Cenové bomby jsou tady! Vyber si z produktů za extrémně nízké ceny a přesvědč se sám!

AlzaPlus+ Asus Zenfone 9

Dámské chytré hodinky

Vyberte si značku/model hodinek

Dámské chytré hodinky v sobě kombinují elegantní vzhled s praktickými funkcemi. Kromě toho, že plní funkci módního doplňku, vám pomohou sledovat zdravotní funkce, sportovní výkony a usnadní každodenní život. Jak dámské chytré hodinky vybrat a co všechno umí?

Pokračovat

Dámské chytré hodinky jako moderní a praktický doplněk

Nejen dámské chytré hodinky se těší čím dál vyšší oblibě a spousta lidí si život bez nich už nedokáže představit. Už dávno neslouží pouze aktivním sportovcům – jejich funkce v kombinaci s elegantním vzhledem zpříjemňují každodenní život. Jaké výhody vám mohou nabídnout?

 • Kombinují praktické funkce s elegantním vzhledem.
 • Usnadňují sledování zdravotního stavu.
 • Velké množství sportovních funkcí.
 • Modely s NFC čipem umožňují snadné placení.
 • Na některých modelech lze přijímat telefonní hovory.

Budete dámské chytré hodinky nosit celý den, nebo jen na sport?

Pokud vybíráte dámské chytré hodinky, je nejprve třeba si ujasnit, zda hledáte model pro každodenní nošení, nebo je budete využívat pouze při sportu. Nicméně spousta pokročilých modelů sportovních hodinek vám díky svému vzhledu a funkcím poslouží jak na běžné nošení, tak i na sport.

chytré hodinky Samsung dámské
Sportovní hodinky

chytré hodinky dámské
Stylové hodinky

Sportovní chytré hodinky pro ženy mají spoustu funkcí

Chcete pomocí hodinek sledovat své tréninky, sportovní výkony a pokroky? Pak pro vás budou ideální dámské sportovní chytré hodinky. Ty většinou mají přednastavenou řadu aktivit, jako je běhání, cyklistika, posilování, jóga a mnoho dalších, které stačí jen aktivovat a hodinky budou sledovat váš výkon pomocí nejrůznějších funkcí.

 • Měření tepu a tepové zóny oceníte, pokud si během cvičení hlídáte tepovou frekvenci.
 • Výpočet spálených kalorií nabízí takřka všechny dámské sportovní hodinky.
 • Měření vzdálenosti, tempa a rychlosti se rovněž řadí mezi funkce, které najdete u všech sportovních hodinek. Některé modely nabízí i záznam trasy.
 • Krokoměr vás bude informovat o tom, kolik kroků jste za den nachodili. Krokoměr může doplňovat i funkce zobrazení počtu vystoupaných pater.
 • Virtuální trenér vám pomůže své tréninky provádět co možná nejefektivněji.
 • Úroveň regenerace těla vám napoví, jak na tom vaše tělo je, kdy je dobré trénovat a kdy je pro vás lepší si sport odpustit a raději odpočívat.
 • Dámské chytré hodinky s GPS nejvíce oceníte při venkovních sportovních aktivitách.

Některé sportovní chytré hodinky mají i speciální funkce pro jednotlivé aktivity, například golfové, lyžařské a další.

Stylové dámské chytré hodinky kombinují příjemné s užitečným

Pokud chcete hodinky využívat pro každodenní nošení, budou správnou volbou stylové dámské chytré hodinky. Ty se díky svému vzhledu snadno kombinují s oblečením a ostatními doplňky. Ať už preferujete jakýkoliv styl oblékání, v bohaté nabídce stylových chytrých hodinek si zaručeně vyberete.

chytré hodinky dámské sportovní funkce
Sportovní funkce chytrých hodinek

Jak vybrat dámské chytré hodinky

Aby vám dámské chytré hodinky dobře sloužily, kromě určení a vzhledu je při výběru třeba zvážit mnoho různých parametrů a předem si ujasnit, co od nich vlastně čekáte. Na co se zaměřit?

Dámské chytré hodinky by měly být kompatibilní s telefonem

Abyste si mohli funkce chytrých hodinek užívat naplno, určitě by měly být kompatibilní s mobilním telefonem. Jedině tak budete moci sledovat své aktivity v telefonu, přijímat notifikace, a pokud to vybraný model dovoluje, tak i prostřednictvím hodinek telefonovat.

Jaké operační systémy využívají dámské chytré hodinky?

Při výběru je kromě kompatibility s mobilním telefonem třeba zvážit i samotný operační systém hodinek. Dámské chytré hodinky různých značek využívají různé operační systémy.

 • Wear OS je operačním systémem hodinek Fossil, TicWatch, Withings a Suunto. Jde o řešení společnosti Google, takže potěší dostupnými Google službami.
 • Tizen OS využívají hodinky Samsung. Tento OS je velmi sofistikovaný a nabízí široké možnosti přizpůsobení.
 • watchOS je systém využívaný chytrými hodinkami Apple. Je kompatibilní pouze s iOS, takže nabízí dokonalé propojení s produkty Apple.
 • Amazfit OS najdete u hodinek značek Amazfit, Xiaomi a Huami. Protože jde o velmi využívaný systém, potěší vás snadným ovládáním, cenovou dostupností a slušnou optimalizací.
 • Fitbit OS se nachází v hodinkách stejnojmenné značky. Charakterizuje jej velké množství sportovních funkcí, snadné ovládání a bezproblémový chod.
 • Garmin OS je využíván hodinkami Garmin. Patří mezi nejpropracovanější systémy a s oblibou jej využívají jak amatérští, tak i vrcholoví sportovci.
 • Lite OS je srdcem hodinek Honor. Patří mezi levné systémy, potěší ale přehledností a výbornou optimalizací.

i

Chcete s hodinkami jednoduše platit? Pořiďte si model s NFC čipem a už s sebou nebudete muset nosit platební kartu.

Ověřte si, jaké jazyky dámské smart hodinky nabízí

Pokud nepatříte mezi vášnivé angličtinářky, je vhodné si ohlídat i jazyk, kterým hodinky komunikují. Většina modelů je sice dostupná v češtině, ale přesto doporučujeme si před nákupem tento parametr ohlídat. To samé platí pro aplikaci hodinek, kterou budete mít ve svém telefonu.

Podívejte se na všechny dámské chytré hodinky v češtině.

Jaký tvar ciferníku mohou mít chytré hodinky? Dámské bývají hranaté nebo kulaté

Tvar ciferníku je otázkou osobního vkusu, ciferníky se pak mohou mírně lišit i ovládáním pomocí tlačítek. Co se tyče jeho velikosti, spíše než velikost pouzdra zkoumejte úhlopříčku displeje. Ty nejmenší mají 0,8″, nevětší kolem 2″, přičemž platí, že menší úhlopříčku mají kulaté displeje.

Dotykové dámské chytré hodinky jsou nejčastější volbou

Ovládání je u chytrých hodinek nejčastěji řešeno kombinovanou formou, která je jednoznačně nejpraktičtější. To znamená, že dámské chytré hodinky mají dotykový displej, a zároveň na jejich pouzdře najdete i klasická ovládací tlačítka. Některé modely ale mohou být výhradně dotykové, nebo se naopak ovládat pouze pomocí tlačítek, jde ale o poměrně neobvyklé formy ovládání.

i

Vybíráte hodinky pro malou či větší slečnu? Podívejte se na dívčí chytré hodinky.

Jaké další chytré funkce mohou mít chytré hodinky? Dámské jich nabízí spoustu

Chytré funkce jsou vedle těch sportovních další nedílnou součástí chytrých hodinek. Stejně jako pánské chytré hodinky, dámské jsou jimi také vybaveny. Mezi nejčastější patří:

 • Hledání telefonu vám umožní pomocí hodinek najít svůj mobilní telefon.
 • Předpověď počasí a měření teploty vzduchu vás bude informovat o aktuálním počasí i výhledu na další dny.
 • Přehrávač hudby a její ovládání v hodinkách oceníte při sportu i ve volném čase.
 • Inteligentní buzení vám připomene večerku a ráno vás vzbudí po uplynutí nastavené doby spánku.
 • Navigaci a integrované mapy oceníte na cestách, výletech i procházkách.
 • Funkce solárního nabíjení umožňuje nabíjení hodinek při pobytu venku.
 • Dálkové ovládání fotoaparátu oceníte zejména při pořizování autoportrétů.

chytré hodinky dámské funkce
Chytré funkce hodinek

i

Součástí naprosté většiny chytrých hodinek jsou i klasické hodinkové funkce, jako stopky, chronograf, kompas, budík, kalendář, den v týdnu a další.

Jakou vodotěsnost by měly mít dámské chytré hodinky?

Některé dámské chytré hodinky nemohou s vodou přijít do styku vůbec a poznáte je podle označení Water Resistant. S jinými se naopak můžete potápět do 10 metrů i hlouběji. Nejlepší je zvolit hodinky s krytím stupně IP67 a vyšším, které si bez obav můžete vzít do sprchy i do bazénu.

i

Váháte, jaké jsou nejlepší dámské chytré hodinky? Recenze zákazníků vám napoví.

Výdrž baterie vám napoví, jak často budete dámské smart hodinky nabíjet

Dalším parametrem, který není radno podcenit, je výdrž baterie. Pokud chcete využívat monitoring spánku, dámské smart hodinky si určitě nebude chtít dávat každý večer na nabíječku. Rozmezí kapacity baterie je u chytrých hodinek velmi široké, a to od osmi až do několika tisíc hodin. Většina modelů ale vydrží při běžném užívání 2 až 14 dní.

Materiály, z nichž jsou chytré hodinky pro ženy vyrobeny, určují jejich odolnost

Při výběru je třeba zaměřit se i na materiály, ze kterých jsou chytré hodinky pro ženy vyrobeny. Uděláte si díky nim představu o jejich kvalitě, odolnosti i hmotnosti.

Kvalitní řemínek zaručuje pohodlné nošení chytrých hodinek pro ženy

Řemínek chytrých hodinek pro ženy by měl být maximálně komfortní. Už dávno přitom neplatí, že řemínky sportovních a chytrých hodinek jsou pouze plastové.

Mezi další využívané materiály patří plast, guma, nylon, textil a umělá kůže.

Dámské chytré hodinky by měly mít odolné pouzdro

Jelikož pouzdro chrání vnitřek hodinek, je důležité, aby bylo odolné. Dámské chytré hodinky jsou nejčastěji vybaveny pouzdrem z oceli, nerezové oceli či hliníku. Všechny tyto materiály nabízí výtečný poměr ceny a kvality. Plastová pouzdra jsou rovněž častou volbou, mohou být ale méně odolná.

Podívejte se na nejprodávanější dámské chytré hodinky.

I sklíčko je důležité. Jaké mohou mít dámské smart watch?

Sklíčko chrání ciferník a displej hodinek. Dámské smart watch mívají sklíčko odolné jak před poškozením, tak i před poškrábáním. Z jakých materiálů lze vybírat?

 • Gorilla Glass je nejpoužívanějším typem sklíčka. Je velmi odolné, opticky čiré a omezuje odlesky.
 • Safírové sklíčko vyniká vysokou odolností, patří však mezi nejdražší řešení.
 • Chemicky tvrzené sklíčko nabízí velmi dobrý poměr ceny a kvality.
 • Minerální sklíčko je rovněž velmi oblíbené a levné, nedosahuje však takové odolnosti.
 • Plastové sklíčko patří také mezi levnější řešení, nepotěší však nijak vysokou odolností.

i

Setkat se můžete i s méně používanými sklíčky, například křemičitým či velmi odolným sklíčkem Ion-X, které využívají Apple Watch.

Pořiďte si dámské chytré hodinky ve správné velikosti

Dámské chytré hodinky by vám rozhodně měly dobře sedět. Většina modelů je navržena tak, aby odpovídala velikosti běžného dámského zápěstí. Pokud o velikosti pochybujete, zaměřte se především na délku řemínku (změřte si obvod zápěstí a přidejte k němu 2 cm) a velikost pouzdra.

i

Kde sehnat nejlevněji chytré hodinky? Dámské levné hodinky najdete i u nás.

Zdravotní funkce jsou další praktickou funkcí, které dámské chytré hodinky nabízí

Nabídka chytrých funkcí je u mnoha modelů doplněna zdravotními funkcemi, jejichž vývoj jde stále dopředu. Dámské chytré hodinky vám tak pomohou bedlivě sledovat svůj zdravotní stav. Které funkce můžete využívat?

 • Měření tepu využijete při sportu i při zdravotních obtížích, velmi praktické je, pokud trpíte srdeční arytmií.
 • Měření saturace kyslíku v krvi ocení nejen sportovkyně, ale i například astmatičky.
 • Dámské chytré hodinky s měřením krevního tlaku vám pomohou mít přehled o hodnotách vašeho tlaku.
 • Měření EKG a funkce upozornění na srdeční problémy jsou praktickými funkcemi pro kardiaky.
 • Monitoring spánku vám napoví o kvalitě vašeho spánku a doporučí vám, jak zlepšit své spánkové návyky.
 • Měření úrovně stresu je funkce, která vám pomůže snížit stres a zlepšit tak svůj zdravotní i duševní stav.
 • Měření tělesné teploty oceníte zejména ve dnech, kdy stonáte.

Oblíbenou a hojně využívanou funkcí u dámských chytrých hodinek je i sledování menstruačního cyklu.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník
6 989,-

2.
Xiaomi Smart Band 7 Skladem > 5 ks a na 33 prodejnách
Fitness náramek s ovládáním v češtině, dotykový displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: silikon
1 290,-

3.
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník
10 990,-

Další nejprodávanější
821 položek
Lidovka
Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant White - Chytré hodinky
Varianty
Huawei Watch GT 3 42 mm Elegant White
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, materiál pouzdra: nerezová ocel

4 490,-
Můžete mít ihned na 8 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HUWGT32a
Zlatá střední cesta
Apple Watch Series 7 41mm Hvězdně bílý hliník s hvězdně bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

Zlevněno -2 %
10 090,- 10 290,-
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA070d41h2
Pro náročné
Garmin Fenix 6X Pro Sapphire Carbon Gray DLC/Black Band
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: ocel

Cenová bomba
15 990,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPfenix6p12
Apple Watch SE 40mm Zlatý hliník s hvězdně bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

6 989,-
Můžete mít ihned na 28 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA060c5b
Xiaomi Mi Watch Lite (Black) - Chytré hodinky
Varianty
Xiaomi Mi Watch Lite (Black)
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: plast

Zlevněno -31 %
899,- 1 299,-
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i20a
Apple Watch SE 44mm Vesmírně šedý hliník s temně inkoustovým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

Zlevněno -4 %
7 549,- 7 839,-
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA060c5f
Garmin Venu 2 Plus Cream Gold/White Band - Chytré hodinky
Varianty
Garmin Venu 2 Plus Cream Gold/White Band
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: plast

9 479,-
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPvenu2PL3
Garmin Vívoactive 4S RoseGold White - Chytré hodinky
Varianty
Garmin Vívoactive 4S RoseGold White
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: nerezová ocel

6 189,-
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPvact03
Xiaomi Smart Band 7
Fitness náramek s ovládáním v češtině, dotykový displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: silikon

1 290,-
Můžete mít ihned na 33 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI7000a
Apple Watch Series 7 45mm Temně inkoustový hliník s temně inkoustovým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

10 990,-
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA070d45h1
Garmin Vívoactive 4S Grey Black - Chytré hodinky Varianty
Garmin Vívoactive 4S Grey Black
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: plast

6 059,-
Můžete mít dnes do 17:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPvact02
Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band - Chytré hodinky
Varianty
Garmin Venu 2 Plus Slate/Black Band
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: plast

9 479,-
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPvenu2PL2
Apple Watch SE 44mm Stříbrný hliník s hlubokomořsky modrým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

Zlevněno -5 %
7 189,- 7 589,-
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA060c5d
Garmin Instinct 2 Solar Graphite
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast

9 559,-
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPinst2s9
Amazfit T-Rex 2 Ember Black - Chytré hodinky Varianty
Amazfit T-Rex 2 Ember Black
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), materiál pouzdra: plast

5 590,-
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i13a1
Apple Watch SE 40mm Vesmírně šedý hliník s temně inkoustovým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

7 489,-
Můžete mít ihned na 19 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA060c5c
Apple Watch Series 7 45mm Hvězdně bílý hliník s hvězdně bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

Zlevněno -9 %
10 690,- 11 790,-
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA070d45h2
Xiaomi Mi Band 5
Fitness náramek s ovládáním v češtině, dotykový displej, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: plast

559,-
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: XI2900f5j
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm černé - Chytré hodinky
Varianty
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm černé
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Google Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, tlakoměr, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu a SOS tlačítko, materiál pouzdra: nerezová ocel

7 490,-
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: SaGALW446b
Amazfit GTS 2 mini Midnight Black - Chytré hodinky
Varianty
Amazfit GTS 2 mini Midnight Black
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, dotykový displej, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: hliník

1 790,-
Můžete mít ihned na 9 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i21a
Xiaomi Mi Watch (Black) - Chytré hodinky
Varianty
Xiaomi Mi Watch (Black)
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), materiál pouzdra: plast

Zlevněno -2 %
2 429,- 2 489,-
Můžete mít ihned na 24 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: XI300i19a
Garmin Fenix 7X PRO Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: titan

22 290,-
Můžete mít dnes do 17:45
Skladem > 5 ks
Objednací kód: PPfenix7s14x
Apple Watch SE 44mm Zlatý hliník s hvězdně bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky - dámské s ovládáním v češtině, GPS, telefonování z hodinek přes spárovaný telefon (v dosahu Bluetooth), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, golf, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

8 289,-
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA060c5e
Apple Watch Series 7 41mm Cellular Hvězdně bílý hliník s hvězdně bílým sportovním řemínkem
Chytré hodinky s ovládáním v češtině, GPS, telefonování s eSIM kartou (číslo stejné s telefonem), NFC platby skrze Apple Pay, měření tepu, měření EKG, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, vhodné pro: běh, cyklistika, jóga, plavání, vodotěsnost 50 m (5 ATM), detekce pádu, materiál pouzdra: hliník

Zlevněno -4 %
13 190,- 13 790,-
Můžete mít ihned na prodejně Mladá Boleslav
Skladem > 5 ks
Objednací kód: JA070c41h2

Dámské chytré hodinky

Rungo.czRaději než nový telefon. Chytré hodinky vám změní život. Jak ho změnily mně? Chytré hodinky vám pomohou k pohybu, i když se vám zrovna moc nechce. Také vám ale zpříjemní i nesportovní...
Nová generace chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 5 láká prémiovými materiály, mimořádnou odolností...
Kompletně pozměněná konstrukce a bezpočet nových funkcí. Amazfit Band 7 se nese ve znamení důležitých změn...
Honor Watch GS 3 (PREVIEW) – elegantní hodinky s moderní výbavou Elegantní vizáž, mnohostranná výbava i pět družicových systémů. Honor Watch GS 3 něco mají snad pro každou...
Připravili jsme pro vás přehled nejlepších chytrých hodinek, které lze v současné době najít na trhu...
Stal se z vašeho dítěte v posledních měsících lenoch a jen složitě ho přemlouváte k fyzickým aktivitám?...
Více článků Všechny články

Horké novinky týdne

Dámské chytré hodinky

V kategorii Dámské chytré hodinky máme právě teď na Alza.cz celkem 822 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné dámské chytré hodinky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší dámské chytré hodinky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší dámské chytré hodinky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v dámské chytré hodinky recenze

P-DC1-WEB08
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací