Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 510 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Rychlé dárky do obálky Cyberpunk 2077

Charitativní projekty Česká asociace paraplegiků

0

CZEPA

Česká asociace paraplegiků - CZEPA, z.s. je nezisková organizace, která sdružuje vozíčkáře po poranění míchy z celé ČR. Vychází z přesvědčení, že člověk na vozíku může a má právo žít kvalitním a aktivním životem - v rodině, v zaměstnání, s volným časem vyplněným zájmy a koníčky, stejně jako všichni ostatní lidé bez handicapu. Asociace hájí zájmy vozíčkářů po poranění míchy, usilujeme o vytvoření podmínek pro jejich plnohodnotný život a pro integraci do většinové společnosti.

4 položky
CZEPA - stropní systém pro boj proti prosezeninám vozíčkářů
Charitativní projekt - Dekubity (prosezeniny a otevřené rány) vznikající při špatném sezení vozíčkářů na vozíku jsou závažným zdravotním problémem, který vyřadí vozíčkáře z aktivního života a na životě ho může i ohrozit. Transportní systém pomáhá zvedat a přesouvat handicapovaného z vozíku na lůžko nebo cvičební lehátko a je nutné k prevenci zdravotních komplikací ochrnutých dospělých i dětí. Projekt za 200 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00017
CZEPA - prevence úrazů páteře u mládeže
Charitativní projekt - Tým lektorů, z nichž někteří jsou sami po úrazu, jezdí do všech krajů České republiky a pořádá nejen pro žáky základních škol semináře, které jsou založené na autentických videích a živých debatách k tématu úrazů páteře a míchy. Cílem projektu je uspořádání deseti seminářů projektu BanalFatal!, kde se mládež dozvídá, jak se úrazům páteře vyhnout. Projekt za 60 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00018
CZEPA - bezbariérový charitativní obchod Hvězdný bazar
Charitativní projekt - Česká asociace paraplegiků otevírá novou pobočku charitativního obchodu - Hvězdný bazar, kde zaměstnává osoby s poraněním míchy. Cílem projektu je bezbariérová úprava prostor, které prozatím pohyb vozíčkářů neumožňují. Po úpravách vzniknou pracovní místa pro další vozíčkáře, špatně uplatnitelné na trhu práce. Projekt za 180 000 Kč.

100,- bez DPH 100,-
Detail
Charitativní poukaz
Objednací kód: NEZ00014
Česká asociace paraplegiků - Rozcestník pomoci pro ohrožené vozíčkáře
Charitativní projekt - osoby s poškozením míchy COVID-19 velmi ohrožuje. Problémy působí i výpadky asistence. Asociace zajišťuje různou pomoc (šije roušky, běží poradenství atd.) a propojuje s další pomocí či lékaři. Zřídí rozcestník pomoci na Vozejkov.cz, který využívá velká komunita vozíčkářů v ČR. Nejde o plánovaný výdaj, navíc přišla o příjmy z charitativního obchodu Hvězdný bazar, prosí proto o pomoc s částkou na úpravy webu. Projekt organizace Česká asociace paraplegiků za 10 000 Kč.

Splněno, děkujeme!
Objednací kód: NEZ00072

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi