Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Všechny dárky Výměna nevhodného dárku

Fórum 32" Samsung U32J590

Slevové tornádo právě zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Pospěšte si!
Zobrazit katalog
32" Samsung U32J590
LCD monitor 4K Ultra HD 3840 × 2160, VA, 16:9, 4ms, FreeSync, 8bit, 270cd/m2, kontrast 3000:1, HDMI 2.0, HDMI 1.4, sluchátkový výstup, VESA
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 8 990,-
Původní cena 9 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, Samsung U32J590 je se zakřivenou obrazovkou, nebo rovnou. Děkuji

Dobry den, kupil som si tento monitor ale rozlisenie 4K neviem nastavit. Je mozne ze ho moja graficka karta nezvladne? Moj notebook: Intel Core i7 3630QM Ivy Bridge, 17.3" LED 1920x1080, RAM 8GB, NVIDIA GT650M 2GB, integrovaná grafická karta HD graphics 4000

Dobrý den, lze tento monitor dát na zeď? Děkuji

Je bezpečné připevnit televizi UE32M5572 na držák, když šrouby jsou pouze o průměru 40.mm?

Omlouvám se. Je to televize SAMSUNG U32J590 která má vntřní matice na uchycení konzole o průměru 40.mm. což se mě zdá trochu málo a proto se ptám, zda je možné tuto televizi bez obav pověsit na zed. Děkuji za odpověd.

Dobrý den, vojde tam VESA stojan? mam doma podobny samsung monitor starsieho data, ma podobny stojan a spodny plast sa neda odobrať tak je vesa stijan prichyteny na 2 skrutkach namiesto 4och

bohužel jsem koupil tento monitor a nyní zjišťuji, že po zapojení se mi vypne zvuk v notebooku a nejde to nijak nastavit, takže zbývá jen konektor v monitoru na sluchátka. Bože tomu se mi ani nechce věřit a to jsem samosebou použil originál kabel HDMI. Uvažuji že monitor vrátím.

Jaký byste mi prosím doporučili nejlepší možný monitor z pohledu šetření zraku? (na notebook bohužel přestávám vidět ostře). nyní pracuji na ASUS R753UB Laptops F756 Series, je dle Vás lepší přikoupit k ntbk monitor a jaký nebo raději koupit nový ntbk s lepším displayem a jaký? děkuji robert

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB28
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi