Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Black Friday Výměna nevhodného dárku

Fórum Canon EOS 2000D + 18-55mm IS II Value Up Kit

Slevové tornádo právě zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Pospěšte si!
Zobrazit katalog
Canon EOS 2000D + 18-55mm IS II Value Up Kit
Digitální fotoaparát - zrcadlovka, APS-C, CMOS 24.1 Mpx, DIGIC 4+, bajonet Canon EF/EF-S, 3" displej, Full HD video, SD/ SDHC/ SDXC, optický hledáček, WiFi, mini HDMI, USB, NFC, sekvenční snímání 3 sn/s. + objektiv Canon EF-S 18-55 mm IS II (29-88 mm f/3.5-5.6, stabilizace) + 16GB paměťová karta + fotobrašna Canon SB130 + utěrka na objektiv
Skladem > 5 ks
a na prodejně Plzeň
Cena s DPH 9 490,-
Původní cena 12 490,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den! Je možno u této zrcadlovky použít objektiv "tamron 18-270 mm f 3.5 6.3 di ii vc pzd pro canon"? Děkuji!

Dobrý den ! Je možné k této zrcadlovce připojit mikrofon ? Například Rode Videomic Go ?

Dobrý den, Je možno u této zrcadlovky Canon EOS 2000D použít objektiv Dill tamron SP 17-50mm F/2,8 VC, Objektiv byl používán u 450D.

Dobry den, jak je to u tohoto fotaku invitlivodti ISO 6400 12800 nebo 25600? Mate tam napsane hodnoty 12800 a 25600. Ale na strankach vyrobce je max 12800? Dekuji

Dobrý den, doporučil by mi někdo nějaký zoom objektiv na tento foťak

Dobrý den existuje k tomuto fotoaparátu síťový adaptér do zásuvky?? Díky

Dobrý den, chtěl bych jenom upozornit na to že ve snímcích Canonu EOS 2000D máte snímky Canonu EOS 200D.

dobrý den je tento displej dotykový

Dobrý den! Mohl bych se zeptat do kdy bude trvat tato akční cena, kdy je zrcadlovka o 15% levnější?

Dobrý den, dnes mi došel tento fotoaparát, kupoval jsem jej ve stavu (rozbaleno, skladem), přišlo asi vše jak mělo, ale když jsem chtěl nabít baterii, tak se na nabíječce nerozsvítí žádná kontrolka, přijde mi, že ani "piny" na baterii nesedí s "piny" v nabíječce. Dle popisu by měla být k přístroji baterie Canon LP-E10 a mně přišel v balení typ baterie Canon LP-E17. Chci se zeptat, zdali byl dodán špatný typ baterie nebo je vadná nabíječka/ baterka. Děkuji za odpověď Baránek

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi