AlzaBoxy CZ, SK,HU Oclean

Elektrické zubní kartáčky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ
Rotační
(5)
Sonický
(242)
Oscilační
(10)
Mezizubní
(1)
Ústní sprcha
(2)
Určení
Pro dospělé
(222)
Pro děti
(74)
Funkce
Počet hlavic v balení
1 ks
12 ks
-
Nejnovější objednávky

Elektrický kartáček je vhodný prakticky pro každého, kdo touží poznat pocit hladkých a opravu perfektně vyčištěných zubů. K výraznému zlepšení zdraví zubů a dásní přispívá především u lidí, kteří si neosvojili techniku správného čištění manuálním kartáčkem. Jak vybrat správný elektrický zubní kartáček?

Pokračovat

Elektrický zubní kartáček – ano, či ne?

Elektrický zubní kartáček je vhodný pro všechny, kterým chybí zručnost při čištění manuálním kartáčkem – zuby totiž čistí prakticky sám pouhým přiložením. Bez obav také můžete použít elektrický kartáček na rovnátka, jen je nutné častěji měnit hlavici. Jaké jsou jeho výhody a nevýhody?

 • Odstraňuje plak několikanásobně efektivněji.
 • Předchází nežádoucímu zbarvení zubů.
 • Je zcela bezpečný a zlepšuje zdraví dásní.
 • Spotřebujete díky němu menší množství zubní pasty.
 • Má vyšší pořizovací náklady.
 • Kartáčky s vysokou intenzitou čištění nejsou vhodné pro osoby trpícími obnaženými krčky, citlivými zuby a dásněmi, viklavostí či paradontózou.

i

Elektrický kartáček na zuby můžete dobíjet buďto prostřednictvím výměnných baterií, nebo standardním dobíjením skrze elektrickou zásuvku, kde odpadá nutnost výměny baterie.

Máme elektrické kartáčky pro děti i pro dospělé

V nabídce najdete elektrické kartáčky na zuby pro děti i pro dospělé. Přečtěte si, v čem se od sebe liší.

Elektrický kartáček pro dospělé

Elektrické kartáčky na zuby pro dospělé jsou přizpůsobené pro dospělý chrup. Potěší vás množstvím režimů a funkcí, které čištění zubů usnadní. Zpravidla mívají oproti dětským kartáčkům odlišný design, jsou více elegantní.

Dětský elektrický kartáček

Dětské elektrické kartáčky přináší dětem od 3 let nejen zábavnější zubní hygienu, ale především preciznost při čištění. Kromě toho jsou uzpůsobeny malému dětskému chrupu tak, aby byly zuby dokonale čisté a hladké. Elektrický kartáček pro děti je k dostání v poutavých barvách a různých motivech, aby ratolesti zaujaly.

Elektrické kartáčky na zuby se rozdělují na dva základní typy

Elektrické kartáčky na zuby jsou k dostání ve dvou základních provedeních, a to v oscilačně-rotačním a sonickém.

 1. Oscilačně-rotační elektrické kartáčky dokážou spolehlivě vyčistit zuby a odstranit zubní plak. Vysoká intenzita kartáčku však lehce naruší dásně, a proto nejsou vhodné pro lidi s citlivými dásněmi a zuby.
 2. Sonické elektrické kartáčky fungují na principu vibrací a dynamického proudění tekutiny mezi zuby, liniemi dásní a mezizubními prostory. Lehké vibrace jsou vhodné i pro osoby trpícími citlivými zuby.

Chytré elektrické zubní kartáčky dohlíží na správné čištění zubů

Chytré elektrické zubní kartáčky jsou vhodné pro každého, kdo chce maximálně pečovat o zdraví svých zubů. Prostřednictvím aplikace ve vašem chytrém telefonu totiž aktivně dohlížejí na celý průběh čištění zubů. V případě zjištění nedostatku vás na něj ihned upozorní. K dostání je chytrý elektrický kartáček sonický i rotační.

Rotační el kartáček Oral B
Rotační elektrický kartáček

Sonický el kartáček Sencor
Sonický elektrický kartáček

Jak vypadají hlavice pro elektrický kartáček na zuby?

Elektrický kartáček na zuby může mít buďto klasickou oválnou hlavici, nebo kulatou – záleží na konkrétním typu.

 • Hlavice oscilačně-rotačních kartáčků je kulatá a její štětiny obklopí každý zub jednotlivě. Vybírat můžete mezi těmi, které se dostanou i do mezizubních prostor, nebo těmi s větší schopností bělit zuby.
 • Hlavice sonických kartáčků svým vzhledem připomíná klasický manuální zubní kartáček. Při čištění se rychle, ale zároveň mírně kýve do stran a nahoru a dolů, čímž simuluje pohyb manuálního kartáčku.

Jakým způsobem fungují elektrické zubní kartáčky?

Oscilačně-rotační a sonické elektrické zubní kartáčky fungují na jiném principu – každý z nich využívá jiný pohyb.

 • Oscilačně-rotační elektrický kartáček vykonává jak 360° pohyb, tak půlkruhový, kdy hlavice rotuje v rychlosti až 10 000 pohybů za minutu. Některé typy vykonávají i pulsační pohyb.
 • Sonický elektrický kartáček funguje na principu rozechvění štětin pomocí ultrazvukových frekvencí, díky kterým se dostanete i do těžko dostupných míst. Štětiny dosahují rychlosti až 40 000 kmitů za minutu.

Rotačně-oscilační elektrické kartáčky na zuby vyjadřují výkon počtem otáček, případně počtem pulzací. Naopak u sonického kartáčku rozhoduje počet kmitů za minutu.

Rotační a sonický elektrický zubní kartáček – pro každý z nich platí jiná technika čištění

Při výběru mějte také na paměti, že jak pro rotační, tak i pro sonický elektrický zubní kartáček je potřeba dodržovat správnou techniku čištění, která se pro oba typy liší.

Správná technika čištění zubů pro rotační elektrický zubní kartáček

Oscilačně–rotačním kartáčkem probíhá čištění pouze po zubech, nikoliv po hraně dásně a zubu. Tím nedojde k zatěžování dásně a krčků, navíc si prostor krčků nezanesete nečistotami a plakem. Díky rotacím stačí při čištění zubů hlavici kartáčku přiložit k zubům pod 45° úhlem.

Správná technika čištění zubů pro sonický elektrický zubní kartáček

Na rozdíl od rotačních kartáčků se při čištění zubů jezdí po hraně dásní a zubů. Hlavice kartáčku se snadno dostane do mezizubních prostor i na boční strany zubů a pečlivě je vyčistí. Pro úplné a dokonalé vyčištění plaku je nutné sonickým kartáčkem pohybovat směrem dolů.

Díky různým režimům vám elektrické kartáčky umožní více než jen čištění zubů

Moderní elektrické kartáčky dnes nabízí hned několik čisticích režimů. Kromě standardního 2minutového bývá k dispozici i režim pro důkladné čištění trvající 3 minuty. Pokročilejší elektrický kartáček na zuby vám ale umožní i leštění zubů, citlivé a šetrné čištění citlivých oblastí nebo dokonce masáž dásní.

Nejlepší elektrický kartáček nabízí ještě několik funkcí navíc

Pokud si chcete pořídit ten nejlepší elektrický kartáček, myslete také na další nabízené důležité funkce.

 • 3D technologie slouží k efektivnímu odstranění plaku, a to pomocí pulzačních pohybů, které jej narušují.
 • Tlakový senzor vás upozorní, když na zubní kartáček příliš tlačíte – přílišný tlak způsobuje ničení skloviny.
 • Bluetooth umožňuje propojení s mobilní aplikací, čímž získáte zpětnou vazbu při čištění zubů.
 • Indikátor baterie vás pomocí světelné kontrolky upozorní, kdy je potřeba dobít baterii.
 • Časovač vás informuje o dosažení doby 2 minut, kterou pro čištění zubů doporučují zubní lékaři.

i

Náhradní hlavice k elektrickým kartáčkům je vhodné využít přibližně po 2–3 měsících používání – buďto jsou součástí balení, nebo je nutné je zakoupit samostatně. Některé elektrické kartáčky na zuby jsou vybaveny inteligentními vlákny, která indikují čas výměny.

Pro dokonalý chrup doplňte elektrický kartáček na zuby o ústní sprchu

Ústní sprchy jsou skvělými pomocníky pro udržování zdravých mezizubních prostor bez podráždění. Díky ergonomickému tvaru a optimálnímu tlaku vám čištění nezabere více než 60 vteřin vašeho času. Jsou vhodné především pro lidi s citlivými dásněmi, pro které jsou mezizubní kartáčky či nitě moc hrubé.

el zubní kartáčky - ústní sprcha

Ústní sprcha je ideálním doplňkem pro perfektní úsměv.

Pokud sháníte elektrický kartáček levně, podívejte se do naší nabídky na akční zboží. Zajímají vás názory ostatních zákazníků? Přečtěte si, co říkají na elektrický zubní kartáček recenze.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor baterie, počet hlavic v balení: 2 ks, BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro, barva: bílá a světle modrá
2 579,-

2.
Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Removal, 62000 jemných pohybů/min, 1 režim čištění Clean, tlakový senzor, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, indikátor baterie, časovač, 2 nastavení intenzity: nízká, vysoká; program EasyStart, barva: černá, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice InterCare, 1 nabíječka
1 599,-

3.
Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 1 režim čištění: Clean, 2 nastavení intenzity: nízká a vysoká, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, program EasyStart , balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal Plaque Defense, 1 nabíječka, barva: světle modrá
1 799,-

Další nejprodávanější
305 položek
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
Philips Sonicare For Kids HX6322/04 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,9 268×
Philips Sonicare For Kids HX6322/04
Elektrický zubní kartáček sonický, 2 režimy čištění, nízká intenzita pro děti od 3 let a vyšší pro děti od 7 let, o 75 % efektivnější než manuální dětský kartáček, funkce KidTimer and KidPacer, Bluetooth, balení obsahuje: 1 sonický kartáček Sonicare for Kids s Bluetooth, 1 dětská hlavice Standard (7+), 1 dětská hlavice Mini (3+), 1 nabíječka, 8 samolepek
1 389,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: EAZ6055u
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Philips Sonicare 5100 HX6850/57 - Elektrický zubní kartáček
Varianty
4,9 567×
Philips Sonicare 5100 HX6850/57
Elektrický zubní kartáček s UV sanitizérem, bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro, 1 UV sanitizer, barva: černá
3 690,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK080
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetický zubní kartáček - Elektrický zubní kartáček Varianty Doprava
zdarma
4,7 35×
Oral-B iO Series 7 White Alabaster magnetický zubní kartáček
Elektrický zubní kartáček magnetický iO™, šetrné magnetické mikrovibrace, chytrý senzor tlaku pro ochranu dásní, 5 personalizovaných režimů čištění, OLED displej, umělá inteligence a Bluetooth pro monitorování čištění v 6 zónách čištění prostřednictvím aplikace, 1 magnetická rychlonabíječka, 1 cestovní pouzdro
Cenová bomba
3 629,- Ušetříte 870,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORBEK223
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
Oral-B iO Series 9 Rose Quartz - Elektrický zubní kartáček
Varianty Doprava
zdarma
4,8 110×
Oral-B iO Series 9 Rose Quartz
Elektrický zubní kartáček Oral-B iO Series 9 Rose Quartz Elektrický Zubní Kartáček S Revoluční Magnetickou Technologií iO A Mikrovibracemi 
Koupit s kódem ALZADNY20 4 991,-
Super cena
6 239,- Ušetříte 437,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORBZK107
Oral-B iO Series 9 Black Onyx - Elektrický zubní kartáček
Varianty Doprava
zdarma
4,8 110×
Oral-B iO Series 9 Black Onyx
Elektrický zubní kartáček magnetický iO™, šetrné magnetické mikrovibrace, chytrý senzor tlaku pro ochranu dásní, 7 personalizovaných režimů čištění včetně tří jemných, OLED barevný displej, umělá inteligence a Bluetooth pro monitorování čištění v 16 zónách čištění prostřednictvím aplikace, 1 magnetická rychlonabíječka, 1 nabíjecí cestovní pouzdro
Koupit s kódem ALZADNY20 4 990,-
6 238,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORBZK015
Philips Sonicare 5100 HX6859/29 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,9 567×
Philips Sonicare 5100 HX6859/29
Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, časovač, tlakový senzor a indikátor baterie, počet hlavic v balení: 2 ks, BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro, barva: bílá a světle modrá
2 579,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK734
Philips Sonicare 5100 HX6851/53 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,9 567×
Philips Sonicare 5100 HX6851/53
Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Gum Health Navy blue, 62000 jemných pohybů/min, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White; tlakový senzor, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, indikátor baterie, časovač, barva: námořnická modrá, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro
2 929,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK359
TrueLife SonicBrush Compact Duo - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,7 139×
TrueLife SonicBrush Compact Duo
Elektrický zubní kartáček - sonický, 4 režimy, časovač, v balení 6 hlavic
1 889,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ELEEL352
Philips Sonicare 4300 HX6807/24 - Elektrický zubní kartáček
Varianty
4,8 465×
Philips Sonicare 4300 HX6807/24
Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Removal, 62000 jemných pohybů/min, 1 režim čištění Clean, tlakový senzor, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, indikátor baterie, časovač, 2 nastavení intenzity: nízká, vysoká; program EasyStart, barva: bílá a mátová, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal White, 1 nabíječka
1 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK205
Philips Sonicare 6100 HX6871/47 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,9 101×
Philips Sonicare 6100 HX6871/47
Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 3 režimy čištění: Clean, Gum Care a White, 3 nastavení intenzity: nízká, střední a vysoká, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 2 hlavice Optimal White Standard, 1 nabíječka, 1 cestovní pouzdro, barva: námořnická modř
3 159,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK727
Philips Sonicare For Kids HX6352/42 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,9 268×
Philips Sonicare For Kids HX6352/42
Elektrický zubní kartáček - pro děti, sonický, 62000 pohybů za minutu, 2 režimy, časovač, tlakový senzor a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací
1 399,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK096
Philips Sonicare 4300 HX6803/04 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,8 465×
Philips Sonicare 4300 HX6803/04
Elektrický zubní kartáček bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, zabudovaný tlakový senzor, 1 režim čištění: Clean, 2 nastavení intenzity: nízká a vysoká, technologie BrushSync - automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, funkce QuadPacer a Smartimer, program EasyStart , balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice Optimal Plaque Defense, 1 nabíječka, barva: světle modrá
1 799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK028
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/11 - Elektrický zubní kartáček
Varianty
4,8 44×
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/11
Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 5 automatických režimů čištění: Clean, Deep Clean, Gum Health a White+, Sensitive, automatické přizpůsobení intenzity, bluetooth aplikace pro čištění zubů a 3D mapa úst, čištění s umělou inteligencí, osobní doporučení, časovač 2 min, tlakový senzor, indikátor baterie, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, doba provozu: 14 dní, balení obsahuje: 1 kartáček Prestige 9900, 1 hlavici Prestige, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíjecí podložka
Cena s CashBack 5 999,-
Zlevněno -16 %
6 999,- 8 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK885
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12 - Elektrický zubní kartáček
Varianty
4,8 44×
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/12
Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 5 automatických režimů čištění: Clean, Deep Clean, Gum Health a White+, Sensitive, automatické přizpůsobení intenzity, bluetooth aplikace pro čištění zubů a 3D mapa úst, čištění s umělou inteligencí, osobní doporučení, časovač 2 min, tlakový senzor, indikátor baterie, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, doba provozu: 14 dní, balení obsahuje: 1 kartáček Prestige 9900, 1 hlavici Prestige, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíjecí podložka
Cena s CashBack 5 999,-
Zlevněno -16 %
6 999,- 8 299,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK045
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/42 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,8 44×
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/42
Elektrický zubní kartáček Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 pohybů/min, 5 režimů čištění, automatické přizpůsobení intenzity, bluetooth aplikace pro čištění zubů, časovač 2 min, tlakový senzor, indikátor baterie, BrushSync, balení obsahuje: 1 kartáček Prestige 9900, 2 hlavice Prestige, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíjecí podložka
8 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK119
4,9 10×
Oclean Smart Sonic Electric Toothbrush
Elektrický zubní kartáček - sonický, 84000 pohybů za minutu, 3 režimy, bluetooth, časovač, tlakový senzor a indikátor baterie, v balení 1 hlavice, s mobilní aplikací
Koupit s kódem ALZADNY15 1 189,-
Cenová bomba
1 399,- Ušetříte 400,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: OCLZK488
4,5 21×
TrueLife SonicBrush K150 UV
Elektrický zubní kartáček - sonický, 80000 pohybů za minutu, 3 režimy, časovač, v balení 3 hlavice, cestovní pouzdro
Cenová bomba
1 499,- Ušetříte 391,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TRLZK523
Philips Sonicare 4300 HX6800/63 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,8 465×
Philips Sonicare 4300 HX6800/63
Elektrický zubní kartáček Philips Sonicare ProtectiveClean Plaque Removal, 62000 jemných pohybů/min, 1 režim čištění Clean, tlakový senzor, BrushSync – automatické upozornění na potřebu výměny hlavice, indikátor baterie, časovač, 2 nastavení intenzity: nízká, vysoká; program EasyStart, barva: černá, balení obsahuje: 1 kartáček ProtectiveClean, 1 hlavice InterCare, 1 nabíječka
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK175
Oral-B iO Series 8 Black Onyx magnetický zubní kartáček - Elektrický zubní kartáček
Varianty Doprava
zdarma
4,7 214×
Oral-B iO Series 8 Black Onyx magnetický zubní kartáček
Elektrický zubní kartáček magnetický iO™, šetrné magnetické mikrovibrace, chytrý senzor tlaku pro ochranu dásní, 6 personalizovaných režimů čištění včetně tří jemných, OLED barevný displej, umělá inteligence a Bluetooth pro monitorování čištění v 6 zónách čištění prostřednictvím aplikace, 1 magnetická rychlonabíječka, 1 cestovní pouzdro
Koupit s kódem ALZADNY10 4 491,-
4 990,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ORAZK391
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/31 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,8 44×
Philips Sonicare 9900 DiamondClean Prestige HX9992/31
Elektrický zubní kartáček Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 pohybů/min, 5 režimů čištění, automatické přizpůsobení intenzity, bluetooth aplikace pro čištění zubů, časovač 2 min, tlakový senzor, indikátor baterie, BrushSync, balení obsahuje: 1 kartáček Prestige 9900, 2 hlavice Prestige, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíjecí podložka
8 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIEK102
4,6 168×
Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9914/57
Elektrický zubní kartáček sonický, 62000 jemných pohybů/min, 4 režimy čištění: Clean, Gum Health, White+, Deep Clean+, 3 intenzity čištění, časovač a indikátor stavu baterie, BrushSync - upozornění na potřebu výměny hlavice, bezdrátová technologie Bluetooth, mobilní aplikace, počet náhradních hlavic 2 ks, balení obsahuje: 2 sonické kartáčky DiamondClean nové generace, 2 hlavice C3 Premium Plaque Defence, 1 nabíjecí sklenice, 2 nabíjecí základny, barva: černá a růžovozlatá
Cena s CashBack 6 199,-
7 199,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK194
4,6 168×
Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9911/09
Elektrický zubní kartáček sonický, šetrné čištění zubů díky tlakovému senzoru, který upozorní na přílišný tlak při čištění, odstraňuje zubní skvrny již za 3 dny, bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, 4 režimy čištění: Clean, Deep Clean+, Gum Health a White+, 62 000 pohybů/min, 3 nastavení intenzity: nízká, střední a vysoká, automatické upozornění na potřebu výměnu hlavice, technologie BrushSync vybere vhodný režim a intenzitu čištění, časovač Smarttimer a BrushPacer, doba provozu: 14 dní, mobilní aplikace pro iOS, Android, zařízení s Bluetooth 4.0, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean 9000, 1 hlavice C3 Premium Plaque Defense, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíječka, 1 nabíjecí sklenice, barva: černá
Koupit s kódem ALZADNY15 4 674,-
5 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK964
4,6 168×
Philips Sonicare 9000 DiamondClean HX9911/29
Elektrický zubní kartáček sonický, šetrné čištění zubů díky tlakovému senzoru, který upozorní na přílišný tlak při čištění, odstraňuje zubní skvrny již za 3 dny, bezpečný a šetrný pro citlivé zuby a dásně, rovnátka a zubní náhrady, 4 režimy čištění: Clean, Deep Clean+, Gum Health a White+, 62 000 pohybů/min, 3 nastavení intenzity: nízká, střední a vysoká, automatické upozornění na potřebu výměnu hlavice, technologie BrushSync vybere vhodný režim a intenzitu čištění, časovač Smarttimer a BrushPacer, doba provozu: 14 dní, mobilní aplikace pro iOS, Android, zařízení s Bluetooth 4.0, balení obsahuje: 1 kartáček DiamondClean 9000, 1 hlavice C3 Premium Plaque Defense, 1 USB nabíjecí cestovní pouzdro, 1 nabíječka, 1 nabíjecí sklenice, barva: růžová
Cena s CashBack 4 149,-
4 949,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PHIZK015
TrueLife SonicBrush Junior J100 - Elektrický zubní kartáček Varianty
4,8 37×
TrueLife SonicBrush Junior J100
Elektrický zubní kartáček - pro děti, sonický, 56000 pohybů za minutu, 3 režimy, časovač a indikátor baterie, v balení 2 hlavice
799,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: TRLZK592

Elektrické zubní kartáčky

RecenzeElektrický zubní kartáček Oclean X10 Pink (RECENZE) V domácí recenzi jsme tentokrát vyzkoušeli sonický elektrický zubní kartáček Oclean X10 Pink. Ten nabízí pokročilou sonickou technologii, dlouhou výdrž baterie a několik režimů čistění.
Zakupte a zaregistrujte si jakýkoliv produkt značky Remington či Russell Hobbes a prodlužte si bezplatně záruku navíc o 1 rok. Přinášíme vám bližší informace k této akční nabídce.
V této recenzi se podíváme na zoubek prémiovému elektrickému zubnímu kartáčku Philips Sonicare DiamondClean Prestige 9900. Jak již název napovídá, jedná se o sonický kartáček, který se pyšní atraktivním designem, vysokým výkonem a spoustou chytrých funkcí, které vám...
RecenzeElektrický zubní kartáček Oclean X Pro Digital Set Gold (RECENZE) V domácím testování jsme si tentokrát vzali pod drobnohled elektrický zubní kartáček Oclean X Pro Digital Set Gold. Kromě pokročilé sonické technologie disponuje také nadstandardní výdrží baterie a několika režimy čištění, zaujala nás i mobilní aplikace pro co...
V domácí recenzi jsme tentokrát vyzkoušeli elektrický zubní kartáček Niceboy ION Sonic Black. Ten disponuje sonickou technologií, nadstandardní výdrží baterie a několika čisticími režimy. Jak tento zubní kartáček se sympatickou cenovkou obstál během dvoutýdenního...
Nechte se odměnit za sdílení svých zkušeností se zakoupeným produktem osobní péče Philips. Máme pro vás nachystaný voucher na další nákup na Alza.cz. U zakoupeného produktu Philips stačí zanechat hodnocení formou hvězdiček a textu. Jaké jsou podmínky pro získání...
Více článků Všechny články

Elektrické zubní kartáčky

V kategorii Elektrické zubní kartáčky máme právě teď na Alza.cz celkem 304 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné elektrické zubní kartáčky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší elektrické zubní kartáčky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší elektrické zubní kartáčky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v elektrické zubní kartáčky recenze
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací