Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Nabij se na slunci!

Fórum iPhone 7 Plus 128GB Stříbrný

Zobrazit katalog
iPhone 7 Plus 128GB Stříbrný
Mobilní telefon 5,5" IPS 1920 × 1080, procesor Apple A10 Fusion 4-jádrový, RAM 3 GB, interní paměť 128 GB, zadní fotoaparát s optickým zoomem 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx (f/1,8), přední fotoaparát 7 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Lightning port, čtečka otisků, single SIM, voděodolný dle IP67, neblokovaný, baterie 2900 mAh, iOS 10
Skladem > 5 ks
a na 5 prodejnách
Cena s DPH 16 690,-
Původní cena 28 190,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je pravda že u Iphone 7 plus budou v originálním balení i bezdrátová sluchátka jak to uvádějí na několika serverech? Děkuji za odpověď

Dobrý den, uvažuji koupit IPhone 7plus na splátky, jde to prosim nějak dopředu? Pokud teda bude již nějak i předprodej? Prědem děkuji za odpověď :)

Dobrý den jsem asi dva měsíce v programu výměna každý rok. Kdy budu moct si nechat vyměnit telefon na novou radu? Musím čekat rok nebo už ted až bude nový iPhone v programu?

Dobry den,chtel jsem se zeptat jestli v baleni bude i rozdelovac na 3,5mm jack a pokud ne kde se da popripade sehnat..dekuji za odpoved

Dobrý den, mám od Vás program Iphone každý rok od května. Jak si ho mohu změnit z května na říjen? Nové modely jsou zpravidla na podzim. Tak bych si to rád přizpůsobil. Děkuju

Podstatne u fotoaparatu: Kde se doctu v cem umi ukladat?

Muzu se zeptat kdy pujde iphone 7 do predprodeje? A zdali bude pulnocni prodej? Pridne si jej predobjednat zde a pak si na svuj kousek vystat fronticku o pulnoci? Aby byla jistota. Diky! :)

Dobrý deň, na Iphone7 Rose Gold 128GB aj 256GB je rovnaká cena. Ktorá je správna?

Dobrý den, jsem váš pravidelný zákazník. Bylo by možné u vás rezervovat iphone 7+ 128gb/256gb jet black? Mám enormní zájem - jsem ochotný zaplatit i dopředu, děkuji za odpoved Ing.Rotrekl

poradíte mi jakou barvu si mám koupit black,jet black,silver?

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi