Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Telefon za zlomek ceny?

Fórum BLAUPUNKT CRP 9BK

Zobrazit katalog
BLAUPUNKT CRP 9BK
Radiobudík černý, PLL FM rádio, 10 předvoleb, hodiny, budík, duální alarm, buzení rádiem nebo bzučákem, funkce Snooze, projekce času a teploty na strop, měření vnitřní teploty, LCD displej, USB pro nabíjení, časovač 5-60min
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Cena s DPH 689,-
Původní cena 999,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěl bych vědět, jestli radiobudík Blaupunkt CRP9BK má ovl. prvky jen nahoře na přístroji(jak je vidět na obrázku), nebo jestli se něco na ovl. nachází na zadní straně. Tam by se mi to těžko ovládalo. Děkuji

Dobrý den, zajímalo by mě, zda má tento budík display i projektor se zobrazováním času ve 24 hodinovém formátu, nebo jen 12 hodinovém? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, jak hodně nastavitelná je projekce, je možné různě natáčet? Děkuji za odpověď.

dobrý den, je budík řízený rádiem?

Zdravím, na jaký typ baterií funguje? Je možné je dobíjet přes USB?

Dobrý den, chci se zeptat, zda modré světlo projekčních hodin není oku škodlivé, když by se do něj třeba malé dítě dívalo. Děkuji za odpověď.

Dá sa displej vypnúť (a používať namiesto neho len projekciu)?

Dobry den, Rozoznava radio aj dni? resp da sa na vikend nastavit bez budenia? Dakujem.

Dobrý den, chci se zeptat jestli projektor svítí na strop neustále nebo jen při zmáčknutí tlačítka. Díky za odpověď

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB9
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi