíbený tvar slunečních brýlí – inspirují se u kapitánů letadel a stíhačů. Ve variantě pilotek najdete nejen pánské, ale i dámské brýle.
 • Lenonky jsou retro. Jde o kulaté brýle, které jsou oblíbené dodnes.

Pro hráče nebo do kanceláře volte brýle proti modrému světlu

Brýle proti modrému světlu ocení všichni, kdo vlastní PC, mobily a tablety. Tuto modifikaci mají jak dioptrické, tak i nedioptrické čočky – skla jsou zbarvena do žluta. Většina kancelářských pracantů uvítá pánské brýle s úpravou proti modrému světlu, které mohou nosit celý den. Jelikož je možné nedioptrickou variantu nasadit na nos pouze při práci před obrazovkou, ocení tyto modely některé ženy vybírající dámské brýle na občasné nošení.

Jak vybrat brýle podle velikosti?

Také velikost rámů nám pomůže s tím, jak vybrat brýle. Obruby se liší podle toho, komu jsou určeny (toto dělení je ale spíše orientační). Některé ženy mohou mít mohutnější tvář, a naopak existují muži s drobnějším obličejem. Obecně se velikosti označují písmeny S až XL (S je nejmenší), případně je k dostání univerzální provedení.

 • Dámské brýle
  • Jsou určeny primárně pro ženy, jelikož oproti pánským modelům bývají drobnější. Na trhu jsou v mnoha variantách, barvách a stylech, které rozjasní každou ženskou tvář.
 • Pánské brýle
  • Ty vyhovují především mužům, protože jsou často širší nebo mohutnější. Pánské brýle se vyrábějí také v nejrůznějším sportovním provedení, aby si vybral skutečně každý.
 • Dětské brýle
  • Jsou určené pro ty nejdrobnější tvářičky, a proto se vyrábí z lehkých a odolných materiálů. Vzhledem k tomu, jak vaši nejmenší rostou, budou dětské brýle potřebovat častější výměnu obroučků.

Když brýle a jejich obruby mají to pravé kouzlo

Více populární je volit obruby brýlí podle toho, jak lemují čočky, nebo podle tvaru obličeje, pro který jsou určené.

 • Celorám, brýle s očnicemi, celoobruby jsou výrazy pro obroučky, které po okraji obepínají celou čočku. Tvář získá jasné kontury a skla brýlí ochranu.
 • Polorám, poloobruby jsou perfektním kompromisem pro všechny, kteří nechtějí mít ani moc, ani málo výrazné brýle – lem obroučků sahá do poloviny čočky. Modely jsou přirozené, ale vyžadují citlivé zacházení.
 • Bezrámové, brýle bez očnic, bezobrubové, vrtané jsou skla propojena nosníkem a stranice vedou z boku do čoček. Takové provedení působí nenápadně, protože nemají obroučky. Některé dioptrie nelze takto upravit.

Moderní dioptrické brýle podtrhují krásu obličeje

Moderní dioptrické brýle nám nabízejí ještě jedno populární dělení určené pro jejich výběr. Je jím tvar obličeje, který nesmíme opomínat – ke každé tváři ladí jiný typ brýlí. Vhodný design může krásu obličeje zvýraznit.

Kulatý obličej pro hranaté brýle nebo polorám

Polorám či hranaté brýle kulatou tvář krásně protáhnou – hrany rozbijí zaoblenost a podtrhnou měkké rysy. Spodní obroučky by měly navazovat na lícní kosti.

Hranatý neboli čtvercový obličej pro kulaté brýle

Výrazné linie tváře s hranatými čelistmi a širokým čelem změkčí kulaté brýle, obroučky by pak měly být užší a decentnější. Brýle budou na obličeji vypadat dobře, když bude spodní očnice mírně nad lícní kostí.

Odvážnějším povahám s čtvercovým obličejem budou dobře sedět lenonky.

Oválný obličej pro různé typy brýlí

Takový obličej je nejvíce univerzální, což nemusí být vždy výhoda. Vyhněte se brýlím s velkými obroučky. Pokud chcete vaše rysy podtrhnout, vyberte hranaté, pokud naopak změkčit, volte kulaté. Můžete experimentovat.

Trojuhelníkový neboli srdcovitý obličej pro oválné brýle

Srdcovitý obličej je typický rozsáhlým čelem, velkými čelistmi a ostrou bradou. Nemusíte se bát výraznějších a širších obrouček. Volte takové brýle, které vyzdvihnou vaši horní polovinu tváře a odvedou pozornost od brady.

Lidem s trojúhelníkovým tvarem obličeje skvěle sednou modely typu Cat eye (kočičí brýle). Obroučky, které jsou širší než čelist, opticky vyvažují tvar obličeje.

Dámské brýle vhodné pro kulatý obličej
Kulatý obličej

Dámské brýle vhodné pro čtvercový obličej
Čtvercový obličej

Dámské brýle vhodné pro srdcovitý obličej
Srdcovitý obličej

Půvab brýlí se skrývá v materiálu

Také materiál formuje ty pravé brýle. Při jeho výběru se zamyslete, zda nejste alergičtí na kov nebo změkčovací látky v plastech. Dětské brýle si v tomto ohledu zaslouží speciální pozornost. Pokud jste alergici, a přesto toužíte po rizikové surovině, volte speciální materiál pro alergiky. Nejčastěji se setkáte s kovem (titanem), plastem, kombinací kovu a plastu nebo i se dřevem. Zvolený materiál ovšem ovlivňuje odolnost a náročnost údržby.

Jaké vlastnosti mohou mít skla brýlí

Čočky brýlí se většinou vyrábějí z moderních plastů, ale i přesto se jim vžil název skla, podle jejich původního materiálu. Taková skla mohou mít různé vlastnosti, které vám ulehčí život i práci.

 • Zlepšení barev
  • Je určené pro osoby s poruchou barevného vidění – díky zabarvení čoček mohou lépe rozlišovat barvy.
 • Tvrzení
  • Jedná se o zvýšenou ochranu čočky proti poškrábání.
 • Polarizace
  • Úprava pro tmavá skla. Snižuje riziko oslnění, pomáhá lepšímu vnímání barev a kontrastu při intenzivním světle nebo stínu, pomáhá proti únavě očí. Pozor, může ovlivňovat vnímání LCD obrazovek.
 • Zrcadlová skla
  • Tato modifikace vám umožní se za skly schovat, odrážejí totiž své okolí stejně jako zrcadlo. Používá se u slunečních brýlí.
 • Samozatmavování/samozabarvování
  • Reaguje na UV záření a dokáže se zbarvit až na úroveň, jakou mají sluneční brýle.
 • Antireflexní skla
  • Úprava se používá na čirých sklech. Snižuje únavu očí, zvyšuje kvalitu obrazu, odstraňuje odrazy a odlesky. Brýle jsou průhledné, nelesknou se a je vidět do očí.
 • Hydrofóbní/vodoodpudivá skla
  • Takové čočky nebudete muset často čistit, jelikož jsou odolné vůči otiskům prstů – voda na nich nezůstává a rychle se odmlžují.

Jak vybrat brýle podle barevnosti obrouček – správná barva dodá šmrnc

Zvlášť dámské brýle mohou být příhodnými kandidátkami na hru s barvami – fototyp kůže napoví, jaký odstín volit. Světlou pleť ozvláštní tmavší či výraznější barva obrouček. Tmavá pleť má ráda protiklad, tedy světlé obroučky. Bronz a světle hnědá se hodí ke všem. Barvy kovových brýlí můžete vybrat podle odstínu oblíbených šperků, plastové obroučky zase podle stylu oblékání – toto pravidlo platí také pro pánské brýle.

Černé pánské brýle

Slušivé černé pánské brýle.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 99,9 %, jantarová barva skel, červená barva obrouček, UV ochrana UVC
399,-

2.
Trizand 21150 Polarizační brýle černé Skladem > 20 ks u dodavatele
Sluneční brýle unisex, ochrana UV400, polarizační, černá barva skel, černá barva obrouček, v balení hadřík na čištění a plátěný pytlík
95,-

3.
Sluneční brýle - pilotky, unisex, ochrana UV400, polarizační, 0 dioptrie, kovové obroučky, černá barva skel, černá barva obrouček
549,-

Další nejprodávanější
1 775 položek
4,1 88×
DEV1S SPECTRUM GAMER
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 75 %, obdélníkové, plastové, žlutá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UVA a UVB, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 15 cm
1 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DVS005b
4,3 85×
DEV1S Cyclops
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 75 %, obdélníkové, kovové, žlutá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UVA, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 14,5 cm
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DVS005a1
4,4 41×
Soundeus Soundglasses 5S
Sluneční brýle a sluchátka v jednom, se zabudovanými reproduktory v rámečku, duální integrovaný mikrofon s potlačením okolního hluku, technologie Audiorims, připojení pomocí Bluetooth 5.0, metalický zorník s filtrem UVA/UVB 400, odolnost s certifikací IPX5, unisex design, v balení náhradní čiré sklo, 3 různě velké nosníky, ochranné pouzdro
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: SNSf51
4,2 15×
DEV1S Wallhack Black
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 60 %, obdélníkové, kovové, čirá barva skel, černá barva obrouček, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění
1 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DVS006a
4,4 41×
SLEEP-1 červené brýle proti modrému světlu
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 99,9 %, jantarová barva skel, červená barva obrouček, UV ochrana UVC
399,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: UVTpob001
GUNNAR Pendleton Slate, jantarová skla - Brýle na počítač Varianty
4,7 37×
GUNNAR Pendleton Slate, jantarová skla
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, kovové, jantarová barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,6 cm
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3c9
GUNNAR Vertex Onyx, čirá skla natural - Brýle na počítač Varianty
4,7 45×
GUNNAR Vertex Onyx, čirá skla natural
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 35 %, obdélníkové, plastové, čirá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,6 cm
989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m4a2
4,8 27×
GUNNAR Maverick Gunmetal, světlá skla
Brýle na počítač pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP
1 129,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3b3
GUNNAR Berkeley Onyx, čirá skla - Brýle na počítač Varianty
4,6 28×
GUNNAR Berkeley Onyx, čirá skla
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 35 %, obdélníkové, plastové, čirá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 12,9 cm
1 279,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3c5
4,5 12×
GUNNAR Enigma Onyx, čirá skla
Brýle na počítač pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP
1 139,-
Skladem 1 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3b4
GUNNAR CRUZ Onyx, jantarová skla NATURAL - Brýle na počítač Varianty
4,8
GUNNAR CRUZ Onyx, jantarová skla NATURAL
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, plastové, jantarová barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 13 cm
869,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m5b1
4,4 34×
DEV1S Wallhack
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 75 %, obdélníkové, kovové, žlutá barva skel, zlatá barva obrouček, UV ochrana UVA, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 14 cm
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DVS005a2
GUNNAR Intercept Onyx, jantarová skla natural - Brýle na počítač Varianty
4,2 14×
GUNNAR Intercept Onyx, jantarová skla natural
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, plastové, jantarová barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,3 cm
Super cena
1 099,-
Skladem 3 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m4a5
GUNNAR Berkeley Onyx, jantarová skla - Brýle na počítač Varianty
4,6 28×
GUNNAR Berkeley Onyx, jantarová skla
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, plastové, jantarová barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 12,9 cm
1 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3c4
4,4 21×
GUNNAR Gaming Collection FPS designed by Razer, onyx/ amber
Brýle na počítač pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP
1 929,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3c
4,5 38×
GUNNAR Gaming Collection RPG designed by Razer, onyx/yellow
Brýle na počítač pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3a
4,5 53×
GUNNAR Office Collection Intercept Onyx, jantarová skla
Brýle na počítač pro práci s LCD monitorem, dioptrie 0,25, snižují únavu očí, zvyšují kontrast, ostrost, detaily, redukují odlesky, technologie skel i-AMP
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD611g
4,4 20×
DEV1S TITAN GAMER
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 75 %, obdélníkové, kovové, žlutá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UVA, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 14 cm
1 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DVS005a
GUNNAR Pendleton Moss, jantarová skla - Brýle na počítač Varianty
4,7 37×
GUNNAR Pendleton Moss, jantarová skla
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, kovové, jantarová barva skel, zelená barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,6 cm
1 769,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m3c8
4,4 16×
GUNNAR Razer Moba Onyx, jantarová skla natural
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, kovové, jantarová barva skel, černá a zelená barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 12,7 cm
969,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m4a3
5,0
GUNNAR RUSH Onyx, jantarová skla NATURAL
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 65 %, obdélníkové, plastové, jantarová barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 14,2 cm
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m5b4
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION CLEAR - Brýle na počítač Varianty
5,0
GUNNAR STARK INDUSTRIES EDITION CLEAR
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 35 %, pilotky, kovové, čirá barva skel, černá a stříbrná barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení pevné pouzdro, hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,1 cm
1 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610o16
GUNNAR Intercept Onyx, čirá skla natural - Brýle na počítač Varianty
4,2 14×
GUNNAR Intercept Onyx, čirá skla natural
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 35 %, obdélníkové, plastové, čirá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení hadřík na čištění a měkké pouzdro, šířka brýlí 13,3 cm
1 319,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m4a4
4,6
GUNNAR RUSH Onyx, čírá skla NATURAL
Brýle na počítač - unisex, na počítač, ochrana proti modrému světlu 35 %, obdélníkové, plastové, čirá barva skel, černá barva obrouček, UV ochrana UV400, v balení pevné pouzdro a hadřík na čištění, šířka brýlí 14,2 cm
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: JD610m5b3

Brýle

péče o zrakNejčastější oční vady a onemocnění Víte, že nějakým druhem oční vady trpí téměř každý druhý člověk? Pokud vás zajímá, jaké nejčastější oční vady se v naší populaci vyskytují a do jaké míry se dají léčit, neměl by vám uniknout náš článek zaměřený na vady zraku. Soustředíme se v něm na refrakční vady...
Kontaktní čočky usnadňují denně život milionům lidí po celém světě. Vynález samotný je hodný obdivu i po téměř 60 letech používání. Kontaktní čočky plně nahrazují dioptrické brýle a navíc je můžete použít tam, kde brýle musí zůstat na „lavičce“. Jak nejlépe jít na...

Brýle

V kategorii Brýle máme právě teď na Alza.cz celkem 1775 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné brýle Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší brýle Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší brýle Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v brýle recenze
P-DC1-WEB02
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací