Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Začněte myslet na sebe!

Fórum Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter s HDMI

Zobrazit katalog
Apple USB-C Digital AV Multiport Adapter s HDMI
Replikátor portů pro MacBooky s USB-C portem, HDMI, USB-C 3.1
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den Bude toto zařízení fungovat i na Windows (hp pavilion x2 12 b000nc)

Jedná se o hdmi 2.0 nebo 1.4 konektor?

Dobrý den, zajímal by mne tento port replicator ale z Thunderbolt 2 na HDMI/USB + TH2 děkuji

Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda je tento produkt kompatibilní s Nintendem Switch?

Je v pořádku, že HDMI funguje pouze s připojenou nabíječkou? Funguje někomu i bez nabíječky?

Dobrý den, ta datová samice na USB je ve verzi 3.1 nebo 2.0? Z popisu bych chápal, že 3.1, ale v tabulce technické specifikace píšete USB-A 2.0 F.

Bude se přes adaptér Macbook nabíjet stejně rychle jako když vložím nabíjecí kabel přímo do konektoru počítače? Děkuji.

Dobrý den, když připojím do výstupu USB-C externí disk tak se v Macu vůbec nezobrazí. Pokud disk připojím napřímo, tak je vše OK. Je to vadný adaptér nebo je výstup USB-C určen pouze na nabíjení? Děkuji.

Dobry den, Pujde díky tomuhle propojit hdmi kabelem iPad s TV a bude to fungovat? + kdyz do iPodu zapojim flesku před adaptér zobrazí se mi v iPodu a budu moci přehrát z flesky film na iPadu který díky hdmi adaptéru a kabelu poběží v TV? Díky za odpověď

Dobrý den, je samice USB-C kompatibilní s UBS-A samcem? Když do UBS-C připojím externí převodník digitálního zvuku na analogový (tzv. DAC), který má UBS-A rozhraní, bude toto spojení fungovat? Děkuji.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi