Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Doručení zdarma Nákupy OnaDnes

Fórum Insta360 Nano

Zobrazit katalog
Insta360 Nano
Sférická kamera s rozsahem 360°, FishEye rozlišení 3040x1520, objektiv F2.0, LED dioda, lightning konektor, Micro USB, MicroSD, baterie 800mAh, pro iPhone 6/ 6 Plus
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň chcem sa opýtať je to aj na iPhone 7 plus?

Dobry den, je mozne kamerku pouzit i u iphone SE? Dekuji

Dobrý den, chtěl bych se zeptat na kompatibilitu s iPhone X. Děkuji.

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda-li kamera používá vlastní mikrofon, nebo využívá mikrofon telefonu? Jde mi o to, je-li možné nahrávat k videu zvuk z externího zdroje (z ''hifi'' přes jack vstup v telefonu) Moc děkuji za odpověď :-)

Zdravim. Ma zaujma kvalita natoceneho videa. Na vsetkych prezentacnych videii je natocene video v 360 perfektne ako vino. No po prezerani videii z youtube uzivatelmi ktory natacaju video tou istou kamertou je to take kockate. Preco to je tak? Skusal som aj preklikavat rozlisenim ale nepomohlo. Je nahtrate video skutocne take pekne ako v prezentacnych videii? Ci je to len blaf.

Budete pronajaté i nový model “S”?

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi