Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen XXL týdny

Fórum AlzaPower AluCore USB-C 3.2 Gen 1, 0.5m Silver

Zobrazit katalog
AlzaPower AluCore USB-C 3.2 Gen 1, 0.5m Silver
Datový kabel USB SuperSpeed 5 Gb/s, Sync & Charge až 3 A, odolné kovové tělo a nylonový oplet, délka 0,5 m
Skladem > 10 ks
a na 33 prodejnách
Cena s DPH 259,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, bude se jednat o kabely s USB-IF certifikací? Bylo by to dobré, protože takové kabely nejsou v ČR prakticky sehnat. Děkuji.

Dobrý den, je tento kabel opletený nylonem? Děkuji

Ahoj, mohli by jste mi prosím poradit. Když tento kabel spojím s rychlonabíječkou od Samsung, tak mi nefunguje nabíjení pro Samsung S9 (rychlonabíječka je k S9). Díky

USB-C v telefonu špatně drží,stačí zvednout telefon a vypadne (SONY XPERIA XZ2).Druhý konec se nesmí do nabíječky dostrčit do konce ale zůstat trochu povytažen,jinak nenabíjí,prostě nemá kontakt (vyzkoušeno na třech nabíječkách). Budu ho muset asi reklamovat!

Dobry den, v nazvu produktu je obsaženo spojeni 3.2, coz podle popisu neni pravdive... nevim zdali je to zamerne klamani ci chyba, prosim o pozmeneni...

Dobrý den bude to fungovat správně jako rychlo nabíjeci kabel když mám nabíječku od asusu. Z balení Asus Zenfone Max pro M1

Dobrý den, podporuje tento kabel rychlonabíjení QuickCharge 3.0?

Dobrý den, mam telefon IGETBlackview a potřebuji k němu nabíjecí kabel USB-C s prodlouženým konektorem (aby dosáhl přes zesílený gumový lem). Je toto prodloužený konektor ? Půjde tento kabel použít pro můj telefon. Pokud ne, můžete mi prosím poradit nějaký kabel který má prodlouženou koncovku ?

Ahoj můžu ho použít na Huawei p30

Dobrý den. Kdy bude tento 2m kabel dostupný s nylon opletem? Plánujete také verzi se silnějšími vodiči 20 AWG?

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi