Fórum Hama HDMI High Speed propojovací 1.5m

Zobrazit katalog
Hama HDMI High Speed propojovací 1.5m
Video kabel - zlacené konektory, podpora ethernet (1.4)
Skladem > 20 ks
a na 15 prodejnách
Cena s DPH 119,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.
Přeji dobrý den. Rád bych se zeptal, když promítám v notebooku Lenovo film, který jsem nastříhal v HD kvalitě, tak funguje bezvadně. Když to pak propojím hdmi kabelem s televizorem Samsung, tak je braz poněkud trhaný, Rád bych se zeptal, zda by to vyřešil HDMI kabel s vyšší propustností např.Hama HDMI High Speed propojovací 1.5m, plochý nebo nějaký jiný, který mi doporučíte. Děkuji za odpověď
Dobrý den, zakoupil jsem si tento kabel a nepřenáší mi obraz ani zvuk do televize. V televizi mi to napíše že signál byl nalezen ale obrazovka je černá a v PC v Ovladacich Panelech/zarizeni nevidim TV jako pripojenou muzete mi prosím poradit co stím?
Zdravím , pujde mi přenášet obraz a zvuk do televize z počítače před HDMI kabel , když mi nefunguje zvuk na notebooku ? Hraje to roli, nebo je to uplně jedno a zvuk se do televize nějak dostane i když mi na počítači nejde ? Děkuji moc (nerozumím tomu, tak na mě mluvte jak na laika, děkuji.
Dobrý den, chtěl bych se zepat jestli by šel tímto kabelem propojit nootebook s HDMI portem, a televize s HDMI portem (např. hraní her). Předem děkuji za odpověď.
Dobrý den, včera mi přišla PC sestava.Vše bylo v pořádku, ovšem monitor mi nešel spojit s počítačem..Nevíte, kde je problém? Monitor má VGA a HDMI porty - Počítač má HDMI a DVI. Klasický hdmi kabel nefungoval....
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB5