Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Slevové tornádo 2 týdny do Vánoc

Fórum ASUS ROG STRIX SCAR Edition GL503GE-EN021T Gunmetal Aluminum

Slevové tornádo právě zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Pospěšte si!
Zobrazit katalog
ASUS ROG STRIX SCAR Edition GL503GE-EN021T Gunmetal Aluminum
Herní notebook - Intel Core i7 8750H Coffee Lake, 15.6" LED 1920x1080 TN 120Hz 3ms antireflexní, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1050 Ti 4GB GDDR5, SSD 128GB PCIe + SSHD 1TB 5400 otáček, WiFi 802.11ac, Bluetooth, HD webkamera, HDMI, mini DisplayPort, USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 2, podsvícená klávesnice, baterie 64Wh, Windows 10 Home 64-bit
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, připravujete variantu s 16GB RAM?

Dobrý den, jaké je rozhraní SSD umoňuje instalaci M.2 PCIe3x4/NVMe???

Dobrý deň, mal by som k tomuto kúsku pár otázok: - obsahuje notebook 1 voľný slot na rozšírenie RAM, a ak áno, ktorý konkrétny modul by bol vhodný pre rozšírenie na 16GB? Príp. podľa ktorých špecifikácií rozšírújúcu RAMku vyberať? - chápem správne, že notebook ma samostatný 128GB SSD disk a druhý hybridný SSHD disk? - bude táto rada rozšírená aj o ďalšie modely s lepšími grafickými kartami (GTX 1060, 1070). Tie sú teraz dostupné s procesormi predchádzajúcej generácie, ale ideálna kombinácia by pre mňa bola Coffee lake procesor + GTX 1060 / 1070. Je nejaký hrubý odhad kedy by tieto modely mohli byť dostupné? Nie je potrebné presne, stačilo by mi to v rádoch týždňov / mesiacov, nech viem či má zmysel čakať.. Ďakujem.

Dobrý den, slyšel jsem, že přesto že se jedná o TN panel, tak má dobrou barevnost. Nevíte, jestlipříjde na trh i IPS panel ?? Případně o jaké barevné pokrytí se jedná v sRGB a Adobe RGB ??

Dobrý den, chtěl bych se zeptat při rozmontování ( opatrné a technicky správné, bez mechanického poškození ) za účelem rozšíření RAM, zůstává zachována záruka. Na vašich strojích je obsazený slot, běžně určený pro rozšíření uživatelem, nikoliv interní slot desky. Případě, zada je Alza při nákupu SO-DIMM na alza.cz ochotna provést bezplatně upgrade sama, jelikož špatné umístění paměti bych považoval za jednoznačnou chybu prodejce.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi