Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme pro vás otevírací dobu našich prodejen, abyste mohli dárky letos nakoupit v klidu a bez stresu.

Všechny dárky Kup logitech, vyhraj káru

Fórum Dell Inspiron 24 (3477) černý

Slevové tornádo právě zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Pospěšte si!
Zobrazit katalog
Dell Inspiron 24 (3477) černý
All In One PC 23.8" 1920 × 1080, Intel Core i5 7200U Kaby Lake, GeForce MX110 2048MB, RAM 8GB DDR4, SSD 128 GB + HDD 1 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Desktop, myš a klávesnice, Windows 10 Home, (NBD)
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chci se zeptat na grafickou kartu tohoto All-in-one počítače. Uvádíte v popisu N-Vidia G-force, poté v popisu níže v multimediálním centru uvádíte grafický chip - Intel HD Graphics 620 a závěrem v parametrech a specifikaci - AMD Radeon R5 A335. Velmi široký rozsah. Chci se zeptat kterou grafickou kartu tento počítač doopravdy má? Děkuj JH

Dobry den,jsem trochu zmaten u parametru dell 24 (3477) cerny. Uvádíte kombinaci SSD disku a klasického 1TB a přítomnost DVD mechaniky. Na vetsine serveru je ale uvadeno bez mechaniky a pouze 1TB disk. Je to o mozmosti volby konfigurace? Jinak předpokládám ze se jedna o multidotykovy displ. Dekuji

Dobrý den, lze tento počítač připevnit nějakým držákem na zeď. Děkuji

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi