Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Pošli vedro k ledu

Fórum 65" LG OLED65B8PLA

Zobrazit katalog
65" LG OLED65B8PLA
Televize OLED, 164cm, 4K Ultra HD, 4K Cinema HDR(Dolby Vision), ThinQ AI, DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, CI+, LAN, WiFi, DLNA, HbbTV, Bluetooth, Miracast, WiDi, web prohlížeč, Magické spojení s mobilem, Magický ovladač AN-MR18BA, USB nahrávání, webOS Smart TV, Ovládání TV hlasem, VESA, Repro 40W, A
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 39 990,-
Původní cena 79 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Můžete prosím zjistit jak se liší model 65B8 a 65C8 (krom ceny) ? Z parametrů co to uvádíte se zdají být totožné - tak proč 10.000 rozdíl ? Umí televize staré DVB-T ? Není to tu nikde explicitně uvedeno.

Na fotografii je zobrazeno připojení audia/videa do jediné zdířky - jakým kabelem? Je v příslušenství?

Řekl by mi někdo jestli umí hbo go?

Dobry den. Viete zabezpecit instalaciu tv na stenu aj s pripojenim? Dakujem

Zna nekdo jestli je podporovana apliakce nhl.tv?

Dobrý den,chci si koupit novou OLED 164cm a jsem stále na vaskach:)kdybych měl srovnat tyto tři modely,která stručně řečeno vychází nejlépe,svůj názor nechám v pozadí :)Moc díky 1)65" LG OLED65B8PLA 2)65" Sony Bravia KD-65AF8(zde aktuálně nabízí Alza 10tis.slev) 3)65" Samsung QE65Q9FN

Dobry den, Tato TV nieje android TV ze :) dakujem

Dobrý den, jaké jsou rozměry zabalené televize ? V krabici...

Dobrý den, je u televize i příslušenství pro pověšení na zeď, nebo je třeba si ho dokoupit, pod položkou příslušenství totiž tuto nabídku nemáte.

Jaky je prosim rozdil mezi LG OLED65B8PLA a LG OLED65B8SLC? Dekuji

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi