Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Jaký soundtrack má tvůj život?

Fórum DENON HEOS HOME CINEMA

Zobrazit katalog
DENON HEOS HOME CINEMA
SoundBar 2.1 kanálový, bezdrátový subwoofer, zesílení třídy D, WiFi, Dolby Digital, Dolby Digital Plus a DTS, Dynamic Bass Boost, kompatibilní s iOS a Android, 2x HDMI s ARC, 1x USB, LAN, DLNA, NAS, analogový vstup, optický vstup, koaxiální vstup, dálkové ovládání
Skladem poslední 2 ks
Cena s DPH 13 990,-
Původní cena 22 490,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, zakoupil jsem u vás tento soundbar před cca 3 měsíci a zvuk je téměř dokonalý. Mám ovšem problém s jednou věcí a to je, že po určité době, kdy už nehraje hudba, tak se soundbar i se subwooferem přepne do standby režimu a po opětovném spuštění hudby se ovšem subwoofer již "nevzbudí" a nehraje. Pomůže až odpojení a připojení napájení subwooferu, poté se opět spáruje se soundbarem a hraje. Nevíte někdo proč se tak děje ?

Dobrý den, je možné tento soundbar použít k tv Sony Bravia KD-55XE9305? V nějaké recenzi jsem četl, že nepodporuje 4K, ale upřímně moc nerozumím kompatibilitě mezi 4K televizí a soundbarem. Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, je možno dokoupit k tomuto systému další reproduktory tak, aby to fungovalo jako celek? konkretně: DENON HEOS 1 HS2, nebo klidně i jiné. Děkuji

Dobrý deň, je možné soundbar pripevniť na stenu?

Dobrý deň, už od kúpy soundbaru (minulý týždeň) mi na ňom nefunguje IR blaster, čiže IR signál poslaný do soundbaru sa nepreposiela do TV prijímača. Bolo by možné v rámci reklamácie odovzdať len samotný IR blaster na odskúšanie, príp. výmenu?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi