Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma XXL týdny

Fórum 65" Samsung QE65Q7FN

Zobrazit katalog
65" Samsung QE65Q7FN
Televize SMART LED, 163cm, 4K Ultra HD, QLED - Quantum Dot panel, PQI 3200 (100Hz), antireflexní vrstva, HDR 1500, Ambient Mode, Supreme 4K Ultra HD Dimming, duální tuner DVB-T2/S2/C, H.265/HEVC, 4x HDMI, 3x USB, LAN, optický výstup, CI+, WiFi, HbbTV 1.5, Tizen OS, párování s mobilním zařízením, Smart ovladač, hlasové ovládání, přehrávání 360° videa, Game Mode VRR, Steam Link, HBO GO, Voyo, NETFLIX, USB/HDD nahrávání, Timeshift, web prohlížeč, repro 40W, Subwoofer, A
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, skutečně tento model pro rok 2018 má pouze USB 2.0.??

Dobrý den, prosím, dokážete mi říci, jak velké je balení této televize?

Dobrý den, Proč v parametrech udáváte typ podsvícení edge led, když se jedná o QLED televizi? Měl jsem za to, že u této technologie si podsvícení vytváří každý bod TV samostatně. Děkuji

Dobry den, jaky rozdil je mezi tel 7FN a 8FN pujde na tel spustit retro konzole sega dekuji

Dobrý den , jak prosim správně u této tv vyčistit obrazovku ? předem děkuji za odpověď

Dobry den, 1. je vyska 82,79 so stojanom, alebo bez? Ak bez, kolko ma so stojanom? 2. One Invisible Connection sa prepoji s rozbocovacom One Connect Box. Co obsahuje ten rozbocovac? Ake a kolko portov? 3. Je tento rozbocovac v cene, v obsahu balenia? 4. Su rady od 7 vyssie vsetky s One Inviible Connection? 5. Ani nie otazka skor pocudovanie, ze obrazova frekvencia je 50 a nie 100 Hz. Nie je to diskutabilne? Velmi pekne dakujem za odpovede, S pozdravom Stano

Dobrý den, czc.cz dárek Xbox One S v hodnotě 7700,-kč Zde nic ani slevy. Cena za 65'' 60tis již přes půl roku a ani ted v době slev stále stagnuje. Bude k TV také nějaký dárek?

Zdravíčko - Potřebuji odpověď spíše od někoho kdo rozumí servisu. Potřeboval bych vědět jaký typ kabelu je potřeba pro připojení HDMI ARC TV -> Receiver Mám zapojený kabel HDMI 1.4 a TV mi povolila DOLBY ale jakmile pustím zvuk s kodekem "DTS" receiver mi nepustí žádný zvuk.. (Nechci používat optický kabel na zvuk) Můžete mi poradit kde by mohl být problém?? Zdroj dat je Synology DS218Play, ale ten problém nemá jelikož v PC mi to normálně pustí se zvukem Jaký nej nej nej HDMI Kabel je pro tohle ARC? Mám dobře HDMI1.4?

Dobrý den, je součástí televize Samsung QE65Q7FN i fixní držák na zeď, nebo je nutné toto příslušenství dokoupit zvlášť? Případně prosím o uvedení vhodného typu držáku, děkuji.

da se TV připojit k reprosoustave prez jack konector? nebo musi byt jen opticky prevodnik. mam repro Genius a chcel bych je pouzivat. dekuji za odpoved jak se daji propojit.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi