Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Nesem vám 15 000 Kč 5 důvodů proč PC

Fórum Garmin vívofit junior2 BB-8 (Stretch)

Zobrazit katalog
Garmin vívofit junior2 BB-8 (Stretch)
Fitness náramek -, krokoměr, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth a USB, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 1 790,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, umí tyto hodinky upozornit na příchozí hovor na mobilním telefonu? Děkuji.

Dobrý den, prosím o obvod řemínku. Náramek bych potřeboval pro 6-letou dcerku a klasický náramek je jí velký, děkuji

Dobrý den, chci se Vás zeptat zda opravdu naskladnite výrobek 17.12. Popřípadě zda budete mít dostatečně mnozstvi na uspokojení zákazníků. Díky

Dobrý den, nějak jsem nenašla v popisu, ale ukazuje náramek Garmin pro děti i čas, nebo je to pouze fitness náramek?

Mám dotaz ohledně kompatibility těchto hodinek s mobilním telefonem Huawei P8 lite?

Dobrý den. Rád bych se informoval na životnost baterie. Jak dlouho vydrží baterie v zařízení ? Děkuji

Dobrý den, umí tento náramek zaznamenat i běh (rychlost, čas výkonu)? Nebo to proběhne jen jako počet kroků? Díky

Dobrý den, potřebovala bych zjistit, zda se dá nastavit upozornění na úkol na určitý čas a pouze vibrací bez zvuku. děkuji

Dobry den, ma tento naramek GPS? Muzu sledovat dite na muj mobil?

Dobrý den, chci se zeptat, zda na náramku je možno zobrazit ručičkové hodiny? Nebo pouze a jenom digitální. Děkuji.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB4
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi