AlzaBoxy Q1 Dvouletá záruka pro firmy

Výukové programy

Zobrazit katalog
Cena
-
Hodnocení od zákazníků
Určení
Pro domácnosti
(12)
Pro firmy
(6)
Pro školy
(14)
Pro státní správu
(6)
Produkt
Corinth
(6)
GOPAS Microsoft Office Specialist
(6)
Nejnovější objednávky
Filtrovat

E-learning je moderní forma učení s pomocí počítačů a chytrých zařízení. Využijte výukové programy online nebo speciální e-learning kurzy a získávejte nové znalosti při obědové pauze, v MHD či kdekoliv jinde. Jaké máte při výběru možnosti? Čtěte dále a poznejte možnosti, které e-learning přináší.

Pokračovat

E-learning aneb čeština, matematika, ale i MS Office

E-learning můžete využít pro řadu odvětví. Pokud jde o klasické školní předměty, samozřejmostí je pro výukové programy matematika nebo čeština, nechybí však ani geologie, chemie nebo biologie. Výuka či kurz také může mířit na konkrétní počítačový program nebo sadu programů. K dispozici je i výukový software pro děti.

i

E-learning – nejdůležitější výhody

E-learning je moderní výuka s řadou výhod. Jaké patří mezi ty nejdůležitější?

  • Výukové programy vás nenutí dodržovat rozvrh. Studujete vlastním tempem.
  • E-learning nabízí rozmanité způsoby výuky se zapojením multimédií nebo výukových her.
  • Žádné knihy, aktovky či diáře – e-learning vyžaduje pouze počítač, notebook či chytré zařízení.

Výukové programy pro specifický software

Výukové programy mohou být kromě odvětví jako je čeština nebo matematika určené i pro konkrétní software. Tyto kurzy jsou často k dostání s odlišnou náročností či úrovní, a hodí se tak pro začátečníky i pokročilé uživatele.

  • Komplexní balíčky výukových kurzů pro základní programy Microsoft Office.
  • Kurzy pouze pro konkrétní produkt MS Office, například MS Word nebo Excel.
  • Programy a kurzy pro odborný software jako je Adobe Photoshop nebo Lightroom.

Výukové programy – licence

Výukové programy jsou k dostání s trvalou licencí nebo předplatným. Trvalá licence označuje jednorázovou investici, zatímco předplatné opakující se platby. Nejčastěji na měsíční či roční bázi.

Jak na e-learning zdarma?

Chcete si vyzkoušet e-learning zdarma? Ideálním způsobem jsou demo či trial verze placených programů. Pokud vám ukázka bude vyhovovat, můžete si software po skončení zkušební doby zakoupit.

K dispozici jsou i klasické výukové programy online zdarma. Může se jednat o zábavné vědomostní a jiné hry, což ocení především děti.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint a Outlook, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
2 583,-

14 položek
GOPAS Microsoft Office 2021 - Knihovna 13 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint a Outlook, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
2 583,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990M6CZ
1,0
GOPAS Microsoft 365, Teams - Sada 5 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, Excel, PowerPoint, Outlook, OneNote, OneDrive, SharePoint Workspace a Teams, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
599,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990L2CZ
GOPAS Microsoft 365/2021 Excel - Sada 4 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Excel, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
1 099,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990M3CZ
GOPAS Microsoft 365/2021 Word - Sada 3 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Word, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
849,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990M2CZ
GOPAS Microsoft 365/2021 Outlook - Sada 3 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: Outlook, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
849,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990M5CZ
GOPAS Microsoft 365/2021 PowerPoint - Sada 3 výukových kurzů, CZ (elektronická licence)
Výukový program GOPAS Microsoft Office Specialist určený pro 1 zařízení, obsahuje aplikace: PowerPoint, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti, pro firmy, pro školy a pro státní správu, určeno pro PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"
849,-
Ihned ke stažení
Objednací kód: WZ990M4CZ
Corinth - webová aplikace, 2 roky (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
48 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002c
Corinth - desktop aplikace, trvalá licence (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, délka předplatného: bez omezení, trvalá licence, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
121 900,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002a
Corinth - webová aplikace, 5 let (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 60 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
120 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002f
Corinth - webová aplikace, 4 roky (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, předplatné, vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
96 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002e
Corinth - webová aplikace, 3 roky (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 36 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
72 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002d
Corinth - webová aplikace, 1 rok (elektronická licence)
Výukový program Corinth určený pro 400 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: pouze v EU
24 000,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: COR002b
Mozaik Teacher (elektronická licence)
Výukový program určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC
2 299,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWmoz3
Mozaik Student (elektronická licence)
Výukový program určený pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro školy, určeno pro mobilní zařízení a PC
809,-
Na objednávku – termín upřesníme
Objednací kód: SWmoz2

Výukové programy

recyklaceKontejner na baterie aneb jak na třídění elektroodpadu Kam vhodit papír, sklo či plast, je jasné. Pokud ale máme po ruce něco většího jako televizor, nebo třeba baterie, může už být složitější zbavit se jich. Přitom se ale stačí jen rozhlédnout kolem sebe. Vhodné místo možná není vůbec daleko.
Každý počítač ke svému provozu potřebuje programy. Ty se dělí na záváděcí program, který stroj oživí, pak operační systém, který dovolí jeho chod – a pak na uživatelské programy, které mu dávají praktický smysl. Programování je komplikované – a cesta k rozumnému...
Jestliže operační systém Windows přestává pracovat tak, jak má, právě nastal správný okamžik pro jeho oživení. Například pomocí bitové kopie nebo vrácení do výchozího nastavení. Jak se na tuto situaci připravit a jak správně systém obnovit?
cloudové službyMicrosoft Account – jediný účet pro Windows, Xbox nebo Skype Od přístupu k oblíbeným produktům a aplikacím Microsoft až po možnost mít obsah po ruce i na cestách – to vše získáte pomocí jednoho účtu Microsoft. Ukážeme vám, jak si ho založit a používat v každodenní praxi.
Doba, kdy si mohli dovolit operační systém instalovat jen počítačoví mágové, je dávno pryč. Pokud si v této disciplíně příliš nevěříte, náš článek vám pomůže nainstalovat Windows 10 tak, abyste nezaváhali ani v jediném kroku a úspěšně se dopracovali k funkčnímu...
Microsoft oznámil příchod nové aplikace Microsoft Family Safety, která nabízí například sledování aktivit, omezení spuštění aplikací i her, kontrolu obsahu nebo informace o poloze členů rodiny. Jak to funguje v praxi?
Více článků Všechny články

Výukové programy

V kategorii Výukové programy máme právě teď na Alza.cz celkem 14 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné výukové programy Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší výukové programy Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší výukové programy Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v výukové programy recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací