Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen XXL týdny

Fórum 55" Sony Bravia KD-55XF8577

Zobrazit katalog
55" Sony Bravia KD-55XF8577
Televize ANDROID SMART LED, 139cm, 4K Ultra HD, Motionflow XR 1000Hz (100Hz), HDR10, HLG, 4K HDR PROCESSOR X1, 4K X-Reality PRO, Triluminos Displej, Live Colour, Dynamické vylepšení kontrastu, 2x DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI+, DLNA, Bluetooth, WiFi, HBO GO, Miracast, HbbTV, USB HDD nahrávání, web prohlížeč, herní režim, dálkový ovladač pro hlasové ovládání, VESA, repro Bass Reflex 10W + 10W, A
Skladem > 5 ks
Cena s DPH 19 990,-
Původní cena 38 999,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi 55" Sony Bravia KD-55XF8596 a 55" Sony Bravia KD-55XF8577. Děkuji.

Dobrý den, je vhodný tento držák https://www.alza.cz/gogen-drzak-tv-fixni-37-70-d3039260.htm

Dobrý den, chci u této TV naladit satelitní stanice. Ty naladím, TV ukazuje stanice, ale při zvolení kanálu TV píše(u všech, i volně šiřitelných), že je nedokáže zobrazit a chce zkontrolovat nějakou kartu a připojení antény. Je k volně šiřitelných stanic potřeba nějaká karta, či dekodér ? U satelitního přijímače se normálně zobrazily i bez karty. Děkuji za odpověď a případné zkušenosti s naladěním satelitních stanic.

Dobry den, je nejaky zasadni rozdil (krome Motionflow, ramecku a ze na ovladaci neni tlacitko netflix) mezi modelem 8505 a timto 8577? rozhoduji se mezi nimi. diky. Robert

Potřebuji poradit s HbbTV u 55XF8577. Seka se mi i-vysilani CT. Vzdy chvili bezi, pak se objevi piktogram loadovani a treba 10 sec. je obraz zamrzly. Pak se rozbehne a po chvili opet to same. Zkousel jsem jak u kanalu CT tak CT HD, zkousel jsem i menit rozliseni z nejhorsiho na nejlepsi, na zasekavani to nema vliv. U jinych stanic bezi plynule. Netflix ve 4k bezi také plynule. Problém je tedy pouze u CT. setkal se s tím někdo? Lze to nějak opravit? Predem diky Robert

Dobrý den, je tato televize vhodná pro připojení k PS4 Pro, aniž by se sekal obraz? Popř. jaký má tato televize input lag? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, pokouším se k této TV připojit bezdrátovou klávesnici ale neúspěšně. Připojují Thomson ROC3506 s podporou tv sony. Předem děkuji za odpověď

Dobrý den. Da se ovladač spárovat se set-boxem od UPC? Abych mohla používat jen jeden ovladač. Ak ano, jak to udelat? Děkuji

Existuje nějaký ovladač s klávesnicí k této tv? Případně jestli máte nějakou osobní zkušenost a vhodný typ. Děkuji.

Dobrý den. Když chci hrát hry v TV, který gamepad mam dokoupit? Některé hry to totiž vyžadují. Děkuji

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi