Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Slevová hlídka lamax week

Fórum Honor View 10 Navy Blue

Zobrazit katalog
Honor View 10 Navy Blue
Mobilní telefon 5,99" IPS 2160 × 1080, procesor HiSilicon Kirin 970 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SD až 256 GB, zadní fotoaparát 20 Mpx + 20 Mpx, přední fotoaparát 13 Mpx, GPS, Glonass, IrDA, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, hybridní slot, neblokovaný, rychlé nabíjení, baterie 3750 mAh, Android 8.0 Oreo
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den,prosím o informaci zda je jisté, že tento telefon bude v prodeji zda to máte potvrzeno , popřípadě kdy přibližně bude .Děkuji

Dobrý den, kdy zařadíte telefon do prodeje (alespoň orientační odhad)? V zahraničí se totiž již běžně prodává i s češtinou a českými LTE frekvencemi. Děkuji.

Dobrý den, opravdu má telefon velikost operační paměti 128 GB? :-)

Bude i v cerne barve?

Dobrý den, bude k dispozici verze s 128 GB vnitrni pameti a 6 GB ram ?

Dobrý den,prosím o informaci o pásmech LTE.

Hezký den. Bude mít tento MT již výměnný akumulátor, anebo jde stále o onen nechvalný marketingový tah, jenž mi zabrání si jej kvůli tomu zakoupit? Děkuji za odpověď. MB

4 alebo 6 GB??

Dobrý den chci se zeptat jestli tento telefon bude i ve 64gb verzi a kolik by stál.

Ak som dobre pochopil V10 nemá oproti Hw P10 800Mhz. Je to podľa Vás podstatný nedostatok ? Ďakujem

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi