Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Alza pro firmy

Fórum Garmin Forerunner 235 Optic Grey

Zobrazit katalog
Garmin Forerunner 235 Optic Grey
Chytré hodinky - Přímé měření tepové frekvence (zápěstí); Krokoměr, výpočet spálených kalorií, intervalový trénink, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, záznam trasy; Kompatibiní s: Android, iOS; Vodotěsné do 50 m (5 ATM); GPS, akcelerometr
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, prosím o sdělení, s kterými konkrétními mobilními telefony je Garmin Forerunner 235 kompatibilní. Děkuji

Dobrý den, lze u tohoto výrobku vyměnit pásek? Díky

Dobrý den, prosím o sdělení zda hodinky měří vzdálenost i na běžeckém pásu? Děkuji

Dobrý den, je v hodinkách čeština?

Dobrý den, lze v hodinkách vyměnit v případě nutnosti baterii? Pokud ano, kolik ca. stojí?

Dobrý den, jaké konkrétní notifikace z androidu jsou schopné hodinky zobrazit? Děkuji za odpověď. Lenka

Dobrý den, je možné nastavení hodinek do češtiny?

Dobry den, rozhoduji se mezi hodinkami garmin forrunnet 235 nebo garmin vivoactiv optic. Ktete by jste mi doporucili? Vyuziti predevsim na beh ale i jine fitness aktivity plus beznou denni aktivitu krokomer, spalene kalorie, stopky.... Dekuji

Zdravím, měl jsem v plánu pořídit tyto hodinky, ale po té co garmin zlevnil fenix 3 grey jsem na vážkách, které vzít? Tep v podstatě nepotřebuji. díky za popostrčení. M.

Dobrý den, koupila jsem hodinky Garmin Forerunner 230, po měsíci používání přestali přenášet informace o aktivitách do telefonu. Nevíte, čím by to mohlo být? Děkuji

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB8
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi