Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Doručení zdarma Výměna nevhodného dárku

Fórum HUAWEI P9 Lite (2017) White

Zobrazit katalog
HUAWEI P9 Lite (2017) White
Mobilní telefon 5.2" LTPS FHD 1920x1080, procesor Kirin 655 Octa Core, RAM 3GB, interní paměť 16GB, MicroSDXC až 128GB, Fotoaparát 12Mpx + 8Mpx, A-GPS/GLONASS, 3G/LTE, NFC, microUSB, baterie 3000mAh, Dual SIM (2x nano SIM), Android 7.0 + EMUI5.0
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, nemá to být P8 Lite 2017?

A není to spíš HUAWEI P8 lite (2017)?

Dobrý deň. Je v tomto telefone hybridny, alebo samostatný slot na druhú SIM kartu? Ďakujem

Dobrý den... Ak by som si vybral verziu dual sim a nedam do telefonu druhu sim kartu, znamena to ze, tam bude fungovat micro SD karta?? Dakujem Michal

Dobrý den, kdy bude k dispozici tvrzené sklo nebo fólie na tento model?

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či mobil Huawei P9 Lite (2017) obsahuje vpredu notifikačnú diódu. Ďakujem.

četl jsem že huawei p9 lite 2017 má zadní stranu ze skla stejně jako honor 8 je to pravda ? díky

Dobrý den, je možné používat 2 SIM a micro SD současně?

Má telefon notifikační diodu?

zajímal by mě reálný rozdíl mezi IPS a LTPS... četl jsem, že LTPS má nižší spotřebu, ale kvalita podání barev není tak dobrá jako u předchůdce P9lite....

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB4
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi