Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Produkty ihned k odběru HP Posily pro váš domácí tým

F-SECURE

0
F–Secure

F‑Secure: Prémiová bezpečnostní řešení

F‑Secure je finská společnost, která se dlouhodobě zaměřuje na vývoj bezpečnostního software a hardware a patří mezi špičku v internetové bezpečnosti. V roce 2005 vyvinula první anti-rootkit technologii Blacklight, schopnou detekovat škodlivý software pokoušející se manipulovat s jinak nepřístupnými daty. Produkty společnosti F‑Secure se pravidelně objevují v žebříčcích AV‑TEST mezi nejlépe hodnocenými antivirovými a bezpečnostními programy.

F–Secure SAFE

Antiviry F‑Secure SAFE a INTERNET SECURITY

V nabídce jsou hned dva základní balíčky bezpečnostních služeb, kterými jsou F‑Secure SAFE a F‑Secure INTERNET SECURITY. Oba programy vás ochrání před viry, trojskými koni a jiným malwarem. Samozřejmostí je také ochrana prohlížeče a internetového bankovnictví v reálném čase. Zatímco F‑Secure INTERNET SECURITY je dostupný pouze pro počítače s OS Windows, software F‑Secure SAFE je navíc kompatibilní i s macOS a mobilními platformami Android a iOS.

F–Secure FREEDOME VPN

Aplikace F‑Secure FREEDOME používá VPN připojení, čímž skryje vaši IP adresu i další identifikátory. Výsledkem je zabezpečený přístup k internetu například z veřejné WiFi a zajištění naprostého soukromí při prohlížení webu. Mezi další výhody F‑Secure FREEDOME patří například změna vaší virtuální polohy, díky čemuž se vám zpřístupní i obsah, který není v ČR jinak dostupný. Objem přenesených dat navíc není přes F‑Secure FREEDOME VPN nikterak omezený.

F–Secure FREEDOME
F–Secure TOTAL

F‑Secure TOTAL: Kompletní ochrana bez kompromisů

F‑Secure TOTAL zahrnuje hned dva produkty – F‑Secure INTERNET SECURITY a F‑Secure FREEDOME VPN. Aby toho nebylo málo, obdržíte také prémiovou verzi služby F‑Secure KEY. Jde o sofistikovaný správce hesel, který automaticky navrhuje silná hesla k vašim účtům a synchronizuje je napříč vašimi zařízeními. Už nikdy tak nebudete muset přemýšlet, jaké heslo máte kde nastavené. Nechybí ani upozornění na závažné úniky dat, o kterých byste se jinak nedozvěděli vůbec, nebo pozdě.

Router F‑Secure SENSE

F‑Secure SENSE je inteligentní router, který zabezpečí všechna zařízení v síti. Ochrana probíhá na bázi cloudového firewallu, který nepřetržitě sleduje provoz v síti. Samozřejmě nechybí ani ochrana před phishingem a jinými formami útoku. Směrovač F‑Secure SENSE navíc zabezpečí i připojená IoT zařízení, například chytré lednice, osvětlení či termostaty.

F–Secure SENSE
14 položek
F-Secure INTERNET SECURITY pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence) - Internet Security
-39%
F-Secure INTERNET SECURITY pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security, elektronická licence určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: bez omezení (celý svět), lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

-39% 390,-
239,- bez DPH 198,-
Koupit
Akční cena
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0017
F-Secure SAFE DR (Rodina) pro 5 zařízení na 24 měsíců + pojistka na službu obnovení dat
Antivirus F-Secure Safe, elektronická licence určená pro 5 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

899,- bez DPH 743,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0020
F-Secure SAFE pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Antivirus F-Secure Safe určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

799,- bez DPH 660,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0009
F-Secure INTERNET SECURITY pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security, elektronická licence určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: bez omezení (celý svět), lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

449,- bez DPH 371,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0008
F-Secure INTERNET SECURITY pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security, elektronická licence určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: bez omezení (celý svět), lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

249,- bez DPH 206,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0016
F-Secure INTERNET SECURITY pro 3 zařízení na 2 roky (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Internet Security, elektronická licence určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, zeměpisné omezení: bez omezení (celý svět), lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

949,- bez DPH 784,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0015
F-Secure TOTAL DR pro 3 zařízení na 1 rok + Data Recovery pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická lice
Antivirus F-Secure Total, elektronická licence určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

1 699,- bez DPH 1 404,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0022
F-Secure FREEDOME pro 1 zařízení na 2 roky (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Freedome, elektronická licence určená pro 1 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 24 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

599,- bez DPH 495,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0013
F-Secure TOTAL pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Total určená pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

1 299,- bez DPH 1 074,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0011
F-Secure FREEDOME pro 3 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Internet Security F-Secure Freedome určená pro 3 zařízení, přenositelná, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

799,- bez DPH 660,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0010
F-Secure TOTAL DR pro 1 zařízení na 1 rok + Data Recovery pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická lice
Antivirus F-Secure Total, elektronická licence určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

1 399,- bez DPH 1 156,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0021
F-Secure SAFE DR pro 3 zařízení na 1 rok + Data Recovery pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licen
Antivirus F-Secure Safe určená pro 3 zařízení, délka předplatného: 12 měsíců, předplatné, jazyková verze: čeština, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

1 199,- bez DPH 991,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0018
F-Secure TOTAL FAMILY DR pro 5 zařízení na 1 rok + Data Recovery pro 1 zařízení na 1 rok (elektronic
Antivirus F-Secure Total, elektronická licence určená pro 5 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, způsob instalace: ke stažení (elektronicky), vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem Windows, macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: SWLF0024
F-Secure SAFE pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence) - Antivirus
Nové
F-Secure SAFE pro 1 zařízení na 1 rok (elektronická licence)
Antivirus F-Secure Safe určená pro 1 zařízení, délka předplatného: 1 měsíc, předplatné, jazyková verze: čeština, vhodné pro domácnosti a pro firmy, určeno pro mobilní zařízení a PC, kompatibilní s operačním systémem macOS, Android a iOS, lic. klíč naleznete v: "Moje knihovna" - "Licence"

690,- bez DPH 570,-
Koupit
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 06.08.2020
Objednací kód: SWLF0025

F-SECURE

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):


Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi