Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Kafe na Alzáka!

Fórum 32" Philips 32PFS5803

Zobrazit katalog
32" Philips 32PFS5803
Televize SMART LED, 80cm, Full HD, Pixel Plus HD, Micro Dimming, Saphi, DVB-T/T2/C/S/S2, H.265 HEVC, Dual Core, 2x HDMI, 2x USB, VESA, Repro 16W, A+
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Cena s DPH 5 990,-
Původní cena 8 999,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, má tento televizor funkci sleep

Ja by som sa chcel opýtať na funkciu nahrávania na USB/HDD zariadeniach. Podporuje túto možnosť?

Udávaná spotřeba 24 Wattů je nepravděpodobně nízká. Měřil to někdo, nebo se jedná o spotřebu například při poslechu rádia při vypnuté obrazovce?

zdravim ma tv moznost google aplikacji?

Dobrý deň, chel by som sa opýtať na nastavenia hodnôt (kontrast,jas,ostrost ,dyn.kontrast ,atd) obrazu pre čo najlepšie zobrazenie na tomto modely TV. Počul som ze philips taketo doporucenia má ale neviem sa k nim dopátrať. Kedze ste ten Philips expert vedeli by ste mi poradiť ? Ďakujem :)

Philips 32PFS5803 - Dobrý den, je možné nahrávat jiný TV pořad z pozemního vysílání za současného sledování jiného kanálu též pozemního vysílání.

Dobrý den, obrazovka je lesklá nebo matná? Děkuji

Dobrý den, má tato televize samostatně regulovatelný sluchátkový výstup aktivní současně s reproduktory? Jde mi o to, že manželka má vadu sluchu a používá bezdrátová sluchátka aby si mohla nastavit vyšší hlasitost. Některé TV po připojení sluchátek vypnou reproduktory, což nepotřebuji.

Android?

Dobry den mam otazku ci je moznost vuhladavnie cez google a popripade pustanie online filmov?

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB4
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi