Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Doručení zdarma Výměna nevhodného dárku

Fórum ASUS VivoBook S15 S510UN-BQ070T Gold Metal

Zobrazit katalog
ASUS VivoBook S15 S510UN-BQ070T Gold Metal
Notebook - Intel Core i5 8250U Kaby Lake Refresh, 15.6" 1920x1080 IPS antireflexní, RAM 8GB, NVIDIA GeForce MX150 2GB GDDR5, SSD 128GB + HDD 1TB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, webkamera, HDMI, USB 3.1 Gen 1, USB-C 3.1 Gen 1, čtečka otisků prstů, podsvícená klávesnice, baterie 42Wh, Windows 10 Home 64-bit
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chci se zeptat, co znamená "těšíme se" v tomto případě. Ví se, kdy by měl přijít tento notebook na trh/vaší prodejnu? Ten samý dotaz platí o modelu ASUS VivoBook Pro 17 N705UN-GC054T Star Grey Metal. Děkuji moc.

Podporuje tento notebook M.2 PCie NVMe disky?

Dobrý den, je tento notebook celo kovový nebo má i části plastové jako spodní část atd. Děkuji

A bude notebook ze stejnema charakteristikama ale Gray metal? mam velky zajem! Rad bych koupil. kontaktujte me, prosim))

Zdravím. Má prosím notebook inštalovaný ten windows? Ďakujem

Dobrý den, můžu se prosím zeptat, jaké hry by tento notebook zvládl. Jestli by unesl třeba fornite. Pokud ne, tak jaký notebook by jste mi doporučili, pokud bych ho chtěl do 22 000 Kč, aby byl co nejlehčí a nejtenč. Chtěl bych aby měl hezký desing (asi tak jako tento notebook). A aby unesl hry Fornite a Counter Strike. Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.

Dobrý den, chci se zeptat, jaká verze grafické karty GeForce MX150 je v tomto notebooku použita? Zda 1D10 (někdy označená jako „N17S-G1-A1“) nebo 1D12 (někdy označená jako „N17S-LG-A1“? Děkuji za odpověď.

Zdravím, chcel by som si dokúpiť do tohto notebooku aj druhý 8GB modul RAM. Viete mi doporučiť vhodný modul z Vašej ponuky, prosím? Ďakujem

Dobrý den, NTB nemá lokalizovanou klávesnici (české znaky)?

Je v balení aj taška na notebook?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi