Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Pošli vedro k ledu

Fórum 55" LG 55UK6750PLD

Zobrazit katalog
55" LG 55UK6750PLD
Televize SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD, Active HDR, True Motion 100 (50Hz), ThinQ AI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 2x USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, Bluetooth, HbbTV, Miracast, WiDi, web prohlížeč, Magické spojení s mobilem, USB nahrávání, webOS Smart TV, Ovládání TV hlasem (vyžaduje Magický ovladač), VESA, Repro 20W, A+
Skladem > 5 ks
Cena s DPH 13 990,-
Původní cena 23 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

dobry den, je mozne pripojit tuto tv na drziak na stenu s klbom?

dobry den, vie prehravat video z nas?

Dobrý den, umožňuje sledování programu a nahrávání jiného? děkuji

Má televize optický vstup zvuku?

Dobrý deň Ktorý magický diaľkový je vhodný pre tento TV? Ďakujem za odpoveď Jozef

Dobrý den, chtěl bych koupit tuto TV. Vzhledem k absenci vozidla a velikosti zboží, bych chtěl využít vaši dopravu, ale zároveň bych chtěl využít službu Zboží na třetinku, kde je ale podmínka vyzvednutí na prodejně. Jak v tomto případě objednávka probíhá? Díky.

Dobrý deň chcel by som pripojiť k tejto tv bezdrôtové slúchadlá mohli by ste mi nieake odporučiť ?

Dobrý den, lze televizor spárovat s Bluetooth reproduktorem, aby zvukový výstup z TV šel pouze tohoto reproduktoru? děkuji za odpověď Michal

dobry den pri akci na třetinku je nutny osobni odběr na pobočce. mohu se zeptat na rozmer baliku v kterem je tv přepravována?děkuji

dobrý den zajímal by mě rozdíl mezi touto TV a lg 55UK6470PLC

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi