Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen Kafe na Alzáka!

Fórum iGET Fit F4 Black

Zobrazit katalog
iGET Fit F4 Black
Chytré hodinky - měření tepové frekvence ze zápěstí, monitoring spánku, krokoměr, měření vzdálenosti, měření kalorií, kompatibilita s telefony (Android, iOS), odolné vůči prachu a zvýšené vlhkosti (déšť), gyroskop
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli u těchto hodinek jsou dva pasky nebo jak mám pochopit že v obrazcích jsou dva ruzne pásky ?

Dobrý den. Jaký je průměr ciferníku v cm?

Dobrý den, koupil jsem si tyto hodinky a počítá mi to kroky i když sedím. Mám to reklamovat nebo je to normální. V žádných recenzích si nikdo na něco podobného nestěžoval. Děkuji Jan Brabec

Dobry den jsou tyto hodinky vhodne i pro plavani v bazenu tedy jesti jsou vodotesne dekuji

Mám dotaz Když se s hodinkami připojím k mobilu tak to je ok ale když dám mobil do kapsy tak se mi hodinky ihned odpojí je to normální nebo to mám vyreklamovat

Dobrý den, chci se zeptat jestli se na hodinkách nastavit i jiný vzhled než je na fotkách. Jde mi hlavně o zobrazení hodin (klasický ciferník). Díky za odpověď.

Dobrý den, mám telefon Huawei P20 lite, podporují se tyto hodinky s tímto telefonem a zobrazuje se na hodinkách upozornění na příchozí volání, sms zprávy, messenger, whatsapp?

Dobrý den, jak v hodinkách vynuluji upozornění na zprávy? Zprávy se mi tam již druhý den kumulují. Děkuji

Dostal jsem k narozeninám a nabíjím asi hodinu nic to neukazuje jenom černo ani se nedaj zapnout

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi