Během svátku 28. 9. mají všechny pobočky otevřeno, kromě prodejen Brno-Bystrc, Děčín, Frýdek-Místek, Příbram a Kladno.

Reklamace či vrácení? Reklamace či vrácení?

Ebook čtečky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Značka/model
Úhlopříčka displeje
5,98 "
13,3 "
- 15,2 cm 33,78 cm
Rozlišení v pixelech
QHD 2200 × 1650
(1)
QHD 1872 × 1404
(14)
Full HD 1680 × 1264
(9)
Full HD 1440 × 1080
(2)
Full HD 1448 × 1072
(18)
Vnitřní paměť
0,06 GB
128 GB
-
Barva
Azurová
(1)
Bílá
(1)
Černá
(45)
Červená
(2)
Hnědá
(1)
Měděná
(1)
Modrá
(4)
Stříbrná
(7)
Šedá
(10)
Tmavě šedá
(1)
Zelená
(1)
Zlatá
(2)
Nejnovější objednávky

Ebook čtečky jsou určeny k pohodlnému čtení elektronických knih. Vděčí za to displeji s elektronickým inkoustem, který dosahuje podobných parametrů jako tištěný text, díky čemuž neunavuje oči. Nejste si jisti, jak se vybírá ebook čtečka? Čtěte dále, poradíme vám.

Pokračovat

Elektronická čtečka knih a její výhody

V drtivé většině případů disponuje elektronická čtečka knih pokročilým displejem, který vůbec neunavuje oči, obrazem velmi připomíná text na běžném papíře a má minimální spotřebu elektrické energie. Všechno to je způsobeno použitím speciální technologie elektronického inkoustu (tzv. E-Ink), díky níž displej ebook čtečky odebírá energii jen ve chvíli, kdy překresluje jednu stránku knížky na druhou.

 • Nízká váha.
 • Velká paměť.
 • Velice kompaktní.
 • Dlouhá výdrž baterie.
 • Text vypadá jako z knihy.
 • Možnost přizpůsobení textu.
 • Vyšší cena.
 • Pouze jedno využití.
 • Nepořádek ve formátech.
Cestovní ebook čtečka

Elektronická čtečka knih je tu pro každého, kdo rád čte a nechce s sebou tahat těžkou, několika set stránkovou bichli. Obzvláště ji ocení ti, kteří často cestují a chtějí mít po ruce hned několik svých oblíbených titulů.

Na co se zaměřit při výběru ebook čtečky?

Během výběru ebook čtečky je důležitých hned několik parametrů a vlastností. Pojďme se na ně podívat společně.

Základem každé ebook čtečky je displej, jeho velikost a rozlišení

Při výběru elektronické čtečky knih nesmíme zapomenout na rozlišení displeje. Obecně platí, že vyšší rozlišení nabídne ostřejší a méně rozmazaný obraz, ale zvyšuje obvykle rozměry displeje a celkové rozměry i hmotnost čtečky. Záleží tedy zcela na vás, co upřednostníte.

 • HD ebook čtečky (1024 × 758 px) se vyznačují vysokým rozlišením obrazovky a poskytují dostačující ostrý a čitelný text pro pohodlné čtení. Úhlopříčka displeje obvykle nepřesahuje 6″, takže bývají snadno přenosné. Jsou proto vhodné pro cestující čtenáře, kteří preferují menší rozměry.
 • FullHD ebook čtečky (1448 × 1072 px nebo 1440 × 1080 px) přinášejí vynikající obrazovou kvalitu a oslní ostřejším textem. Úhlopříčkou dosahují až 8″ a řadí se mezi středně velké modely. FullHD ebook čtečky se budou hodit těm, kteří hledají kompromis mezi rozměry a kvalitou displeje.
 • QHD ebook čtečky (1872 × 1404 px nebo 2200 × 1650 px) nabízí nejvyšší kvalitu obrazu a zajistí jemný a ostrý obraz. Zároveň jsou mnohem větší a úhlopříčky dosahují až 13″. Nejvíce je ocení čtenáři, kteří rádi čtou komiksy nebo chtějí maximální detail i kvalitu bez ohledu na rozměry.

i

Tablet vs. čtečka? Obě zařízení mají své vlastní výhody a nevýhody. Pro čtení knih je lepší výběr elektronické čtečky. Díky speciálnímu E-ink displeji méně unavujete oči, navíc zaručuje oproti tabletu mnohem delší výdrž baterie. Většina funkcí, které nabízí tablet (fotoaparát, prohlížeč, atd.), však čtečka nemá, a proto jste omezeni pouze na čtení.

Elektronická čtečka knih a jazyková podpora

Ne všechny ebook čtečky mají v nabídce ovládání v několika různých jazycích. Některé nabízí pouze základní menu a ovládání samotného zařízení v anglickém jazyce. Pokud tedy příliš angličtinu neovládáte, mohlo by být těžké pochopit, jak funguje čtečka knih. Platí tedy, že elektronická čtečka knih s českým menu je obvykle nejlepší volbou. Kromě češtiny a angličtiny ale často také najdete slovenštinu, ruštinu, němčinu i jiné světové jazyky.

Funkce ebook čtečky

Ebook čtečky mohou obsahovat mnoho zajímavých a užitečných funkcí. Mezi ty nejčastější patří:

 • Slovník slouží k vyhledání neznámého slovíčka, například při čtení v cizím jazyce.
 • Funkce poznámek je určena k zapisování připomínek k různým pasážím textu během čtení.
 • Vestavěné hry mohou být zábavným způsobem, jak si zkrátit čas, když zrovna nečtete.
 • Organizační funkce umožňují tvorbu seznamů pro oblíbené knihy i záložek pro uložení pozice ve čtení.
 • Předčítání mívají čtečky s reproduktorem. Pro úspěšné přehrání však soubory knih musí být ve formátu TTS (Text-To-Speech).
 • Přehrávání hudby umožňuje poslouchat audioknihy nebo hudbu během čtení. To je skvělé pro čtenáře, kteří si rádi dopřávají multimediální zážitek.
 • Podpora obrázků je užitečná pro knihy s ilustracemi, komiksy nebo grafické romány, takže se do příběhu můžete ponořit ještě lépe než předtím.
 • Wi-Fi připojení usnadňuje stahování knih, synchronizuje pozice ve čtení mezi zařízeními, umožňuje přístup k internetu a stahování novinek či článků.
Ebook čtečka s podsvíceným displejem

Ebook čtečky s podsvíceným displejem zaručí perfektní čtecí podmínky i v nízkém osvětlení. Díky integrovanému osvětlení můžete pohodlně číst knihy večer nebo v tmavých prostorech bez potřeby externího světla.

Výbava ebook čtečky

Dodatečná výbava může k ebook čtečce přidat další funkce, možnosti a zvyšovat její flexibilitu pro různé čtecí potřeby. Při výběru čtečky je důležité zvážit, které z těchto funkcí a výbavy jsou pro vás nejdůležitější, aby se vaše čtení stalo co nejvíce přizpůsobitelným a pohodlným.

 • Klávesnice je perfektním nástrojem pro rychlé zapisování poznámek nebo hledání konkrétní pasáže.
 • Dotykový displej je součástí většiny ebook čteček a umožňuje snadnou navigaci v knize, vyhledávání slov i rychlý přístup k různým funkcím.
 • Senzor pohybu může být využit pro automatické přepínání mezi režimy čtení v horizontálním a vertikálním směru podle toho, jak čtečku držíte.
 • Stylus (dotykové pero) může být přítomen na čtečkách s dotykovým displejem. Vyznačuje se přesnější prací s obrazovkou a je užitečný pro psaní nebo kreslení poznámek přímo na displeji.

i

V sekci příslušenství naleznete vše, co potřebujete pro ochranu i nabíjení své ebook čtečky. Vyberte si z širokého výběru pouzder, ochranných fólií i nabíječek, a zajistěte tak svému zařízení dlouhou životnost i spolehlivé nabíjení.

Co vše ovlivňuje výdrž elektronické čtečky?

Elektronické čtečky knih jsou energeticky velice nenáročná zařízení a na jedno nabití dokáží mnohdy vydržet i několik dní. Kapacita baterie se udává v mAh a samozřejmě platí, že čím vyšší kapacita, tím delší výdrž. Záleží ale také na extra funkcích i velikosti displeje, které mohou výdrž baterie snižovat.

Jaké formáty podporují ebook čtečky?

Ebook čtečky na trhu existují již několik let a za tuto dobu vznikla i spousta různých podporovaných formátů. Nejčastěji používané jsou MOBI, PDF a EPUB.

 • MOBI formát využívá především Amazon. Ostatní čtečky tento formát sice dokáží zobrazit, ale pouze s textem a bez obrázků v knihách.
 • PDF je univerzální formát, který podporuje většina výrobců. Na druhou stranu je však pro čtečky nejméně vhodný, a to kvůli malé velikosti displeje.
 • EPUB je velice rozšířeným formátem, který využívají zejména ebook čtečky PocketBook a používá jej většina českých knih.
 • DOC/DOCX, známý wordovský formát, čtečky zvládnou, avšak zobrazí jej v mnohem horší podobě, než jak se zobrazuje na počítači. To stejné se týká také obrázků s koncovkou .jpg, či .png.
 • TXT je velmi jednoduchý formát, který obsahuje pouze text bez formátování, a je proto vhodný pro nenáročné textové dokumenty a e-knihy.
 • TTS nebo-li Text-To-Speech formát zajišťuje, že můžete knihu poslouchat i jako mluvené slovo.

Nejste si jisti, kde do ebook čtečky sehnat nové knihy? Určitě neváhejte navštívit naši rozsáhlou sekci E-knihy, kde naleznete široký výběr titulů, které můžete získat pro svou čtečku a začít číst okamžitě. Užijte si své oblíbené knihy nebo objevte úplně nové, ať už jste kdekoliv. V článku Jak nakupovat e-knihy na Alza.cz vám dále poradíme, jak zakoupené elektronické knihy můžete stáhnout to své čtečky.

Kolik knih pojme ebook čtečka?

Kapacita vnitřní paměti má vliv na maximální počet knih, které si můžete do ebook čtečky uložit. Dnes již veškerá zařízení mají limitovaná vnitřní úložiště, ale některá nabízejí také možnost jeho rozšíření pomocí externí paměťové karty. Ebook čtečka s úložištěm o kapacitě 8 GB pojme přibližně 2 000 čistě textových knih. Pokud čtete komiksy nebo posloucháte audioknihy, tak určitě doporučujeme zvolit zařízení s vyšší kapacitou anebo podporou SD karet.

Nejoblíbenější čtečky knih

Elektronická čtečka knih se značnou částí dostala do povědomí lidí v posledních letech. Mezi nejprodávanější patří čtečky Amazon Kindle a PocketBook.

i

Stále si nevíte rady s výběrem ebook čtečky? Recenze zákazníků nebo náš článek o výběru vám zajisté poradí.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, vnitřní paměť 16 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem, stupeň krytí IPX7
3 689,-

2.
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení HD 1024 × 758, vnitřní paměť 8 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s webovým prohlížečem
2 829,-

3.
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení HD 1024 × 758, vnitřní paměť 8 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s webovým prohlížečem
2 829,-

Další nejprodávanější
74 položek
Lidovka
4,9
Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 32GB Signature Edition (bez reklamy)
Elektronická čtečka knih - 6,8" podsvícený dotykový displej, vnitřní paměť 32 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, stupeň krytí IPX8
4 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c170v
Zlatá střední cesta
5,0
ONYX BOOX NOVA AIR 2, 7,8", 32GB
Elektronická čtečka knih - 7,8" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 1872 × 1404, vnitřní paměť 32 GB, WiFi a Bluetooth, konektor USB-C, 2000mAh baterie, reproduktor, mikrofon součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem
Cenová bomba
9 039,- Ušetříte 950,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EConyx03
Zlatá střední cesta
5,0
PocketBook 743C InkPad Color 2 Moon Silver, stříbrný
Elektronická čtečka knih - 7,80" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 1872 × 1404, vnitřní paměť 31,25 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 2900mAh baterie, reproduktor součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem, stupeň krytí IPX8
7 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050j1
Pro náročné
5,0
Amazon Kindle Scribe 2022 64GB šedý s premiovým perem
Elektronická čtečka knih - 10,2" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 2480 × 1860, vnitřní paměť 64 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 3000mAh baterie, reproduktor, mikrofon a stylus součástí, s možností přehrávání hudby
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c173a4
PocketBook 632 Touch HD 3 Metallic Grey - Elektronická čtečka knih Varianty
4,7 213×
PocketBook 632 Touch HD 3 Metallic Grey
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, vnitřní paměť 16 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem, stupeň krytí IPX7
3 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050i17v
PocketBook 628 Touch Lux 5 Ink Black - Elektronická čtečka knih Varianty
4,5 82×
PocketBook 628 Touch Lux 5 Ink Black
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení HD 1024 × 758, vnitřní paměť 8 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s webovým prohlížečem
2 829,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050i17p9
PocketBook 628 Touch Lux 5 Ruby Red - Elektronická čtečka knih Varianty
4,5 82×
PocketBook 628 Touch Lux 5 Ruby Red
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení HD 1024 × 758, vnitřní paměť 8 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor micro USB, 1500mAh baterie, s webovým prohlížečem
2 829,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050i17p90
4,7
ONYX BOOX TAB ULTRA C, 10,3" Kaleido, 128GB
Elektronická čtečka knih - 10,3" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 2480 × 1860, vnitřní paměť 128 GB, WiFi a Bluetooth, micro SD a micro SDHC paměťová karta, konektor USB-C, 6300mAh baterie, reproduktor, mikrofon a stylus součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem
16 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON003n
4,3 30×
Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 16GB (bez reklamy)
Elektronická čtečka knih - 6,8" podsvícený dotykový displej, vnitřní paměť 15,625 GB, WiFi a Bluetooth, konektor USB-C, stupeň krytí IPX8
Zlevněno
4 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c170X
PocketBook 700 Era Stardust Silver - Elektronická čtečka knih Varianty
4,8 34×
PocketBook 700 Era Stardust Silver
Elektronická čtečka knih - 7" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1680 × 1264, vnitřní paměť 16 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 1700mAh baterie, reproduktor součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem, stupeň krytí IPX8
4 989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050l102
4,6 20×
Amazon Kindle 2022, 16GB, černý, bez reklam
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, vnitřní paměť 15,625 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 1040mAh baterie
3 490,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c172a3
Amazon Kindle 2022, 16GB, černý - Elektronická čtečka knih Varianty
4,5 20×
Amazon Kindle 2022, 16GB, černý
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, vnitřní paměť 15,625 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 1040mAh baterie
3 090,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c172a1
4,7 18×
Amazon Kindle Paperwhite 4 2018 (32GB) - BEZ REKLAMY
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor micro USB, s možností přehrávání hudby
2 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c162d53
4,7 35×
PocketBook 740 InkPad 3 Pro
Elektronická čtečka knih ebook reader, 7.8" podsvícený dotykový E Ink Carta displej, SMARTlight, 300dpi, 1404x1872, WiFi, Bluetooth, Li-Pol baterie 1900mAh, micro USB, 16GB, voděodolná IPX8, včetně pouzdra
5 859,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050i502
4,7 11×
ONYX BOOX NOTE AIR 2 PLUS
Elektronická čtečka knih 10,3", 64GB, Bluetooth, Android 11.0, E-ink displej, WIFi
12 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON003e2
4,8 43×
Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 8GB (s reklamou)
Elektronická čtečka knih - 6,8" podsvícený dotykový displej, vnitřní paměť 8 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, stupeň krytí IPX8
3 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c170w
PocketBook 700 Era Sunset Copper - Elektronická čtečka knih Varianty
4,8 34×
PocketBook 700 Era Sunset Copper
Elektronická čtečka knih - 7" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1680 × 1264, vnitřní paměť 64 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 1700mAh baterie, reproduktor součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem, stupeň krytí IPX8
5 890,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050l103
4,8 43×
Amazon Kindle Paperwhite 5 2021 16GB (s reklamou)
Elektronická čtečka knih - 6,8" podsvícený dotykový displej, vnitřní paměť 16 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, stupeň krytí IPX8
3 890,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c170y
4,7
ONYX BOOX PAGE, černá, 7", 32GB
Elektronická čtečka knih - 7" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1680 × 1264, vnitřní paměť 32 GB, WiFi a Bluetooth, micro SD a micro SDHC paměťová karta, konektor USB-C, 2300mAh baterie, reproduktor, mikrofon součástí, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem
Super cena
6 699,- Ušetříte 291,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON003p
4,3
ONYX BOOX NOVA AIR C
Elektronická čtečka knih - 7,8" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 1872 × 1404, vnitřní paměť 32 GB, WiFi a Bluetooth, konektor jack (sluchátka) a USB-C, 2000mAh baterie, reproduktor, mikrofon a stylus součástí, s webovým prohlížečem
Super cena
10 190,- Ušetříte 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON003l
4,3 19×
PocketBook 970 InkPad Lite, Dark Gray, šedý
Elektronická čtečka knih - 9,7" podsvícený dotykový E Ink displej, vnitřní paměť 7,81 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor USB-C, 2200mAh baterie, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem
5 489,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050l99
4,6 83×
PocketBook 740 InkPad 3 tmavě hnědý
Elektronická čtečka knih - 7,8" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 1872 × 1404, vnitřní paměť 8 GB, WiFi, micro SD paměťová karta, konektor micro USB, s možností přehrávání hudby, s webovým prohlížečem
5 444,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: MD050i50
4,5
ONYX BOOX NOTE AIR 2 10.3"
Elektronická čtečka knih - 10,3" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení QHD 1872 × 1404, vnitřní paměť 64 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 3000mAh baterie, reproduktor a stylus součástí
11 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ON003i
Amazon Kindle 2022, 16GB, modrý (Denim) - Elektronická čtečka knih Varianty
4,5 20×
Amazon Kindle 2022, 16GB, modrý (Denim)
Elektronická čtečka knih - 6" podsvícený dotykový E Ink displej, rozlišení Full HD 1448 × 1072, vnitřní paměť 16 GB, WiFi a Bluetooth, bez paměťové karty, konektor USB-C, 1040mAh baterie
3 090,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MD050c172a2

Ebook čtečky

XiaomiXiaomi Redmi Note 13 (PREVIEW): trojice modelů chce zabodovat fotoaparáty i další výbavou Populární řada Xiaomi Redmi Note má pro letošek představenu novou generaci – Redmi Note 13. Sice se prozatím dočkají v Číně, snad brzy už ale trojice modelů dorazí i k nám. Výbava i vzhled novinek jsou totiž skutečně lákavé.
Blackview není pouze o odolných telefonech, které toho vydrží opravdu hodně. Ve svém repertoáru má i stylový smartphone A200 Pro s nevídanými funkcemi a luxusním zevnějškem.
Čínské Xiaomi se ke konci roku 2023 opět vrací na scénu, již tradičně s modely s přídomkem T. Nejnovější Xiaomi 13T a Xiaomi 13T Pro zaujmou ve vyšší střední a vlajkové kategorii především vyladěným fotoaparátem, nezklamou ale ani po stránce displeje či výkonu. Jaké...
motorolaMotorola Edge 40 Neo: chytlavé barevné provedení a pokročilé funkce Na trh přichází stylová Motorola Edge 40 Neo. Zaujme zahnutým displejem a také povedenými barevnými odstíny z oficiální barevné palety Pantone. Co dalšího si pro zájemce o kvalitní střední třídu přichystala?
Každý nový Apple iPhone v posledních letech obsahuje čip vlastní výroby Bionic. Tato drobná součástka je však klíčem k úspěchu. Do poslední generace iPhone 15 Pro se dostala nová generace procesoru, kterou Apple přejmenoval na A17 Pro.
Nová generace nejvybavenějších iPhonů si připravila podstatná vylepšení. Modely iPhone 15 Pro a 15 Pro Max se poprvé oblékají do titanové konstrukce, která je lehčí, odolnější a pevnější než ocel. K tomu opět navyšují výkon, schopnosti fotoaparátu a nově se nabíjí přes...
Více článků Všechny články

Ebook čtečky

Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné ebook čtečky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší ebook čtečky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší ebook čtečky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v ebook čtečky recenze
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací