Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen Kafe na Alzáka!

Fórum Garmin Forerunner 245 Music Black

Zobrazit katalog
Garmin Forerunner 245 Music Black
Chytré hodinky - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, monitoring spánku, měření rychlosti, záznam trasy, měření tempa, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, s integrovanou GPS, s akcelerometrem, s integrovaným kompasem, s oxymetrem, se senzorem GLONASS, se senzorem Galileo, připojení pomocí ANT+, Bluetooth a USB, stav baterie, bezpečnostní funkce, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, vibrace a hledání telefonu, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), výdrž baterie až 168 h, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: plast, kompatibilní s Android a iOS
Skladem > 5 ks
a na 4 prodejnách
Cena s DPH 8 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Mají dotikový displej? Děkuji

Dobrý den, které hodinky by jste doporučili? Tyto nebo model Garmin vívoactive 3? Děkuji

Dobrý den, bude tento nový model Garmin 245 vystaven u Vás na showroomu v Holešovicích? Děkuji za info. J. Pokorný

Zajímalo by mne jak jsou velikostně na pánskou ruku. Děkuji

Dobrý den, na garmin.com udávají cyklistické funkce hodinek, ostatní český prodejce již už ne. Mají tedy danou funkci? Děkuji, Flídrová.

Zdravim, je mozne nahrat hudbu (z macu) i pokud nepouzivam Spotify? Predpokladam ze s apple music nefunguji? Jsou kompatibilni s Airpody? Dekuji

Dobry den, maji notifikace zprav z iphonu? Dekuji

Dobrý deň, obrazovka hodiniek sa občas rozpadá (riadok s krokmi je pár sekúnd nečitateľný). Máte s tým skúsenosti? (hodinky sú úplne nové, všetky inštalácie sú teda aktualizované)

Dobrá den, budou tyto hodinky na třetinku?

Dobry den, jak nastavit prehled o pocasi v hodinkach ? Dekuji za odpoved.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi