Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Splátky bez navýšení Windows 7

Fórum COMPASS X70 3,0mm 9mm NYLON BAG

Zobrazit katalog
COMPASS  X70 3,0mm 9mm NYLON BAG
Sněhové řetězy pro osobní automobily, rychloupínací, tvar stopy: křížový, průměr oka 9mm, max. zatížení 1,8 t, sada 2 ks
Skladem > 10 ks
Cena s DPH 479,-
Původní cena 600,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den, dnes jsem si vyzvedl tyto snehove retezy. V popisu vyrobku pisete, ze jsou vhodne pro pneu 185/65 R15. Stejna informace je i v prilozenem souboru pdf s jednotlivymi velikostmi. Na etikete samotneho produktu vsak tato velikost pneu ve vyctu chybi. Dival jsem se i na web vyrobce, kde je podobna velikostni tabulka pdf udavajici, ze pro mnou uvedene pneu vsak neni tato velikost vhodna, ale je nutna vetsi velikost x80. Kde je tedy pravda? Dekuji

Tyto řetězy máte uvedené v tabulce velikostí řetězů, ale ve zboží je nemůžu najít, tedy je nemáte a mám si objednat jinde? Rozměr pneu mám R 16 205/55, osobní vůz

Zdravím, Vámi přiložené dva *.pdf soubory k tomuto výrobku udávají rozdílné údaje. Konkrétně se mi jedná o přiřazení sněhových řetězů k pneumatice o rozměrech 185/65 R15. Dle jednoho z dokumentů mám volit velikost X70, podle druhého X80. Popravdě jsem zmaten a žádám tedy o radu, který výrobek pro danou velikost pneumatik zvolit. Díky za odpověď a odstranění neakutálního souboru pdf - věřím, že tato situace není matoucí poze pro mě.

Dobrý den, můžu mít tyto řetězy na pneu 195/65R15 ? Děkuji

Dobrý deň, prosím budú reťaze sedieť na pneu 205/60 r16 tak ako je v popise? Ďakujem.

Dobrý večer aký typ mám zvoliť na 185/65R15 X70 či X80 ? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, aký typ si mám zvoliť pre pneumatiky 205/55 R16? Ďakujem za odpoveď

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB1
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi